bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    fenere vakti zamaninda 3 ceken takim.
    1 -7 ... ultra populer
  2. 2.
    şaibeleriyle ünlü,fransız mafyasıyla ilgisi olduğu düşünülen takım.
    şampiyonlar liginin ilk şampiyonudur fakat şike iddialarının kanıtlanması sebebiyle dönemin finalisti milan aralarda kupayı geri istemektedir...
    marseille denince benim aklım direk lebouf ve köpke geliyor efendim bide bu ribery kuneği var hiç girmiyelim bozmayalım kendimizi.
    1 ... selmagezinir
  3. 3.
    fransa'da kotu gunler hatta yıllar yasayan takım, bir zamanların ust duzey takımlarından. eski gunlerini arıyorlar.taraftarları dunyanın en atesli taraftarları arasındaır, oyleki kume dustukleri sezonun son maclarında bıle fulle yakın cekmiştir tirubunler
    acık mavı-beyaz forma renkleri vardır. fransız olsaydım kesinlikle tutacagım takımdır.zira belli bir futbol kulturu olan takım
    (bkz: besiktas)
    1 ... rapter
  4. 4.
    Futbol oynamak yerine dolandırıcılık la bi bok yapcaklarını salan nefret ettiğim klüp.
    2 -1 ... probus
  5. 5.
    (bkz: frank ribery)
    -1 ... hendrix
  6. 6.
    ribery'nin galatasray'ı aldattığı klüp.
    ... sistembasithatasifir
  7. 7.
    kanadalı bir işadamı * tarafından 100 milyon pound karşılığı satın alınan kulüp. *
    ... serander
  8. 8.
    djibril cisse'yi liverpool fc'den sakat sakat kiralamı$ kulüp... amaçları nedir bilinmez.
    1 ... dom dom bullet
  9. 9.
    birer mikrop olan iskandinav takımlarına karşı desteklenmesi gereken şirin takımdır.
    1 -3 ... real betis
  10. 10.
    tam adi olympique de marseille olan 1899'da kurulmus olan kulup.
    ... himmlisch