yetenekli ama istikrarsız futbolcu. kariyerinde 4 kez kulüpsüz kalmış ve 3 kez 6şar ay boyunca kulüp bulamayıp futbol oynayamamıştır. birinde de 2 ay. şu an 5. kez kulüpsüz durumda. bi dikiş tutturamadın be.
Resmî transfer dönemi açıldığına göre kendisi artık Türk takımlarına sırayla transfer olur. Evet.
Alex gittiğinden beri her transfer döneminde fenerbahçeye geleceği söyleniyor. ilk başlarda biraz heyecan uyandırsa da artık taraftarların çoğu bıktı ve hemen hepsi gelirse ekime gelmezse sikime düşüncesinde.
bugün de fenerbahçe'ye geldi çok şükür.
sözleşmesi elinde olan 32 yaşlı futbolcu.
menajeri kalitesizdir. kaliteli olsa ülkemizde 3 büyüklerden birine kakalamıştı bunu.
dünyanın en sorunlu oyuncularından biri.
kafa olarak futbolu bırakmış bir arkadaştır.
rennes e gitmiş.

görsel

http://www.ntvspor.net/fu...-5b8bd83e6fa6601be09dccc3
Fm 2008 de büyük topçu oluyordu oradan aklımda kalmış.
aatıf'tan çok daha fazla iş yapacak adamdır.

aykut oynatır mı bunu peki ?
tabi ki de hayır. ( sebebi malum )
Psg’den ayrılacağını açıklamış. inşallah bir Türk takımı almaz. Böyle çöplere para yedirmeyin artık. Evet.
futbolu bıraksa da kolpa transfer haberlerinden kurtulsak. kimse istemiyor işte adamı avrupalıların istemediği adamları alıp da onları mı yeneceğiz bu kafayla hiçbir şey olmaz açık ve net.
Fırat günayer dediyse eğer o transfer haberi yalandır.

Edit: bu haberi kimin yaptığını bilmiyorum. Sadece o adamın duyumları hakkında bilginiz olsun diye dedim.
beşiktaş devre arasında kadrosuna katabilir.

edit: şafak malatya'nın iddiası.
Yine genç takıma gönderilmiş. bu herifin genç takıma gönderildiği kadar başımı yastığa koymadım ben.

https://www.cnnturk.com/s...m&utm_campaign=buffer
https://mobile.twitter.co...status/903370736743665664
başını aldı gibi iğrenç espriler yapan bazı yazar arkadaşların sözlüğe nasıl alındığını merak etmekle birlikte, hatem'in fenerbahçe'ye gelmesini istemediğimi belirtmeliyim. günümüz futbolunda mental özellikler çok önemlidir, takımın kamplaşması çok kötü sonuçlar doğurur. emre gittikten sonra 2015-16 ve 2016-17 sezonunda bu olayı iyi tecrübe ettik. şuan takımdakiler birbirini tanımıyor gibi oynuyor en basit örneği alper-van persie paslaşmaları inanmıyorsanız gidip izleyin sanki ikisi de takıma yeni gelmiş gibiler. hatem gibi oyuncular moralleri drop eder ve biz gözlemciler -antrenörler- bunu istemeyiz. para kazanmak herkesin hakkı ancak para kazanacağım diye bir topluluktan kendini üstün gören futbolcular daima istenmeyen adam olmuştur. kesinlikle gelmemeli, gelirse de kendisine karşı en ufak toleransım olmayacak.
fenerbahçe'nin bir kez daha başını aldığı futbolcu açık ve net.
Bencil bir oyuncu çok top ezer türkiyede. Bende gelmesi taraftarı değilim.

Bilen bilir fenerbahçeliyim.
Fenerbahçeliyim ve bu adamın asla gelmesini istemiyorum.
Neden?
Çünkü ben arfa efendi bir adam değil şımarık, yaramaz bir adam. Üstelik 1 yıldır da top oynamamış maça çıkmamış, böyle bir çöpü anca fenerbahçe alır zaten.
fenerde azıcık kafa varsa bunun yerine lima yı alır.
77 numarayı giysin bir şey deneyecez.
hatem: ooo arfacım görüşmeyeli nasılsın bakalım?
tadında bir transfer hikayesi.
lucescu olayına dönecek gibi görünen futbolcunun transfer hikayesi. hatta yeni malatyasporla bile anılmaya başlanmış.
güncel Önemli Başlıklar