bugün

entry'ler (4771)

mars ı terraform edip hobi bahçesine çevirmek

iki tane yeşil soğan yiyeceğiz diye düşülen hale bak.

wimbledon 2024

Açıkçası güzel bir final olmadı. Neden olmadı. Çünkü gerçek bir mücadele olmadı. Çünkü djokovic tam performans oynayamadı. Hal böyle olunca da maçta çekişme noktası çok az oldu. Yani wimbledon'a yakışır bir final olmadı. Ben djokovic'in tenis uğruna iyileşmeden oynadığını bile düşünüyorum.

immobile nin türk liginin içinden geçecek olması

O paraya wonderkid alınırdı.

2 temmuz 2024 avusturya türkiye maçı

Avusturya'nın turkuaz forma üstleri güzelmiş.

22 00 maç saatinin çok geç olması

ilk yarının sonuna uykumuz geliyor, şunu akşam sekize koyun birader.

christopher nolan ın milli takımı yönetmesi

Olsa nasıl olurdu diye düşündüren durum. Zaten oyuncular ne yaparsa o oluyor.

hakemin maça şemsiye ile devam etmesi

Almanya Danimarka maçında olması gereken şey. Ayağına da bot, üstüne yağmurluk tamam. Öyle yağmur mu bekleyeceğiz.

25 haziran 2024 hollanda avusturya maçı

Avusturya'nın 2-1 ile önde götürdüğü maç. Haydi sabitzer, haydi diğer oyuncular.

çıkma teklifi etmek

Sanayide orijinal parça bulunamayınca, ustaların başvurduğu eylem.

uyumadan önce dinlenebilecek şarkılar

Onesoul - benim dışımda herkes uyudu

https://youtu.be/ZUjw7xAjE3Q?si=K-oTpz5cfu_9Tw7_

mantar hayvan mı bitki mi ney kardeşim

mantarlar, muslukçu kardeşler mario ve luigi, prenses ablaya ulaşamasın diye ,borulardan çıkan bitki hayvan arası canlılardır. kimi mantarları yiyince gluk gluk gluk diye büyürsünüz.

fenerbahçeli olmak

Gol olduğunda zıplayıp, evdeki avizeyi kırmaktır.

yer mi lan anadolu çocuğu nun ingilizcesi

yardım beklediğim ingilizce. deceived falan diye çeviriyor google ama emin olamadım. tişkürler.

age of empires in üstüne oyun var mı

Empayı öğt. Arkadaşımla hamachi den karşılıklı oynarken sadece tuvalet molası verirdik.

grip ile ilgili haberlerin bir anda kesilmesi

Dikkat ederseniz grip ile ilgili bir haber uzun bir süredir yok. Bunda bizim basının siyasetten başını kaldiramamasi yatıyor olabilir. Saginiza solunuza bir bakin bakalım grip olan var mı. Ha şu da var. Kişi grip olsa bile saman nezlesi denilip geçiliyor. ikisinin ayrımının yapıldığına inanmıyorum.

ekşi üniversite ise uludağ ilkokuldur

Biraz önce benim de aklıma gelen teori. Sekiz yol sonra bu başlığı hortlatmaktan gurur duyarım. Ama ikisinin de yeri başka.

harici hard diskin bozulması

Ev Hard disk çöplüğü anasını satiyim. Pahalı etin yahnisi de aynı, ucuzu da aynı. Hepsi bozuluyor. Ee, yedeği olacakmış. Yapın bir tane abi düzgün, bu ne ya. En iyisi sosyal medyaya atacaksın birkaç anı mahiyetinde, bitti gitti.

eskiden ne güzeldi

Günümüzdeki ruhsuzluğu görünce söylenen söz. Biz büyüyünce mi kirlendi dünya yoksa hala büyümeyenler için temiz mi. Minnaklar kendi gözünden söylesin. Onlara güzelse yaşadığımız dönem, bizim büyümemizle alakalı demektir.

çin de yorgun rüzgarların ayak sesleri

"Bende daha, yeni yeni, kavak yelleri.." diye devam eden şarkı sözü.

bu yakışıklılığın da kalmaz diye söylenen dayı

Bugün yaşlı bir dayının bir gence arkadan söylediği söz. Genç duymadı zaten, tanıdığı mıydı onu da bilmiyorum. Gencin kalır gibi bir iddiası da yoktur da, bu sözü soylemenin ne anlamı var onu anlamadım.