1. 858.
    içinde siyasal islamcı hırsızların olmadığı, yalnızca vatanseverlerin olduğu siyasal parti. siyasal islamcı gavsçılar bu partiye fetö projesi diyedursun. ilk önce içindeki fetö pisliklerini temizlesin. ''ne istedilerde vermedik'' diyen malum zat ve şakşakçıları karalamalarını devam ettiriyor. ama anca kendi tabanındaki 3-5 cahile inandırabiliyorlar bunu.
    3 -3 ... kendiyle celisen yazar
  2. 857.
    18 yaşındaki çocuğu 11. Sıradan millevekili adayı yapanlar boş yapmasın amk.
    ... zabaha gadar eglence go on
  3. 856.
    Çoluk çocuğu toplamışlar seçime gidiyorlar. Lisede sınıf başkanı seçiyoruz sanki. Teh teh teh!
    -1 ... xyclonb
  4. 855.
    özdağ'ın ekibinin tasfiyesi girişimi sanırım başlamıştır.

halaçoğlu'na istenmeyen adam muamelesi yapılarak aday gösterilmemiş, türkşen muhtemelen seçilemeyeceği ilden aday gösterilmiştir. bir sonraki seçimde de özdağ'ı saf dışı bırakırlar.

koray aydın ile mutluluklar diliyorum.

daha da şu güne dek anketlerde aldığı oyu yerel seçimde alamaz.
    bu entrymde burada duradursun.

edit: tüm entryleri eksileyen koray aydın fanı kimse çıksın ortaya, savunsun.
    1 -1 ... eylulsabahi
  5. 854.
    milletvekili aday listelerinin açıklanmasından sonra birileri sanki günlerdir bugünü bekliyormuşçasına bu partiye saldırmakta, partiyi karıştırabileceklerini sanmaktalar.

avcunuzu yalarsınız, bu seçimin en motive partisi iyi parti'dir, kırgınlıklar olacaktır, her partide oluyor. dışardan dedikodularla sorun çıkarılacak bir parti değil şu anda iyi parti, hedefe kilitlenmiş bir füze gibi menziline gidiyor.
    3 -1 ... ateistvaiz
  6. 853.
    Bu nedir ya? Oyum sizin kesinlikle snmsmskslallsks.

iyi parti
    7 -1 ... ruhsal enfeksiyon
  7. 852.
    Listeler açıklandığı andan beri çok sinirliyim. Sinirimden kuduruyorum.

Meral akşener'i destekleyen beş vekilden biriydi halaçoğlu. istanbul'da istese hakkı ankara'da, izmir'de. Gerekiyorsa adını iki kere yazacaksınız. Yazacaksınız çünkü partinizin en donanımlı, en cefakar adamı lan bu adam. Ülkücülerden yediği küfrün haddi hesabı yok.

Hocam yoksa bizde yokuz. izmir'deki yerini beğenmeyen sarıyı alın turşusunu kurun.

Ülkü ocaklıyım.
    -9 ... siganfudaki onbasi
  8. 851.
    bugüne kadar çok sıcak bakıp olumlu duygular beslediğim; fakat tesadüfen parti yöneticeleri ile yan yana localarda iftar açtıktan sonra düşüncelerimin tamamiyle değişip hayal kırıklığına uğradığım partidir.
    zira mevcut yöneticileri kaba saba küfürbaz, liseli ergen modundaki müteahhit, mafyozi abilerden oluşmakta ve kendilerine değil ülke, koyun bile teslim edilemeyeceği aşikardır. üzülerek söylüyorum ki mevcut kadrosundan bir halt olmayacağı nettir.
    -2 ... li rojhilate dile min
  9. 850.
    oyumun sahibidir. iktidar olur mu bilemem ama siyaset üreteceği kesin .
    2 -1 ... ne desem bilemiyorum
  10. 849.
    Chp'deki liste karmaşısından sonra biraz daha kuvvetlenmiş partidir.

iyi parti
    3 -2 ... zabaha gadar eglence go on