1. 1082.
    şuna oy vereceğine perinçek'in partisine versen daha iyi. kripto partimsi.
    ... laz ziya
  2. 1081.
    proje partisidir. ned başkanı akşener hanımın başdanışmanıdır.
    ned : amerikanın turuncu devrimleri için çalışan vakıftır.
    Kaynak : sputnik
    ... sgkli yazar
  3. 1080.
    bir parti. verdiğim oy boşa gitmiştir. saadet'e atsaydım daha iyiydi.
    -1 ... alku
  4. 1079.
    grup başkanlığını cıa ajanı ruzi nazar'ın yakın dostu ahat andican'ın yaptığı, fetö tutuklusu enver altaylı'nın yeğeni buğra kavuncu'nun parti sözcüsü olduğu, nato gençlik konseyi başkanı bahadırhan dinçaslan'ın ise genel idare kurulu üyesi olduğu siyasi parti. parti programındaki nato'ya bağlılık maddesi de cabası.
    1 -3 ... karakol cemiyeti
  5. 1078.
    bir kere oy verdim. ikincisi olmayacak.

akşener belki bir gün siyaseti öğrenir ama elli yıldan daha kısa sürede olacağını zannetmiyorum.

bulunmaz hint kumaşı, her devrin adamı aytun çıray'ı son dakikada apar topar chp'den getirip genel sekreter yapmıştı.

şimdi ise 2011'de bahçelinin kaset sebebiyle partiden kovaladığı cihan paçacı'yı genel sekreter yaptı.

tebrikler.

parti sözcülüğüne ise olabilecek en mükemmel ismi getirdi: zamanında nato'nun cia'nın sadık köpekliğini yapmış, şuan hapiste bulunan ünlü bir mitçinin yeğenini.

çok yazık. memlekette adam kalmamış olmalı ki akşener nerede çer çöp pislik natocu sorosçu bulursa hemen partiye yapıştırıyor, yapıştırmakla da yetinmeyip gözümüze gözümüze sokuyor.

bu tiplerle hiçbir yere varamaz, ama bu tiplerden hoşlanıyorsa ona da bir şey diyemem. benim açımdan olay bitmiştir.
    -1 ... spin quantum
  6. 1077.
    Milliyetçi denenin yancı, fötö ile mücadele ediyor denilenin has fetöcü olduğu günlerde ikisi de olmayan parti.
    ... cold man
  7. 1076.
    Milliyetçi değil islamcı partidir.
    -2 ... phileo sophia
  8. 1074.
    mhp'den sıkılıp oy verdiğim parti. görüyorum ki beni her geçen hayal kırıklığına uğratmaya devam ediyor. pişman oldum olucam az kaldı. belki de bahçelinin meclisteki milliyetçi vekil sayısını arttırmak için bir planıydı?
    ... karesi beyi
  9. 1073.
    Anlamsız parti.
    -1 ... aydinoglu ventage
  10. 1072.
    kan kaybeden parti. bugünde partinin 3 önemli ismi daha istifa etmiş. ne yapacaklar topluca akp veya mhp'ye mi geçecekler merak ediyorum doğrusu.
    ... alininki