bugün

entry'ler (2233)

halk tv nin 601 sağlık çalışanı öldü yalan haberi

başlık altı değil hayvanat bahçesi maşallah. bakın gençler ile başlayan cümle kurardım lakin çok yorgunum.

orospuların hep kadınlardan çıkması

çocuklarının hep erkek olmasına sebeptir. *

onbirinci nesil uludağ sözlük ün mihenk taşıdır

on'lu nesillerin sözlüğün anuna koyduğunu görmeme yarayan, altındaki entrylere baktığımda forum gibi sikertildiğine şahit olduğum ancak benim harika bilgi kokan, hakaret soslu, meyve taşaklı mis gibi entarimi silen modları görünce kendilerinin de söz konusu nesile ait olduğunu sandığım taş. evet taş.

bacak omuzlama

gudıl olsa did you mean (bkz: bacak omza) bro diyeceği omuzlamadır. bacak omuzlamayınız.

sözlük yazarlarının itirafları

dişim var.

uludağ sözlük mangal partisi

sen en alttan yemeye başla biz yetişiriz diyerek sözlük ahalisinin sesi olmaya yemin ettiren parti. olmaz olsun o parti.

karısı çirkinleşince boşanan erkek

karısı çirkinleşince boşalan erkek modeli de vardır,
çikin ol bakim ağğğhh daha çikin, çikin ol çikiinnn ooaarğ şeklinde metinler dizen er kişidir. karısı çirkinleşince boşanan erkekten daha adamdır. merttir. boşalır. evet.

seri katillerin ortak özellikleri

katil olmalarının dışında seri katil olmaları en belirgin özelliklerindendir. evet.

erkelerin ayak bileğini gösterme çabadı

gece gece açılan en mantıklı başlık olmuş kendileri. o babet çorapla kısa pantolon modasını erkeklere kim aşıladıysa allah belasını versin. yahu adam olun ulan kalıbınızdan utanın.

kız kankaya sarılınca penis kalkması

kanka dediği kıza sik kaldıran ördek de siker damacana da diye için için pönkürmemi sağlayan başlıktır kendileri. *

sürekli gammazlanan yeni nesil sözlük yazarları

an itibariyle sol frame de yerlerini almış olan yeni nesillerdir. sözlük formatının yer yer amına koymuş, kısmen sikertmiş, ekseriyetle meşgul edici yazarlardır. tek dertleri memedir.

(bkz: amlarına koyayım ben onların çok ayıp ediyorlar)

edit ak bayram= eksileyen bebeleri öpüyorum kırmızı tontik yanaklarından sdfklsdm

sözlük kızlarına asılmak

2000 doğumluların yavaştan bulaştıkları eylem. varsa şöyle 90ları yaşayanlar yeşillendirin hadi bakim skdsjdı

sevişmek istenen haber spikerleri

Reha muhtar
Lan?

kürtler

Bi sike yaramayan ırktır kendileri. Simdi darilmaca yok.

zeki bir erkek asla türk kızına tahammül edemez

Zeki erkek olsa tahammul etmicek de yok iste. Bi ben amk. Neyse kizlar pm pls.

ideal duş alma sıklığı

Haftada 3 ten fazla duş alan vatan hainidir. Su lan o su göt. Keyfin yuzunden su kalmadi siktir burdan bi boka yaramayan devamli tuketen aciz götveren. Sinirlendim.

ilkokulda resim dersinden akılda kalanlar

Herkes resim defteri getirmisti ve getirdikleri defterlerin getirdigi o sikko ozguvenle baslari dik oturuyorlardi. Ben ise arkadasindan bir yaprak kopartmis basimi siraya gömmüş ayvalikta denize girmis çük gibi büzülmüştüm. Ayvalik denizinin ne kadar soguk oldugunu bilirsiniz, konumuz o degil, konumuz kevaşe eda!!! Evet. Kevaşe eda. Ulan kemcuk kari madem resim defterini unuttun hoca tarafindan tahtaya cikartilip kulagindan cekildi, e be göt kari beni niye ispiyonladin. Neden oorrrtmenimmm şizofrenin de defteriii yooooookkk dedin. Unutamiyorum o anı. Hala gozumun onune gelir sinirden gozlerim kan canagi olur. Su anda olsa ümüğüne yapisirdim. Ümük? Neyse. Gercekten karaktersizsin.
Lise 2deydim.
izmirli olanlar bilir kaldi ki ben izmirli degilim ben bile biliyorum hayvan, neyse 62 ye bindim. Bornova alsancak. En arkanin 2 on sirasinda oturdum otobus hareket etti. Hasim iscan caddesi var simdi sikko conconlarin takildigi sokak oldu. Nasil oldu ben de anlamadim gotum gibi cadde neyse, otobus hasim iscan duraginda durdugunda insanlar bindiler ve on koltuguma bu sürtük oturdu!!!111!11bir1! intikam vaktiydi. Canini acitmaliydim, belki de öldürmeliydim. O zamanlar cep telefonu a1018 den ibaret oldugu icin (liseliler bilmez) dusen antenine devamli yapistirici surdugumden cebimde kalan yapistiriciyi cikarttim kapagini actim ve o surtugun guzel saclarina (harbiden cok guzel saclari vardi amk) butun tupu bosalttim. Butun tup diyorum lan komple amk. Allahim nasil isledi icine o saclarin nasil icim giciklandi nasil erekte oldum nasil oluk oluk bo.. ohmm tamam saka ama cok zevk aldim. Sonuc? Bir daha gormedim. Cok surtuksun edaaaa. Umarim dugununde topugun kirilir. Her dusa girdiginde gotune dus perdesi yapisir. innnsaalllaahhhhh yeni giydigin coraplarinla islak dus terligine basarsin. Serce parmagini sehpaya vurmani ne kadar istedigimden bahsetmiyorum bile.. Abv.

suzuki drz 400

sm (supermoto) s (yarı enduro) bir de e (special, plakasız safkan enduro) modelleri olan, yamulmuyosam 2005, 2006 ve 2007 yıllarında türkiyede satılmış ve halen karbüratörlü ve 5 vitesli olarak amerikadaki apaçileri keyiften keyiflere gark ettiren motosiklet. türkiyeye getirmedikleri için de ayrıca kırılıyorum.
(bkz: analarının amlarına koyayım çok ayıp ediyorlar)

hala kürtlerle bir arada yaşamak isteyen türk

Kürtlere soykırım yapmak isteyen Türklerin sevmediği insandır.

gece 2 de sözlüğe giren kızın amacı

Hunharca sevişmek isteyen kızdır. Bu saatte sözlüğe giren kızın başka bi amacı olamaz. Memikleri sıktırıp uzaklaşır.
(bkz: uyu evladım)