bugün

lyon'da ileride çok işler yapabilecek kapasitede tunus asıllı fransız oyuncu. 2006 dünya kupası öncesi tunus milli takımına davet edilmişti fakat kabul etmedi.
tal ben haim'den hareketle israil asıllı sandığım oyuncudur ancak değilmiş öğrendik.
arsenal'in karim benzema ile kadrosuna katmak için uğraştığı genç yetenek.iyi paraya giderler bu sezon sonunda.
fm 2005'te fırtınalar estirir.
marsilya nın kadrosuna kattığı 21 yaşındaki sol açık.
marsilya'nın yaklaşık olarak 13 milyon euro gibi bir tazminat ödeyerek aldığı futbolcu. galatasaray'dan ribery'i alan marsilya yine aynı taktikle bu oyuncuyu almıştır. lyon'un uefa ya verdiği itirazdan dolayı 13 milyon euro gibi bir bedel ödemişlerdir. galatasaray'a niye böyle bir hak tanınmadı anlaşılamayan bir durumdur. uefa mı taraf? bizimkiler mi yeteneksiz? anlamadım gitti..
(bkz: avrupanın en iyi 20 numarası)
bu akşam twente'ye 40 metreden yazdığı çılgın frikik golüyle takımına* turu getiren futbolcu. top her iki direğe çarpıp da ağlara gitmiştir.
zidane'ın veliahtı. yani fm deyimiyle the next zidane.
tunus’un el buteur gazetesinin haberine göre bir kaç gün içinde Galatasaray ile sözleşme imzalayacağı iddia edilen Tunus asıllı fransız futbolcu.
sol frame'de görünce, arda turan'ın ön dişlerini ellerine mi verdiler? şeklinde beni meraklara sevk eden başlık olmuştur*.
hafta sonu premier lig de oynadığı maç esnasında ayağı kırılan talihsiz futbolcu.
sönmüş oyuncudur. benzema ile aynı jenerasyondan gelmiştir. ancak bekleneni verememiştir.
son oynanan fa cup karşılaşmasında blackburn rovers'a karşı inanılmaz bir gol atmıştır.

http://www.youtube.com/watch?v=CbohJj9-nFk

sönmüş bu yeaaa!
adı yeniden galatasaray'la anılmaya başlanan overrated.

http://spor.milliyet.com.....2012/1488442/default.htm
Euro 2012 de fransa milli takımında mutlaka yer alması gereken yetenekli oyuncu. Topla beraber nerdeyse messi gibi hızlı ve kıvrak.
ronaldinho'dan beri bu kadar yumuşak bileklere sahip oyuncu görmedim. bi ara ayağı kırılmıştı bunun kemik yerine ne yerleştirdilerse artık. *
ismindeki "ben" den dolayı alternatif fotomaç başlıklarına uygun bir ismi olan futbolcu. esprilere de uygun olabilir.

-geçen hatem ben arfa oturuyoruz lokalde işte. kim geldi
+kim?
-kim.
+kim kim?
-kim kalströmm. var ya lyon daki.
+ha ok.
- hatem, ben arfa. numaranı bi arkadaştan aldım.

dedim ya la. *
liverpool ile adı geçiyor umarım almayız. süper yetenekli bir oyuncu çok beğenirim fakat sezonun yarısını sakat geçiriyor hep. yararlı olmaz.
--spoiler--
hacım ben arfa, sen kimsin?
--spoiler--
sporx de ki videosunu izleyince hayran kaldığım futbolcu.

beşiktaş a gelmesini çok isterim tabi sakatlık sıkıntıları yoksa.
----spoiler----
SOSA DAN VAZGECMEM...
..
Yönetim, Hırvat teknik direktöre "Sana müjdemiz var, Avrupa'nın en iyi 10 numaralarından birisi ile anlaştık. Hem kulübü hem Ben Arfa tamam" dedi Bilic'in yanıtı ise yönetimi yok etti: "Onu istemem sorunlu biri. Fernandes'ten çok çektim. Benim için Sosa, insan kalitesi olarak 10 tane Ben Arfa eder!" Beşiktaş'ta Jose Sosa'nın siyah-beyazlı takıma transferinin altında, Slaven Bilic'in ısrarının yattığı öğrenildi. Fikret Orman'ın, Bilic'e Ben Arfa ile anlaştığını belirterek, "Müjdem var, Avrupa'nın en iyi 10 numaralarından birisi ile anlaştık. Kulübü de Ben Arfa da tamam" dediği, Bilic'in ise buna cevap olarak, "istemem. Sorunlu adam! Ahengi bozmaya hiç niyetim yok. Geçen sezon Fernandes'ten çok çektim. Yine başıma gelmesini istemiyorum. Sosa, Ben Arfa kadar kaliteli bir futbolcu olmayabilir ama insan kalitesi olarak 10 tane Ben Arfa eder" dediği bildirildi. Bunun üzerine Orman'ın, Sosa'da karar kıldığı ve Ben Arfa'dan vazgeçtiği öğrenildi.

Haber Kaynağı: Fotomaç
---spoiler---
benzema ile birlikte fifa 07 de efsane olan oyuncuydu. çeşitli nedenlerden dolayı çok daha yetenekli bir futbolcu olduğu halde benzema kadar kendini kanıtlayamadı. bunların başında çok ama çok uzun süren sakatlığını ve sorunlu bir futbolcu olmasını gösterebiliriz. yoksa müthiş teknik bir oyuncu. harika golleri var. bakalım beklenen çıkışı geç de olsa gösterebilecek mi ?
bu sezon nice de caen ve st. ettiene takımlarına harika goller atarak tekrar yükselişe geçen oyuncu. fransa milli takımına da tekrar çağırıldı.