bugün

Gelirse iş yapar. Evet.
alo hatem, ben arfa :(
yazılanlara bakılırsa tamam gibi duran transfer. umarım olumlu sonuçlanır.
Sneijder'in yerine düşünüldüğü söylenilen futbolcu.

Bu adamın bonservisine en az verilecek ücret 3 milyon dolar, alacağı maaş en az 3 milyon dolar.

Galatasarayın akıllı yönetimine ve gelmesini çok istediğim fakat takım da otorite kurabilmek için takımın en iyi oyuncusunu takımda istemeyen tudora soruyorum, 30 yaşındaki ben arfaya en az 6 milyon Euro gömmeyi göze alıyorsunuz da, Sneijdere 1 yıl daha maaşını ödeyemiyor musunuz?

Kardeşim bu adam size ne yaptı, her sezon elinden geleni yaptı, takım çok iyiydi de Sneijder mi baltalıyordu?

Sonuç olarak, ben Arfa iyi futbolcudur, Türkiye de her takımda etkisini gösterir. Ancak Sneijder'in yerine alınması düşünüldüğünde kafada bir çok soru işareti bırakmaktadır.

Eğer Sneijder belli bir bonservise gider, aynı fiyata bu adamı alabilirsek o zaman tamam derim, aksi takdirde düşünülmesi dahi saçmalıktır.
Neredeyse her transfer sezonunda bir Türk takımıyla adı anılan fakat halen daha Türkiye'ye gelemeyen oyuncu.
(bkz: cem uzan a hapis şoku)
(bkz: ben arfa yı süper lig de izleyeceğiz)
kop gel be oğlum..

görsel

http://www.ntvspor.net/fu...-596f6345ed4ea02a10fbecff
Yeteneklidir falan ama başarısız futbolcu. Gelecekse bile bir ALEx asla olamayacak. Böyle başarısız adamlarla Türk futbolu ne iş yapabilir. Evet.
futboldan çok anladığım söylenmez ama bu kadar şişirilen hiçbir topçu türk takımlarına hayır getirmedi. fenerden de cimbomdan da uzak olur inşallah.
Bir Fenerbahçeli olarak kesinlikle ama kesinlikle gelmesini istemediğim balon futbolcu.
bugun fenerbahçenin 88.kez anlaştığı futbolcu .
http://www.fanatik.com.tr...arfa-yi-bitiriyor-1311785

Fanatiğin haberine göre bu hafta bitirecekmiş transferi. Çık gel be vefasız bu taraftar seni beklediği kadar sevgilisini beklemedi.
lucescu olayına dönecek gibi görünen futbolcunun transfer hikayesi. hatta yeni malatyasporla bile anılmaya başlanmış.
hatem: ooo arfacım görüşmeyeli nasılsın bakalım?
tadında bir transfer hikayesi.
77 numarayı giysin bir şey deneyecez.
fenerde azıcık kafa varsa bunun yerine lima yı alır.
Fenerbahçeliyim ve bu adamın asla gelmesini istemiyorum.
Neden?
Çünkü ben arfa efendi bir adam değil şımarık, yaramaz bir adam. Üstelik 1 yıldır da top oynamamış maça çıkmamış, böyle bir çöpü anca fenerbahçe alır zaten.
Bencil bir oyuncu çok top ezer türkiyede. Bende gelmesi taraftarı değilim.

Bilen bilir fenerbahçeliyim.
fenerbahçe'nin bir kez daha başını aldığı futbolcu açık ve net.
başını aldı gibi iğrenç espriler yapan bazı yazar arkadaşların sözlüğe nasıl alındığını merak etmekle birlikte, hatem'in fenerbahçe'ye gelmesini istemediğimi belirtmeliyim. günümüz futbolunda mental özellikler çok önemlidir, takımın kamplaşması çok kötü sonuçlar doğurur. emre gittikten sonra 2015-16 ve 2016-17 sezonunda bu olayı iyi tecrübe ettik. şuan takımdakiler birbirini tanımıyor gibi oynuyor en basit örneği alper-van persie paslaşmaları inanmıyorsanız gidip izleyin sanki ikisi de takıma yeni gelmiş gibiler. hatem gibi oyuncular moralleri drop eder ve biz gözlemciler -antrenörler- bunu istemeyiz. para kazanmak herkesin hakkı ancak para kazanacağım diye bir topluluktan kendini üstün gören futbolcular daima istenmeyen adam olmuştur. kesinlikle gelmemeli, gelirse de kendisine karşı en ufak toleransım olmayacak.
https://mobile.twitter.co...status/903370736743665664
Yine genç takıma gönderilmiş. bu herifin genç takıma gönderildiği kadar başımı yastığa koymadım ben.

https://www.cnnturk.com/s...m&utm_campaign=buffer
beşiktaş devre arasında kadrosuna katabilir.

edit: şafak malatya'nın iddiası.
Fırat günayer dediyse eğer o transfer haberi yalandır.

Edit: bu haberi kimin yaptığını bilmiyorum. Sadece o adamın duyumları hakkında bilginiz olsun diye dedim.
futbolu bıraksa da kolpa transfer haberlerinden kurtulsak. kimse istemiyor işte adamı avrupalıların istemediği adamları alıp da onları mı yeneceğiz bu kafayla hiçbir şey olmaz açık ve net.