bugün

entry'ler (5363)

sözlük yazarlarının soyu

muhtemelen büyük çoğunluk reaya olan "etrak-ı biidrak"'tandır. "kavm-i necib-ül arab" olsaydınız belki suriyeliler kadar değeriniz olurdu.

hiç sevgilisi olmamış erkek

bazen yerinde olmak istediğim erkek. zira son zamanlarda sikinin dikine gitme özgürlüğünün insanı şehvetine hapsettiğini düşünmekteyim.

galeri uludagsozluk com

mahkeme kararıyla leyla olmuş.

skyler white

kendisi orospuysa bile kocası da tam bir gavattır. aldatıldığını öğrenince adam sadece şok oldu lan. walter white türk olsaydı işte o zaman yarrağı yerdin skyler. ama adamlar geniş aga.

günde 4 dal sigara içmek

keyiftendir.

osmanlıca

başlığının altında kemalist mallığını ve köylü aptallığını gördüğümüz dil. siz yorum yapmayın ulan ayılar. beyin yok, fikir var anasını satayım.

vajen dudağı tatlısı

(bkz: kerane tatlısı)

ivana sert in güzel gelmemesi

gayet güzel geliyor memesi...

bakire olmayan kadınla evlenmek

efendimiz'in hazreti ayşe ve mariye hariç yaptığıdır.

zall bunlar senin eserin

en son sözlüğe girilen dönemlerde hiçbir şeye boşuna içlenmeyen adam'ın 50 tane hesabına prim verilmesi, bu tür saçmalıkların sözlükten soğutmasıyla birlikte bu sefer de zall'ın karın deşen cekin bacısı gibi ilgi orospularına prim vermesi hasebiyle içten içe haykırılan söz. al sözlüğünü başına çal ismail. liselilerinle mutlu mesut yaşa. ben ekşici piçlere ne kadar sövsem de yapacak bir şey yok, buradan kaçan kaliteli yazarların mekanı artık orası. birçok yazarı salak troller ve küçük fahişeler yüzünden kaybettin. tebrik ederim.

yunus emre yanlışı

görsel

dini bilgileri üç ihlas bir fatiha ile sınırlı olanlar yunus emre adını ağzına almasın bir zahmet. tasavvuf derin bir irfan kültürü ister.

matematik yazılısından düşük almak

görsel

memeleriyle ünlü sözlük kızı

(bkz: yok daha memeler)

kısa saçlı kız

ufak tefekse sevilir. hayvan gibiyse boyundan bosundan utan denilir.

neden pahalı olduğu anlaşılamayan şeyler

(bkz: meme)

çok masraflı lan.

cem uzan

neredeyse milenyumda doğmuş bebelerin ciddi ciddi tanıyormuş gibi bahsettikleri adam.

(bkz: ben 6 aylıkken siyaset yapmaya başladım ulan)

kızılderililer türk kökenlidir

hay amına koyim kızılderililer türk de neden türkler kızılderili olmuyor? lan oğlum ilerleyin lan. yemin ediyorum her konuda o kadar geriyiz ki. saksıyı çalıştırın biraz. ekmeği azaltın.

pokemon

yayınlanmış bütün bölümleri youtube kanalında gerek türkçe dublajlı gerekse türkçe alt yazılı olarak bulunmaktadır. bu devirde korsan cd'ci mi kaldı amına koyim. ilerleyin biraz.

sezen aksu nun 60 yaşında olması

(bkz: alırım başımı giderim dedeler gibi hey)

fire emblem shadow dragon

ne yangın amblem olarak bilinir, ne de online oyundur. nintendo ds için geliştirilmiş orta çağ temalı fantastik turn based strateji oyunu.