bugün

entry'ler (1244)

sözlük yazarlarının şu an yaptığı şey

Bronşit goes to zatürre...

evde yatıyor, götünden nefes almakta, inatla sigara da içiyor.

Seksi Göğüs Hastalıkları Uzmanları eqlesin.

football manager 2015

malum ortamlardaki halinde hata alınıyorsa yönetici olarak çalıştırmak lazımmış. Bir de antivirüs sikini kapatmak gerekiyormuş. Bi de malum
ortamlı halinde ses yok diyollar baziları. Arkadan müzik açıp oynuyorlarmış.

tabi korsan kötü şey, benim işim olmaz duyduğumu söylüyorum.

uyurken ıslık çalan burun

yıllaaaaar yılllaaar önce bülent üstün bunu lemanyak dergisinde işlemişti, bi de çizmişti falan kesitli mesitli.

burun ötüyor, bu sesin nerden geldiğini anlamıyor, bi onbeş dakika falan arandıktan sonra kaynağın tatak olduğunu anlıyordu.

sigara

dostum lanet olsun, sigarayı bırakmam lazım. götümden nefes alıyorum ama hala bi inat bi inat, ne sikimeyse içiyorum şunu.

bunu bırakmak istiyorum ben. her siki denedim emin olun. allen carr yöntemini de denedim. üçüncü gün panikler ataklar geçirdim.

senden nefret ediyorum sigara. bitiricem seni orspu çocuuu!

bronşit

ben bunun anasını s*keyim.

yakışıklı olmak

ben oldum bunu. 35 kilo verdim, deri ceket falan aldım, siyah gömlek giydim vs. kesenler oldu, beğendiğini söyleyenler, ima edenler falan oldu. anlamadım yani. suratım aynı surat, lafım aynı laf...e hadi kilo verdik falan da bi insanın sıfatı bi yılda bu kadar değişebilir mi?

demek ki; kilo kritik. ya da gömlek kritik...

hayat devam ediyor

ağlamalı bağırmalı dizi.

uludağ sözlük kızları

tanımam etmem. iyi insanlardır ya.

parasızlık

Ya parasızsınız, ya para sızsınızdır!

olmadı bak, e makarna ekmek makarna ekmek, beyin bi yerden sonra patates oluyor. Lan patates olsa da kızartsak...

eski sevgili ile arkadaş kalmak

verecekse sorun olmaz, fuckbuddy olur falan...

ne diyosunuz olm siz, ben mecbur muyum lan her gün o gözleri görmeye;

yanında başka bir çift göz ile birlikte...

facebook

rezil site!

yok yani benim kullanım şeklim çok rezil. Neler yaptım ben bu siteyle lan...

Hoşlandığım bi kız vardı, ilgisini çekmiyordum(ne kadar ilginç demi). ben de dedim ki;''olm o zaman ben bu kızı kıskandırayım, belki bişey hissediyodur o da, evet kıskandırayım naaan!''(epic fail işte. üniversiteye gelmişsin, bitircen gidicen artık. hala hoşlandığım kız vardı diyosun, onu kıskandırayım, ilgisi varsa böyle anlarım diyosun. lise mantığıyla iş yaparsan böyle olur işte.)

neyse, kıskandırayım dedim. Gittim kendime sahte bi facebook hesabı açtım. Olmayan bi kız. Kendime ekledim. oradan kendime yazıyorum. Şarkı paylaşıyorum, sahte hesabımdan beğeniyorum, altına yorum yapıyorum falan.(gülmeyin olm, utanıyorum hala...)

böyle bi hafta falan yaptım. Hoşlandığım kızın umrunda bile değil. kıza da anlattım durumu. biri var, çok tatlı falan diye; ''aaa ne güzel çok sevindim.'' dedi.

sonra kız gitti, birini buldu, sevgili oldu. üstüne, bir de ''olur da o kız buraya gelirse tanışalım, tanışmak istiyorum ahahaha'' dedi.

Şimdi ben de yalan attığım belli olmasın diye hala kendime, sahte hesabımdan bişeyler yazıyorum...

olacak iş değil yani...

uludağ sözlük

nedense bir anket cenneti olma yolunda.

türkçe yazmasını bilmeyen adamlarla dolmuş durumda.

görüşü, duruşu beni ilgilendirmez ama bu görüşünü de hakaret ederek savunanlarla dolmuş durumda.

moderasyon ''taksim'de sallandırma''metodunu uygulasa fena olur mu olmaz mı, bilemedim...

entry ve nick uyumu

(bkz: #8853733)

17 ağustos 1999

istanbul'un müteahhit reziliği.

daha da kötüsü; şu anda olsa yine aynı şeylerin yaşanacak olmasıdır.

akıllanmak için ne gerekir? sahte sağlam raporları mı, uyduruk deprem sigortaları mı?

aşk

(bkz: cehennem)

uludağ sözlük

online yazar sayısı fazla değildir.

online olabilir ama yazar değildir onlar.

seri artı oy veren melek

duruldu bu ara...

açaydım kollarımı, gitme diyeydim.

uludağ sözlük

sürekli bok atarım ama baya bi demokratik sözlük aslında.

zall'ın konuşmasını ismail yk'ya benzettim ve hala buraday.....zzzztttt!

seri artı oy veren melek

şu zamanlardaki aktifliğini uludağ sözlük'ün oy verme konusundaki cimriliğine yoruyorum.

tepkisel.

seri artı oy veren melek

bu aralar aktif kendisi. seri eksi oy veren ibne de buna benzer bi eylem yapabilir.