bugün

Tarkan'ın 17 Şubat'ta çıkacak olan yeni şarkısının ismi. Sen ki şarkı sözleriyle harika bir şarkı olan Dilli Düdük şarkısıyla TDK ödülü almışsın Geççek nedir kurban olduğum?!
Ayrıca Reynmen'i takip etmek nedir Allah aşkına.
Kendine gel.
Beni 15-20 sene önceye götüren gelişme

görsel
Yarram gibi olacak Tarkan şarkısı.
bu şarkının güzel olmasına çok ihtiyacımız var...
Vay aküü. Bir şarkıya bu kadar bel bağlayacak kadar bittik mi biz ya!
Ne olacak? Tarkan para kazanacak.
Tarkan şarkıyı benle paylaştı.

Patlar.
sosyal medyanın yeni mizah malzemesi bu söz olur artık.

geççek ne la.
Arkadaşlar çok süper bir şarkı geliyor muhalefet bu şarkıyı bangır bangır çalar artık.

Ben beğendim ehehe

--spoiler--
Geççek Geççek geldiği gibi gitçek
--spoiler--
https://mobile.twitter.co...KPPnbDRw_PdTHcJQ&s=19
bütün aktroller hadi bakalım iş başına...
Fena değil idare eder şarkısı.
Artık albüm de geliyor onu bekleyeceğiz bu doyurmadı benim gibi bir pop müzik gurmesini. Yetmedi. Daha güzel şarkılarla gel Tarkan.
Geçmez amk. Bu ülkeden bi cacık olmaz. Şarkıyla türküyle avunuruz anca.
Çok kötü be. Sen Tarkan'sın, kendine gel. Muhalefet yapılacaksa da hep yapılacak. Rüzgar senden tarafa döndüğünde yapılan muhalefeti sevemem.
muhteşem bir eser.
bazı mağara yamyamlarına yazdığı kesin.
birisi giderken arkasından tüm rezilliklere teneke çalacak şarkı. hemde aynı memleketten.
Korkarak soruyorum hukumete gonderme oldugunu düsunmem normal mi? Tek ben miyim boyle dusunen degilim degil mi ? Lutfen degilsin diyin.
Terapi gibi geldi valla. Çok ihtiyacım varmış ve ben farkında değilmişim.
Sağol canım ciğerim. Başımızın tacı, hakiki starımız.

Şarkı sözlerinden alınacak olan çok büyük gaf yapmış olur benden söylemesi.
yerim seni editi

https://youtu.be/FWCXPoSVfcI
tarkan'ın bugün çıkardığı çok güzel bir şarkıdır. pandemi geçecek demek istiyor herhalde. klibin sempatikliği, tarkan'ın ve klipteki insanların mimikleri harika.
Kimin gideceğini, kim gidince zilleri takıp oynayacağımızı iyi biliriz.

Harika bir şarkı olmuş, kutlarım.

Sosyal medyada, yapılmış ilk pop-protest şarkı yorumları yapılıyor.
Geççek dedi ve geçirdi.
Kim ne derse desin güzel şarkı. ihtiyacımız olan umudu aşılıyor. Dilerim bu şarkı gelecek güzel günlerin müjdecisi olur.
sosyal iletişimde kilometre taşlarından biridir.
çok siyaset yapmak istiyorsa kurulu düzenim var burada demesin gelsin almanya'dan chp üyesi olsun.
Şimdi neyi temsil ediyor o bir tarafa da şarkının tarzı iyi değil. Ben beğenmedim. Daha iyi olabilirdi. Bari rap tarzı olmasaydı. Sözler sıkıştırılmış ve iç içe girmiş. Slow tarzı farklı olabilirdi.
en son 2002 dünya kupasında tarkan şarkısı açıp böyle coşuyordu millet. normal zamanlarda yapılan tarkan şarkısı gibi değil bu bambaşka bir şey.