bugün

5. nesil yazar.

ilk entrylerinden edebiyat meraklısı biri olduğu hissediliyor. uludağ sözlük karşılama komitesi'nin gözden kaçırdığı yazar olmuş. *
kısa bir süre sohbet ettiğim yazar. bilgi birikimine ve olaylara bakış açısına hayran kaldım. bu tür yazarların fazla olmaması sözlük adına büyük kayıp.
keyifli sohbet edilebilen yazar kişisidir.
sigarayı bırakma çalışmaları an itibariyle başlamış bulunmaktadır.
zorlu sınav döneminde kendilerine başarı dilemeyi bir borç bilirim efenim.
kitabı hayırlı olasıca yazardır. *

bol bol alınıp okunsun, satsın, korsan kitapçı güruhun eline geçmesin inşallah.

(bkz: hayırlı olsun)
çıkardığı öykü kitabıyla yazarlığını kanıtlamış arkadaş.
yazın hayatında başarılar dilediğim yazardır. yeni kitabı hayırlı olsundur.
kitabını alıp okumak istediğim yazar kişidir. *
yeni kitabı hayırlı olsundur. umarım istediği başarıyı elde eder.
kitabının tanıtım yazısını beğendiğim, ciddi ciddi yazan yazar. başarılar diliyorum efendim kendisine.
hem yazar hemde yazar olarak combo yapmış yazar. *
gelişmeler bölümünde öykü kitabı çıkmış haberiyle fikir beyan ettiği başlıklara baktığım yazar. bana sarmadı.
kendisine yayın hayatında başarılar diliyoruz.
phoneix yayınlarından sessizlik makinesi adlı öykü kitabını çıkarmış yazar (yazar derken sözlük yazarlığından bahsediyorum) arkadaşımızdır. (nick altına tarihi notu düşelim)
hayırlı olsundur.
(bkz: duble yazar)
Kitabı çıkmış, hayırlı olsun.
E ama hocam tüm sözlüğe imzalıycaksak yorulursun bayağı, bileğine kuvvet.
allah rahmet eylesin...

ay pardon. sözlüğün "yazar" olan yazarlarından. kendisini içten içe kıskanan bir ergen olarak başarılar diliyorum edebiyat alanında.
kitabının çıktığını moonlight sonata dan öğrendik. tanımam ama kitabını alırım. helal olsun.
xll yazar. kitabı hayırlı olsun.

edit: çok kibardır , üstad dır.
gerek nick altına yazarak, gerekse özel mesaj göndererek heyecanını paylaşan tüm yazar dostlarına gönülden teşekkür etmeyi bir borç bilen beşinci nesil yazardır..
yazarlık hayatı sanal alemden gerçek aleme geçmiş olan bir yazar arkadeşimiz. başarılar dilerim.
yeni kitabı hayırlı olsundur.
haberler butonunun kötü kariyerini temizlemiş yazardır. ölüm haberini unutturmasa da en azından sevindirmiştir. hayırlı olsun...
"vay be kimlerle aynı platformda yazıyormuşum" hissi verip bir yandan bir tarafımı kaldıran, bir yandan aşağılık kompleksi uyandıran "harbi" yazar.

(bkz: tebrik eder başarılarının devamını dilerim)
sözlük sahabının mesajına göre kaset mi ne çıkarmış yazar. allah yolunu açık etsin. ne diyem.
kitabının hayırlara vesile bir iş olmasını can-ı gönülden temenni eder. hayır olsun temenilerimi kendilerine iletirim.
(bkz: kitap çıkaran sözlük yazarları)
(bkz: la nerenden çıkardın o şeyi)

şaka şaka.

hayırlı olsun kardeşim. kalemin yenilerini de çıkarmaya yeter inşallah..