bugün

entry'ler (2452)

zaman diye bir kavram yoktur

(bkz: sen icme pilot bokunu cikariyorsun)

last empire war z

bir seneyi askin zamandir oynadigim ama pek harikulade diyemeyecegim strateji oyunu. bagimlilik yaptigi konusunda hemfikirim. Oyle bir illet ki, her sabah telefonu elime ilk aldigimda su oyuna gireyim de hasadi toplayayim, bos durmasin calissin keratalar diyorum. isin kotusu allah muhafaza bir iki gun oyuna girmesen bir bakiyorsun bizim koyun ustunden sanki cengizhanin ordusu gecmis, tas ustunde tas koymamis imansizlar. isin yoksa yine kaynak topla, yine ordu gelistir. bir de acayip bir tarikatcilik mi desem devrecilik mi desem, herkes kendi hisarindaki oyuncularla simsiki bagli. brezilyali isvecli den yakit ister arap cinliden ekmek ister, meksikali herkesin noelini kutlar vesaire. bir de tek kale yeterli gelmeyip ekstradan farm kuranlar var, o hepten ariza modu. baska bir hesap acip ayni gelisimi 1 inci seviyeden baslayarak yeniden gostermek. sonra savas zamaninda birbirlerine saldirip puan kazaniyorlar vs. abi milletin ne cok zamani varmis ben ona sasiyorum. benim gun icinde bu oyuna ayirdigim zaman dilimi tas catlasa 20 dakikadir. isimdeyim gucumdeyim zaman yok. ama iste bazi psikopatlar 5-6 hesapla seviye kasiyorlar. hele bir de cinliler var tam kopek gibi. adamlar superhero modunda ona buna saldirip anasini sikiyor. abi ben onu bunu bilmem, bu oyunda tek hesapla yetinmeyip farm kasanlar issizdir net.

douglas stamper

putin reyiz in yaninda calismaya baslamistir.

http://www.turkrus.com/41...in-kapisini-caldi-xh.aspx

erkan tan

cocuklarinin 15-20 yil sonra babalarinin video kayitlarini izleyip ulan ne pislik bir babamiz varmis diyecekleri sahis. Kendisine zerre uzulmuyorum, fakat cocuklarina yazik. yalakaligin, alcalmanin da bir sınırı olmalı.

fox tv

khk yle kapatilmasini isteyen karakter yoksunlarini ortaya cikaran kanaldir. Behey okuzz, diyelim fox kapatildi, yarin obur gun sevdigin dizileri yayinlayan kanal da kapatilirsa ne olacak mesela? yarin obur gun seninki cikip uludagsozlugu kapatirsa nereye yazacaksin? ananin orekesine mi? kim neye gore kapatiyor, nedir bunun olcutu? sen kim boksun ki sana oy vermeyen yuzde 49 un kanalini kapatiyorsun. hadi bir denesinler de fox u veya sozcu yu kapatmayi gorursunuz o zaman el mi yaman bey mi yaman.

sen once 9 yasindaki oglan cocuklarina tecavuz eden kendi sapik vakiflarini kapat. biz kendi sokugumuzu kendimiz dikeriz.

götümüze ıstaka da soksan senden vazgeçmeyiz

katilmadigim onerme. istaka uzun fakat ince. beysbol sopasi daha bir uygun gibi duruyor. ha kucukken istakayla ilgili tatsiz bir anilari varsa bak iste onu bilemem.

hıçkırığı geçirtmenin yolları

o degil de gecirtme ne lan. gecirme desene suna, ilkokul 4 uncu sinif turkce`li vatandas.

tanim: hickirigi gecirmek icin uygulanan yontemler dizini.

erkan tan

hayatimda gordugum en itici ve samimiyetsiz tip. bir zamanlar boyle degildi bu arkadas. secimini gucluden yana yapip kendince dogru ata oynadi. ekrandan bagirip cagiriken pazardaki sutyen saticilarina benziyor ayni. ha bir de agzi bozuk. hitap ettigi kitleye aykiri degil.

milliyetçiler ve kararsızlar

kararsizlari bilmem de milliyetcilerin acik ara serefsiz olduklari versus. iq seviyesi ve milliyetcilik dogru orantilidir. nokta

melodic death metal

iyi de bize ne amk, gunluk mu burasi dedigimdir.

türbanlı biriyle evli olmak

bol bol turbanli sekse isarettir. hamile birakip minik turbanli canavarlar yaratmadan efendi efendi pompaya devam edilimelidir.

ramazan şenkeman ayhan topcu ikilisi

son derece icten ve samimi, tamamen ev sicakliginda, simsicak sarkilar soyleyen ve calan ikili. kiev de kafe acmayi planliyorum, cikarlar mi acaba? Kiev deki tum turkler arti kirim turkleri gelse yeter bana, allah bereket versin. lan kimse gelmese her aksam ben kendim dinlerim bir ufak acip. boyle saygi duyulasi on numara adamlar. aha da videosu:

https://www.youtube.com/watch?v=IDCWZqQLZvI

sevdanıza ant olsun

bu kadar gaz bir sarki olmaz arkadas. lan sabahtan beri dilimde. onu birak uykuya daliyorum hala soyluyorum. bu besteyi yapanin eline diline saglik. sarkinin sozlerine gelince, ben de devrimciyim ama idealleri ugruna kendini goz gore gore oldurmek, onderligin direktifleri dogrultusunda adim adim bilincli bir sekilde olume gitmek. bilemiyorum altan. yapar miydim?herhalde yapmazdim. fakat cezaevi kosullari farkli tabi. beynimin yikanmis olmasi lazim bunu yapabilmem icin. duru bir akilla bunu yapamam. imkani yok.

fakat yine de idealleri ugruna kendini atese atan bu insanlara saygim sonsuz. 3 yildir yasadigim ukrayna da sabahlari ise giderken arabada bu ezgiyi son ses dinlememin bir anlami olmali. ne demistim? bilemiyorum altan..isikla uyusun bu 122 can.

21 inci yy da rize de ortaya çıkan iğrenç görüntü

tayyip erdogan turkiye sine yakisan goruntudur. chp ye oy verecekken son anda hdp ye kayanlar hic aglamasin. bu goruntu sizin eserinizdir.

amerika katil diyerek solculasmak

hatanin en buyugudur. bir millet katil olmaz, iktidar katil olur. o iktidari yuzde 51 de secer yuzde 49 da secer. sonucta bir ulkeyi tamamen katil olarak suclamak katili aklamakla es anlamli olabilir. dikkat.

araba sevdası

recaizade alfa romeo ekrem. 156 inci basim.

uludag sozluk

memeleri sarkmis disi yazar basliginin musul operasyonundan daha fazla ilgi gordugu sozluk. yeni turkiye nin kisa ozeti. neyse ki ukrayna da yasiyorum. simdi turkiyeliler dusunsun.

marksist leninist komünist parti

02.00 sonrasi jack daniels+yanar donerli disko masasi` nin diger adi.

namaz kilarken deprem olmasi

devrime isarettir.

not: tikko tunceli yapilanmasi

parti cephe

ne olursa olsun sosyalizmin en yalin hali. selam olsun.