bugün

entry'ler (1544)

yazarların söylemek istedikleri

Uzun zaman sonra geldim sözlüğe ama çok şey değişmiş. O zamanlar cep telefonumdan değil masaüstü pcden giriyordum zira 8210 kullanıyordum. Ben butonu diye bir şey vardı onu bulamadım. 5. Nesillere 6. Nesiller arasında fena bir kapışma vardı. Son nesil 6. Nesildi o zamanlar. Kaç nesil geçmiş sayamadım. Onun dışında yeni halini beğendim daha kaliteli duruyor. Bakınızla mesaj vermek diye bir şey vardı mesela artık tarihe karışmış zannımca.

ece ayhan

Erkekmiş. Bayağı hayal kırıklığı yaşatan şairdir.

ben bu yazıyı anneme yazdım

Çok özledim.

kıdemli sözlük teyzeleri

Tazminatımı almaya geldim diyen teyzedir. 6 7 belki 10 yıl sonra aklına gelmiş şöyle bir bakıp çıkayım demiş bir türlü çıkamamıştır.

ben bu yazıyı sana yazdım

facede kızının resimlerini görmek için aratmamıştım ben ismini. sadece seni görmek istemiştim. ama görmüş kadar da oldum o kaşlar bu kadar mı benzer babaya. allah bağışlasın. seni bana bağışlamadı ama onu sana bağışlasın. üzgünüm..

annemler seni çok sevecek

hugodaki tolga abiyi görmekle çocukluğa götüren atvnin yeni yarışma programı.

belki

çoğu zaman evettir.

kızlık zarı vs kulak zarı

(bkz: bekaret zarı vs soğan zarı) *

regl döneminde tavan yapan libido

yasakların daha cazip olmasından mıdır nedir bir çok kadının muzdarip olduğu bir gerçek. dengesiz hormonlar..

pantolondan sonra ayakkabı giymek

favorim (bkz: kazaktan sonra sütyen giymek)

türkçe şarkılarda geçen mükemmel sözler

bulabildin mi sonunda hep anlattığın o meşhur huzuru?

pantolondan sonra ayakkabı giymek

mağazalardaki giyinme kabinlerinde yapılmayandır.

millet oruçluyken yemek yiyenleri dövmek

(bkz: orucumu sündürme çocuğum)

hicbiseyebosunaiclenmeyenadam

o kadar canım sıkkınken dur lan bi bakayım deyip sözlüğe girdiğim an sol framede millet oruçluyken yemek yiyenleri dövmek başlığını görür görmez yüzümü kaplayan tebessümün ve entrynin tek bir kelimesini bile okumadan yazarına bakıp işte yaa ben demiştim diye kendi kendime attığım havanın sebebi yazar. seviyorum lan seni..

muhabbet kuşlarının ölüm sebepleri

tüm sözlüğün muhabbet kuşu katliamcısı olduğunu gösteren sebepler. kimi üstüne basmış kimi oturmuş kimi bira vermiş kimi süpürgeyle çekmiş. şüpheliyim sözlükten çok içlendim.

türkiye yi kürt bir başbakan yönetirse olacaklar

terör sorunu kökten çözülecek hatta hatta türkiye adı bile değişecek haritada ülkemizi görmek için mikroskop arayacağız falan filan. terör sorunu çözülecekmiş *

başkasıyla sevişti diye eşine tavır yapan erkek

terbiyesizin önde gidenidir. hiç trip yapılır mı sadece sevişti diye.. *

yaran ayarlar

(bkz: göbeğin büyümüş okula yazdır)

kadınlara verilen en güzel ayarlar

(bkz: çirkinsin ama çabuk öğreniyorsun)

giacomo giralomo casanova

yusufun züleyhası isminde de bi yazarımız olsa da ikisini başgöz etsek dedim.

edit: aa varmış..