bugün

Alo beyazlikta bir inci (birinci demek eskiden yasakti) demek gibi bir isim.

Genç Parti bile daha mantıklı isimdi.
aptalbilinç (bkz: bilinçaltı) üzerine çok güzel bir algı. (bkz: ak parti)
ismi ve logosu güzel düşünülmüş parti ismi. ancak bir siyasi gelecek göremiyorum ben. ilk 10 gün yapacakları söylemlerle belli olacak tabi ki.
söylemlere bakmıyor artık millet . icraatlara bakıyor projelere bakıyor . söylemlere bakacak olsalardı mahalle karılarını seçerlerdi .

onlarda öyle söylemler var ki öyle böyle değil . lafla peynir gemisini hareket bile ettiremezsiniz kaldı ki engin siyaset denizlerinde yüzdürmek .

anlatabildim mi ne kadar zor ve içinden çıkılmaz bir durumda oldugunuzu ?

denize düşen yılana sarılır misali sarılacaksınız artık ekmelettine merale vesair . yazık değil size . neden ? çünkü kibir ve inada hizmetci olmuşsunuz siz .

yanlışda olduğunuzu anladınız ama geri dönmenize engel oluyor inat ve kibiriniz . daha çok sürüneceksiniz yani .
meral akşener'in partisinin yeni ismi.
görsel
olsa olsa akp karşıtlarının gazını alacak bir merkez partidir. iktidar olacağını sanmıyorum.
Ne yapsam diye kararsız kalmış mhp ve akp lilerin toplanacağını düşündüğüm parti. ileride iyi bir şey olacağını sanmıyorum.

edit : yok abi bir cacık çıkmaz bunlardan.
Kesinlikle hala muallakta olan isim. inşallah iyi olacak ama...

edit: isim artık net. net olan diğer durum da çomarların bundan sonraki korkulu rüyası.
Ak parti degildir.
logo gayet uygun ve şık. mavi kumaş türklüğü simgeler, güneş ise ebediliği simgeler, aynı kazakistan bayrağı gibi.
ben de ak troller hakkında bir gelecek göremiyorum, soyları tükenecek.
partinin ismini bugün meral akşener'in bizzat kendisi duyuracak, abuk sabuk tahminlerinizi kendinize saklayın.
pekiyi olaymış bari. sanmıyorum böyle bir isim konulacağını.
logosu biraz maklubeyi anımsatan parti. ampülü de anımsatıyor.
görsel
akçomarları titreten parti.
Herhangi bir açılımı falan yok mu bunun. Biraz saçma olmuş gibi.
Neyse iyi olan kazansın ehehehehhehe.
Kayılardan mı esinlenmiş ne olmuş partisi.
Akçomarları titretmeyecek olan parti. Bu partinin oy oranı nettir %7,5. 2019 da editlerim burayı.
yeni kurulacak partinin programı ile parti tüzüğü açıklanmıştır ve gayet başarılıdır. sözde emperyalist düşmanı ama bilerek ya da bilmeyerek siyonist hizmetkarı olan dangalakların kara propagandalarına alet olmayın. adamlar gidiyor hdp'den kopyala yapıştır yapıyor sonra bu diye iftira ediyor.
http://www.yenicaggazetes...iparti/parti_programi.pdf
http://www.yenicaggazetes...eniparti/parti_tuzugu.pdf
hayırlı olsun.
logosu ve adı bana biraz komik gelen parti.
ayrıca güneş nedense sözde kürdistan bayrağındaki güneşi anımsattı.
(bkz: iyi gazete)

Vardı eskiden böyle birşey, “onbin liraya iyi birşey yapın, siz en iyisi iyi gazete alın” diye reklamları vardı.

Sloganı, reklamları ve bahtı iyi gazeteden daha iyi olması temennisi ile siyasi arenadaki yeni ve umut vaat eden partimiz.
aylardır ismi ve amblemi hakkında kafayı yor netice iyi ve maklube. seçim propagandasında halka artık "biz iyiyiz onlar kaka" falan derler.
diğer partilerin e biz kötü müyüz sorusunu sormasına neden olacak partidir.
Nasıl ak parti ak değilse, adalet ve kalkınmadan uzaksa, bu parti de iyilikten uzaktır. Aldanmamak lazım isimlere.

Not: nihat genç partiliyim.
ulusalcı oylarına göz dikmiş akşener ve tayfasının partilerinin ismiymiş. saçma sapan şekildeki yapısı ve ismiyle türk siyasetinin tozlu sayfalarında 3 satırlık yerini alacak yakında bu partimsi yapılanma. fetönün desteğini alan hiçbir yapılanma bu saatten sonra türk siyasetinde barınamaz. 15 temmuz öncesi mhp'nin başına geçirilebilseydi ve fetöcü darbe başarılı olsaydı o zaman akşener başbakan olabilirdi.
onun dışında akşener son birkaç yılını geçiriyor siyasette. eğlensin tabi. iyi parti, mis parti, cillop parti, after parti falan filan.
partiden siz de mi sıkıldınız ?