bugün

entry'ler (652)

bmw i8s

2016 yılında satışa çıkacağı konuşulan model. Adamlar emeklilik hediyesi olarak araba satışa çıkartıyor. Biz de domuz eti yayını yapan diye tartışaduralım.
http://yenimodelarabalar....-satisa-cikiyor-1469.html

erasmus

başvurmaktan korkulmaması gereken program. ingilizce sınavından 60 alan ve not ortalaması 2.10 olan birinin tecrübesine güvenin.

ispanya

erasmus baba sağolsun bahar dönemini orada okuyacağım ülke. insanları sıcak diyolla ama görmeden bilemeyiz tabi*
tanım: yemekleriyle güzel olan ülke.

türklerin çok çalışması

ab istatistik kurumu Eurostat’ın verilerinin ortaya koyduğu durumdur. adamlar haftada ortalama 40 saat çalışıyor biz ise 52 saat. Fazla mesai var mı yok? isteyen var mı yok? Bu hayata çalışmaya geldiğimizin bilimsel ifadesidir bir bakıma.

http://www.ekonomiservisi...azla-calisiyor-15212.html

1 80 boyunda sarışın zeki pes oynamayı bilen kız

pes artık dedirtir bu kadar özelliği aynı bünyede taşımasından dolayı.

boş zamanlarımda orospuluk yapıyorum diyen öğrenci

erkek öğrenci de pezevenklik yapıyordur.

en büyük aşiretin ağasının kızıyla zina etmek

en büyük aşiretin ağasıyla zina etmek vardırki bildiğin göt ister yoksa nası yapacaksın zinayı.

uzak mesafe ilişkisi

yaz aylarının sonuna sonbahar aylarının başına doğru biter.yaz aşkı bu aşkı ciddiye alır ve ayrılmak istemez. sonuçta yaz aşkıdır, yaz biter herkes kendi şehrine döner. yok facebook yok telefon falan derken bi ay sonra biter.ortalama 1 ile 2 ay arasındaki ilişkidir.

2011 2012 üniversite harçları

kocaeli üniversitesinde de yanaklarınızdan öpen harçlardır.577 kere öperken devlet anam şimdi 730 kere öpmeye doyamamıştır beni.

(bkz: hayattaki en kötü ana çeşidi olarak devlet ana)

alice gold

(bkz: hastasıyız dede)

hacda şeytan taşlama sırasında terlik atan anne

şeytanı çocuğuna benzetendir.

yossi benayoun

podolski 2-3 olmazsa ben de yoğum o zaman diyen futbolcu.

ilk kez sevişeceklere tavsiyeler

ilk önce o çorabı çıkaracaksın.

staj

insana oturmaktan sözlük şifresini hatırlattırandır. ayrıca zevklidir yeni arkadaşlar, yeni ortam vs. sıkılsanız da bi türlü geçer zaman. ama o son yarım saat yok mu adamın ömründen ömür alır.

sıçtıktan sonra bir daha haber alınamayan bok

bok yoluna gitmiştir kendisi.

umut sarıkaya tipi mutsuzluk

minibüste şoförün arkasındaki üçlü koltuğun ortasında oturmak zorunda kalmak.

babanın tek başına büyüttüğü çocuk olmak

(bkz: i am sam)

tam yapışmamış posterin gecenin bir yarısı düşmesi

öğrenci evinde içki şişesi koleksiyonu eksik olmadığından ve mal gibi gidip o posterleri o şişelerin üzerine asarsanız gece şişelerin devrilmesine bile yol açar. kusura bakma barış abi özür diliyorum senden ve eşinden.

annelerin çocuk yıkarken çok gergin olması

(bkz: çocukken leğende yapılan banyo)

kaplumbağayı at sanıp üstüne binmek

deveyi pire yapıp yorgan yakmaya benzer.