1. 1.
  metallica nin master of puppets albumundeki harika parca.cliff burton in bas konusturdugu parca.ayrica ortasinda james hetfield in harika solo attigi asmis parca.
  ayrica master of orion da bir gezegen.ayni zamanda ise ; mitolojide butun hayvanlari oldurebilecegini iddia eden bir avci.
  6 -1 ... hexagram
 2. 2.
  master of puppets albümünün 8 harikasından biri.cliff in bas gitarla dalga geçmesi,hetfield in lead gitarı konusturması.bu şarkıda nedense lead i kirk degil james çalmıştır.iyi de yapmıştır.
  7 -1 ... lithium
 3. 3.
  gokyuzunde izlemesini en sevdigim takimyildizdir orion. ismini avci'dan kapmistir ve kendisini tanimamak mumkun degildir, sekli soyledir: dört belirgin yıldızdan oluşan boyu eninin iki katı kadar olan bir dikdörtgen ve bu dikdörtgenin merkezinde çapraz durmakta olan üç ayrı yıldız. Adi ustunde avci sekliymis. Bu sekli de avciya bezeteni ayrica tebrik etmek isterdi su gonul.
  5 ... notdolllab
 4. 4.
  (bkz: avci takimyildizi)
  1 -1 ... aby
 5. 5.
  inanılmaz derecede güzel bi girişe sahip super metallica şarkısı.dream theater coverıda dinlenesidir.
  2 -1 ... wolfshade
 6. 6.
  müzikten anlamadığını düşündüğünüz bir arkadaşınıza şansını zorlayıp dinletmeyiniz.zira "hani lan hiç söz yok mu bunda?" gibi bir soruya maruz kalıp yakınızdaki en sert cismi malum şahsın kafasına geçiresiniz gelir.
  11 -1 ... warheart
 7. 7.
  metallica'nın söze ağırlık vermediği zaman gitarları daha iyi konuşturduğunu kanıtlayan güzel şarkılardan.diğer enstrümantel metallica parçaları için (bkz: the call of chutulu) (bkz: to live is to die)
  4 -1 ... kekistanlihobbit
 8. 8.
  her yönüyle bir şahaser olduğunu düşündüğüm metallica parçasıdır .
  3 -2 ... jaymz
 9. 9.
  cliff burton un yeteneğini kanıtladığı harikulade enstrümantal. şarkı, dinlerken konuşuyormuş gibidir. master of puppets albümündedir.
  5 -1 ... ee caylar kimden
 10. 10.
  2. dakikanın 11. saniyesindeki geçişe ve bundan sonraki riff e hasta olduğum şarkı .mükemmel..
  4 ... mico1912