bugün

entry'ler (1872)

dünya penis boyu atlası

dünyanın en uzun aleti ortalaması bile 16-17 cm iken bizim yerli coni sinsler kol böreği maşallah 20-25 cmden aşağı türk erkeğimiz yok. istatistikler yalandır yalan... hahaha.

hayatınız yalan mk.

kaçak göçmenlerin öldürdüğü türk askeri

Akpliler suriyeli ve afgan kardeşlerine bayılır. Askerimiz umurlarında değil. Bu memleketi sizin leş zihniyetiniz bitirdi be !

elinde bıçakla kızı evine kadar takip eden adam

Yine birilerinin çoluğı çocuğu kızı risk altında. Bu şerefsizleri memlekete akp soktu.. afganlarınızı da alıp gideceksiniz 2023'de.

putin in hic dis guclerden sikayet etmemesi

Dış güç diye birşey yok çünkü. Herkes kendi ekmeğinde. Kuzey korede de halkı kandırmak için dış güçlerle mücadele edildiği, aslında ülkelerinin çok güçlü olduğu. Futbolda bile onlarca dünya kupalarının olduğu anlatılır. Bizim hikayeye benzemiyor mu sizce de ? Hep algı oyunu.

bizi avro ile yıkamazsınız dolarla deviremezsiniz

Sanki avro ve dolar artıyor. Ulan nesli tükenen bulgarların parasına bile değer kaybeden Türk lirası var ortada. Halkı kandırmayı bırakın artık.

donunuzu satacaksınız donunuzu diyen bulgar

Haklı. Akp sayesinde donunu satar hale gelecek yakında millet.

ekonomik başarısızlığın sorumlusu

sorumlusu belli. ama suç atılan yine dıj güjler olacaktır. üst akıl, dıj güjler, amariga, izrayil falan yapıyor. Yoksa bizi herkes kıskanıyor biliyorsunuz.

23 kasım 2021 dolar kuru

Bu milletin bir tarafına koyacağız demişlerdi. Sözlerini tutuyor adamlar. Alın size partili başkanlık sistemi, alın size yalan dolan istikrar.. milletin cebinden milyar dolarlar yağmur oldu akıyor.

chp başta olsaydı dolar 30 lira olurdu

Chp gelsin diye yalvaracaklar daha durun siz. Bunlar iyi günlerimiz. Düğünlerde derneklerde yarım hatta çeyrek "gram" altın arar olacaksınız. Yol haritası bu artık türkiyenin. Değersiz para birimine karşın ihracatla övünecekler. Vatandaş fakir, mal sahipleri şirket sahipleri zengin. Rezalet.

dolar 11 oldu amk

11 de olur 15 de. "Ekonomist" lere emanet bir ülkede bunlar normal..

18 kasım 2021 para politikası kurulu toplantısı

faizi indirecekler doların gidişatı bir kaç güne 12 altın da 700'leri falan görecektir. Halk kimsenin sikinde değil. Zenginleri ve para babalarını, ihracatçıları zengin etmenin derdindeler. Avrupa modelini terk ettik, üretim ve ihracat odaklı çin modeline geçiyorlar. Halkı sağabildikleri kadar sağacaklar..

doviz satin aliminin yasaklanmasi

O kadar beceriksizler ki yine yasaklarla çözüme ulaşmaya çalışıyorlar. Yaabancı yatırımcı yasaklar ülkesine asla yatırım yap-maz. Sonra dolar niye çıkıyor dersiniz. Hak hukuk adalet bıraktılar mı sizce ? Suçluların ödüllendirildiği bir ülkeye yatırım yapar mıydınız ?

18 kasım 2021 dolar kuru

istifa edin artık yeter ya. eve 100 lirayla gidip sabah 95 lirayla çıkıyoruz lan resmen. Para her gün biraz daha biraz daha azalıyor hiç dokunmasan bile.

Bıraksanıza olum ülkeyi ! Gitsenize başından.

dolar 11 oldu amk

Akh parti sayesinde artık dolar karşısında daha böyük paramız var. Biz 11 onlar 1 bide böyle düşünün...

Akpli dayı kafası.

17 kasım 2021 dolar kuru

dıj güjler operasyon çekiyordur. üst akıl, amariga izrayil hep bunlar hepp.. aslında biz mikemmeliz. Ehonomi muhteşem siz göremiyorsunuz. Varlıkhh kuyrukları var. Çıhar lan telefonunu cebinden..

akpli vekilin pazar fiyatları tiviti

Herrrşeyy mükemmell. Amerika batıyor türkiye süpergüç oluyor. Cehape zihniyeti insanları tüp yağ kuyriğine soktuuu.. imamoğlu araçları bakımsız bıraktiii.

bunların tüm manipülasyon cümleleri aynıdır. Türkiye olumsuz bir durumla karşılaşırsa kendilerinin suçu yoktur dıj güjler yapmıştır. operasyon manipülasyon mastür... he yok o değildi. ne varsa onlardan çekiliyordur işte

dolar ın her gün rekor tazelemesi

Herhalde 10.70-10.80 civarı olur yarın. Ekonomiyi saldılar artık.. Yokuş aşağı frenler patlak gidiyoruz. Duvara sert bir şekilde toslayana dek.

doların 10 tl olmasının sorumlusu

10 da kalırsa şükredin. Yakında tüm Türkiye aylık 50-100 dolara çalışıyor olacak. Para her gün 50 kuruş değer kaybediyor. Tüp kuyriği yağ kuyriği deyip a haber izletirler millete.

ataşehir de iett aracının yolda kalması

Akpli şoförlerin araçları 24 saat çalışır halde bırakmasından dolayıdır. Videosu vardı bulun izleyin.

16 kasım 2021 dolar kuru

Psikolojik sınır aşıldı. Defolun gidin artık şu memleketin başından. Ne ekonomi ne adalet hiçbirşey bırakmadınız.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.