1. 1.
    breaking bad dizisinde bryan cranston'ın oynadığı baş karakter. bu adamı ilk bölümlerde bi boka benzetemiyorsunuz. sonra ilerleyen bölümlerde anlıyorsunuz ki aslında siz dizinden, sinemadan bi bok anlamıyormuşsunuz. adam harikulade bir oyuncuymuş yahu diyorsunuz. her geçen bölüm diziye daha bi yakısır hale geliyor.
    15 ... cemtakifriedchicken
  2. 2.
    breaking bad dizisinin 4.sezonunda ortalığın amına koyacak baş karakter. gus siki tuttun olm.
    7 ... blackedia
  3. 3.
    (bkz: mr i dont understand)
    1 ... adamin biri
  4. 4.
    genellikle mr.white olarak çağırılan breaking bad dizisinin baş rolü.
    1 ... marshall eo
  5. 5.
    biraz sovenist bakış açısıyla şener şen'e mükemmel yakışacak karakterdir. ha bryan cranston abimiz mükemmel oynuyor o başka ama bu da bir fikir olabilirdi.
    2 ... obsesif pollyanna
  6. 6.
    kimya bilimini bana cekici hale getiren; gucun daha cok akildan geldigini kanitlayan dizi karakteri.
    4 ... mubayka
  7. 7.
    hem çok kurnaz, hem çok masum. adam uyuşturucu yapıyor, cinayet işliyor ve aynı anda sempatimizi kazanıyor.
    2 ... kadifedenhuylanangelin
  8. 8.
    paranın insanları değiştirdiğine bir kanıt olarak gösterilebilir. oysa jessie öyle miydi, karaktersiz bu herif. mike reis de gitti iyi mi..
    ... bindigi dali kesen adam
  9. 9.
    dexter gibi sevdiğimiz suçlulardan. türkiye'de olsa biri adam öldürmeyi, biri uyuşturucuyu özendiriyor diye imkanı yok yayınlattırmazlardı.
    2 ... cagincicek
  10. 10.
    adrenalin ve gerginlikle kanseri yenmiş breaking bad karakteri.
    izlerken ben de adamın her işi sonuna kadar götürmesini her riski göze almasını ve sezonlar ilerledikçe gaddarlaşmasını tuhafsıyorum ama 2 3 saniye geçince aklıma sevgili eşi kapris kumkuması skyler geliyor, walter reis cinneti az bile gelir diyorum.
    ... djnre