bugün

bazen kemik yağmasına neden olabilir, dikkat etmek lazım.
itin köpeğin duası kabul olsaydı gökten kemik yağardı diye hatırlatılmalıdır.
kimisi için sadece tek bir şarkıdır.
allah devletimize, milletimize, vatanımıza, askerimize, zeval vermesin.
Allah türk'ü korusun ve yüceltsin.
yarın şarap parasını denk getirmek için edilir. şeytan yaptı yine ibneliğini.
Allah'ım söyleyemediğim ama hissettiğim her sıkıntıdan sen beni kurtar..
Allahım kalbimdekini ömrüme hayırlı kıl. Yapmak istediklerim hayırlıysa zorluk çıkmadan onları yapabileyim. Kardeşimi koru. Amin.
Allah'ım sen konuyu biliyorsun. Hayırlısını ver. Amin.
allah'ım..sen benim hakkımda hayırlısını nasip kısmet eyle.hakkım olmayanı alnıma kader diye yazma ya'rabbim..
allahım ben mutlu değilken mutlu olan bazi kullarin var. mutlu olduklari yetmezmis gibi benim mutlu olabilme ihtimalinden de korkuyor ayni kullarin. beddualarim icimde kaliyor. hayir adam cikip dese duanla yasamadim bedduanla oleyim diye o da hakli ama haksız rekabet var. hayırlısı amin.
Mevzuyu biliyosun Rabbim! Amin
görsel
Beni yediren iciren ilmiyle kusatan kendisine yonelmem icin imtihan ustune imtihan veren yegane guc ve kuvvet sahibi yuce allahim, bundan sonraki kalan hayatimi sert imtihanlarla degilde, sukurlere vesile olacak guzel hadiselerle donat. Buna cok ihtiyacim var ya hayyu ya kayyum.
allahümme inni erudi, vel kaz eti, vel kuzu eti, vel tavşan eti, el bulguri pilaveten, 150 lahmacune ilaveten. el helva el bakla, elem tera maruli ve salatahüm elleziz salcalu makarnehüm, keba bellenize dolmahüm. allahümme ver lena, zira açlık çok fena. amin.
(bkz: yattım allah kaldır beni)
içimizdeki beyinsizlerin yaptıklarından dolayı bizi helak etme Allahım.
Rabbim bizlere hayırlı insan olabilmeyi nasip eylesin.
Mazlumların dünyasında kıyametler koparken zâlimlerin yastığına rahatlık verme Allah'ım.
Akıl olmayanlara akıl, fikir olmayanlara fikir ver allahım. Sabrımızı sorunlu insanlarla, cahillerle sınama ya rabbim.
Allah'ım, nankörlükten ve kabir azabından sana sığınırız.
Allah' ım annemi, babamı, tüm sevdiklerimi koru.. Acılarını gösterme bana.. Amin.
Allah'ım o beğendiğim versace saati ver bana yarabbim, babama bol rızık, bana şu lanet okulu bitirme gücü ver Allah'ım, anneme babama bütün aileme sağlıklı bir Ömür nasip eyle. Bana benim hayallerimdeki gibi bir eş nasip eyle. Âmin âmin âmin..
CcC Turan eller var olsun, Tanrı Türke yar olsun, Tanrı Türkü korusun CcC.
bir ihl sözlük başlığı.
güncel Önemli Başlıklar