bugün

yeni kitabı hayırlı olsun. kendisine başarılar diliyorum.
yeni kitabı hayırlı olsun.
sözlüğümüze karizma kazandırdığı için
omuzlar da taşınmaya hak kazanmıştır.
yeni bir kitap çıkartarak, ortamda şekil yapmamıza ön ayak olan, helal olasıca, yeni kitabı hayırlı olasıca yazardır.

(bkz: hayırlı olsun üstad)
yazdığı gibi, edebiyata ilgisi olan ergenlerin yazmasına da yardımcı olan, "slm diip içeri girdi.." şeklinde yazılan yazıları da okuyup yorum yapma inceliğinde bulunan insan. ben mesela kitabım yayınlanırsa benden feyz alan ergenlere "ugrasamicam cnms partideim (::" yazmayı düşünüyorum. sözlüğün sahip çıkması gereken değerlerden.
saygı duyduğum yazardır.
selamlarimi gonderdigim basarilarinin devamini diledigim kafa yazardir.**
dergi çıkarma planları olan yazar. bensiz yapamıyor ama tabi! dergisinin baş yazarı olabilmem için bir ısrar bir kıyamet... düş yakamdan yoğunum, daha son romanımı yetiştiremedim diyorum anlamıyor. tamam söz senin dergini bir numara yapacak yazılar vereceğim sana, ee tabi ücrette anlaşırsak! paranı biriktir gel, yazın hazır çıtıııırrrrr!... * *

ps: ingiliz amcam çoklu çoklu selam eder sana... öpüyormuş yanacıklarından!... *
yeni şiir, senaryo, roman, öykü, deneme vs... projelerine ilham kaynağı olmuşum; öyle diyor, kendisinin yalancısıyım! yok canım ne alakası var diyorum, yok yok ilham oldun artık tüm yazılarımı sana yazmalıyım diyor. şiir yazacak bana, sonra roman, akabinde deneme... allah allah!... sözlükcek sabırsızlıkla bekliyoruz... * *
tanımam etmem ama ingiliz amcamı da alır gelir yeni romanının kahramanı olurum. pardon tanışabilir miyiz? *
an itibariyle yeni kitabı çıkmıştır. hayırlı olsun demek kalır bize de.
yeni kitabı hayırlı olsundur.
maddi ya da manevi, emeğinin karşılığını almasını dilediğim yazar.
yeni kitabı çıktığı defalarca yazılmış yazar.

biri de dememiş ki alacağım diye.
yeni yayımlanan kitabının hayırlı olması dileğiyle..
birden ''kankam'' olsun istediğim yazar!. yazın hayatında başarılar.
kitabı okunup öyle övülmesi gerekilen yazar. binlerce dansöz var.
yeni kitabının hayırlı olması dileğiyle. alıp, okuyacağız...
kitabı çıkmış hayırlı olsun, sözlük olarak o kitabı okumalı ve kitap ismini başlık haline getirip oradan düşüncelerimizi yazmalıyız..

sözlükte yazmayı bırakmasa bari.
definenin gözüne vurmuş yazar. ehah.

(bkz: gözüne vurmak)
hayırlı olsun diyen onuncu kişiye yeni çıkan kitabını hediye edecek olan yazardır.
kitabını okuyacağım yazar.olmamışsa basarım seri eksiyi valla. *
bir iki entirisini okudum da "bu da kitap yazıyorsa ben ansiklopedi yazarım lan" dedim kendimce seher vakti bir sabah...

şaka lan şaka helal hoş olsun, yürüsün.

kitap yazmakla ilgili elif şafak'ın bir sözü vardı tam olarak neydi anımsayamıyorum ama yaklaşık;

"kitap yazmak biraz yetenek, biraz hayal gücü ve bol miktarda da emek ister"

yani diyor ki hepinizin hayal gücü vardır elbet ve yeteneğiniz de vardır eyvallah ama o emek kısmı zor iş hacı. o çabayı harcamak, o sabra sahip olmak zor iş.

emeğine sağlık usta.
kitabının korsanının çıkmasını bekleyip alacağım yazar. beğenmezsemde karmasında bir hayli düşüş olacak.

şaka bir yana başarılarının devamını dileriz. allah yolun açık etsin.
kitap yazmakta para çok gibi demişler o da define'nin gözleri diye kitap yazmış. çok satar inşalah.
en son entrysini 3 ay önce yazmış olan yazar.
şu an online ama.