1. 1.
  galatasaray' ın 30 ocak 1987 doğumlu yıldız adayı. geçen sene kiralandığı vestel manisaspor' da çok başarılı olan ve tsl 2006 2007 sezonu için yuvasına geri dönen orta alan futbolcusu. milli takım için de yıllar boyu iyi işler yapması beklenen futbolcu.
  62 -13 ... fth
 2. 2.
  vestel manisaspor a gitmeden önce de gerek hazılık maçları gerekse paf liginde süper maçlar çıkarmış,fakat değerlendirilmemiş futbolcu.
  14 -7 ... disco inferno
 3. 3.
  her hareketiyle bir superstar olacagını belli eden futbolcu..turk futbolunun onumuzdeki 10-15 senesine damga vuracagı kesin gozukuyor
  98 -7 ... metin oktay
 4. 4.
  ali sami yen stadyumu'nu dolduran 25 bin kişinin dakikalarca ismini zikrederek tezahurat yaptığı genç yıldız.
  14 -3 ... wolfshade
 5. 5.
  süper oynayan isim.keşke hasanla necati hep kavga etse,ayrıca her iki ayağınıda iyi kullanıdığından degerine deger katıyor.dileriz şımarmaz.
  9 -1 ... anil teknik
 6. 6.
  bleslav maçında 2. golünü atan galatasaraylı genç futbolcu .
  7 -1 ... dreamshower
 7. 7.
  gs nin geçen sene manisaya kiralamasına bile gerek olmayan genç ama harika futbolcu..verdiği paslarla,attığı gollerle mlada boleslav maçının yıldızı olmuştur..hasan şaşın veliahtı diyebiliriz biyerde..hatta biraz daha tırmanırsa ondan bile iyi olabilecek gs futbolcusudur kendisi..
  7 ... fear
 8. 8.
  ismini haykırmaktan bünyede ses bırakmamış futbolcu. çıplak gözle izlenmesi tavsiye olunur zira topsuz alandaki kaçışları, oyun zekası da çok güzel ve daha 19 yaşında. helal olsun yetiştirene de kendisine de.
  11 -2 ... fth
 9. 9.
  5.golü de sabri'ye attırmıştır. artık iyice parlamıştır. galatasaray a hayırlı olsundur.
  9 ... uieat
 10. 10.
  ilk onbır de baslamsı durumunda bu sene galatasaray ın avrupa arenasında cıkaracagı en buyuk yıldız olacaktır.ınsallah emre abısını gececek ve de kulubune hayırlı olacaktır.
  5 -1 ... jakuzi
 11. arda turan Başlığındaki Önemli Entry'ler