bugün

(bkz: sözlükten hatun kaldırmak)
20 hatuna yürüsen ikisiyle tanışsan birini pafidileyebileceğimiziz kanısındayım.
eril eril konuşmaya devam ederseniz asla başaramayacağınızdır. *
1.53 e rıza göstermektir.tevazu gerektirir.
eksozu patlak şahinle kapısının önünde turlasak bu iş olur.
Hayatta herşey mümkündür.

Yalnız ona hatun düşürmek demeyelim biz. Karşı cinse hakaret gibi oluyor.
O kadar düşmek.
ben hatun olsam da bu başlığı okusam, vereceğim varsa bile vermem bu sözlükten kimseye.

bunlar biraz salak galiba, bu herifler,ne yazık ki...malzeme bu, n´apcaksın?!
eril eril konusulursa olmayacak olanmış. adam şu kadar kıza yurursem şu kadarıyla yatarım hesabı yapmış, sevişmek dese sıkıntı yok demek ki pafidi pofidi birşeyler deyince olmazmış.

Neyse yine derdimi anlatamadım.
iyi bişey değildir.

düşürmek filan sallayın abicim. kim kimi nereye düşürüyo yani. kız istemese, ronaldo olsan düşüremezsin yani realitenin şeyine vurmayalım şimdi.

eril bir eda ile yapılan açık oylamaların sonucu göstermiştir ki puhohahhahhhahaa s.çtım ya.
Hatunu bilmem ama koca düşürdüm.p
ter açıdan bakın yahu şu olaya niye hatun düşürmek çatısı altında çirkinleştiriyorsunuz anlayamıyorum.
konuşun, dost edinin, buluşun, gezin hanenize artı bir arkadaş daha kazandırın işte.
illa hatun düşürmek. yahu çık gezin zaten hayat güzel dışarıda da bakarlar sana merak etme.
Kız arkadaş edinmek kolay olabilir ama sevgili ya da partner bulmak zor diye düşünüyorum.
Haydi a gayret sallayin düsürürsünüz.
Ben düşürdüm hemide çoook zengün. Nick değişikliğide yaptım ki tanımasın beni.. Tam kayseri zekası var bende.Şuanda şömine başında üzüm yerken yazıyorum bu entry'i... Kolay gelsin, zengin olanı ben kaptım fakirler sizde.
Düşürülmeye değer olanların hepsini düşürdük.
Gerisi çöp.
şerefsizliğin lüzumu yok
sözlük kerhane kataloğumu lan
en hafifi buradaki bayan yazarlara hakarettir
bi siktirin gidin.
Böyle bir mantık olabilir mi. Hanım kızlarımız toplum.baskısından söyleyemediklerini burada söylüyorlar, burada özgürleşiyirlar.. Siz ise yaptığınıza bakın. Rahat bırakın onları.
golle sonuclandırdığım durum .
alan razı satan razı bir şekilde ve bu uğurda km'ce yol gitme pahasına defalarca yaşadığım ve şu yaşlılık döneminde ölmeden önce bir kere daha yaşamak istediğim durumdur. kısmetse olur....
ben sözlükteki herkesi erkek sanıyordum amk.
nasıl yapıyorlar anlamadığım durum.
Zor değildir. Yeter ki nereden yürüyeceğinizi bilin ve amacınızı direkt belli etmeyin.

Ben çok saf olduğum için pat diye söylüyorum sonra engellerden engel beğen...
Moderatör tarafından sarı kartla cezalandırılacak hareket.
düş-mek, düş-ür-mek. ekine köküne iyice baktım. düşlerde yaşıyor bazı düşünürler.