bugün

entry'ler (87)

türkiyede gıda fiyatları nasıl ucuzlar sorunsalı

kendi yandaş mütahitlerine kredi açmak ve olur olmaz her şeyi ithal etmek ve ithalat için yandaşa izin vermek yerine köylüye çiftçiye üreticiye gerçekten elektriği yakıtı gübreyi ilacı her türlü gerekli şeyi makul fiyattan vermek. gübrenin 6 kat pahalandığı hemde 1-2 ayda artmış olan bir yerde bu halk sürünmeye ve kıtlığa mahkum yalancı ve hırsızlara bu kadar kredi açarsan sonun belli. bunca senedir bu işleri beceremeyen sadece kendini dünyada görülmemiş görrgüsüzlükte siyasetçi zengin eden bu açık büfe güya islam ülkesi olduğu iddiasında ama hırsızlanddan başka bir şey olmayan ülkede olacaklar belli.

kansız puştların bitmeyen talanları

hırsızlık ve namaz yan yana öylemi vay vay vay. siz bu dini nereden öğrendiniz.

kansız puştların bitmeyen talanları

adilikte sınır tanımayan güruhun bitmeyen talan ve yağmacılıkları.

https://www.cumhuriyet.co...gunu-ortaya-cikti-1901166

aç parti

açlık sefillik ve ve fakirliği tüm ülkeye yaymayı görev edinmiş güruh organizasyonu.

amının suyuyla yüz yıkanası hatunlar

zavallılığın acınası sefilliği.

enflasyon gaz yapmış

enflasyonda gaz varmışmış. böyyük ekonomi dehaları teşhisi koymuş.

ateistler ölünce nereye gider sorunsalı

hırsız ve talancı adi,şerefsiz bildiğin hacı hüsrevli sahtekar kansız puştlardan uzak bir yere.

metaverse alemde yazar olmak

metaverse gerçek dünyayı dışlayan saçma sapan bir durum. bu alemde dinin hiç bir anlamı kalmayacak dini hepten çöpe atacak bizimkiler de pek meraklı burada arsa alacakmış. tekel bayii kuracakmış saçma sapan aptallıklar.

akp çocukları

aç partinin aç çocukları.

doğruları söyleyen partinin iktidar olma ihtimali

türkiyenin tek sorunu emanet ettiği emanetçilerin kansız ve adi kapkaççı olmasındandır. bu ülke emanet ettiği senin benim hepimizin olan tüm kamu malları ve bunların gelirlerini öyle bir kişiye kafasına göre açık büfe takılması değil tek tek en ince hesaplarına kadar devamlı denetlenmesi ve hesap vermesi üzerine olur. bunun içinde hukuk adalet kanunlar şeffaflık bunların çok düzgün işlemesi gerekir. bu milletin bu kafayla burnu boktan kurtulamaz.

metaverse ten arazi alan keriz

orada arazi alsan ne olur. şu ya da bu büyüklüğü olsa ne farkeder. ahmaklıkta son nokta.

bilimsel makale yazmanın verdiği haz

memuri prosedurleri doldurmayı gerçek bilim sanan önünü aydınlatamayan zavallı sayıklamaları. türkiyede bilim yapılamaz bilim yapmak için özgür bir ortam ve ortamda gerçekten yapılanların test edilip bir faydaya dönüşüp artı değer üretmesi gerekir. burada sadece doç. zart zurt memuri kariyerlerde ilerleme için sözde bilim yapılır.

gülşen in donlu twerk ü

yamuk parantez bacaklı karadeniz kezosu. duvarda delik görse hallenen yurdum davarına pek seksi gelen garabet.

maymundan geldiysek neden maymunlar maymun

çünkü evrim olurken ara başka türlerin nesli yok olduğu için arada zincirin bağı kalmayınca senin gibi kafası basmayan maymunlar işte böyle saçmalamaya başlıyor.

erdoğan ı sevmeyip müslümanım diyebilmek

o kadar özgürler ki yalan talan hırsızlık pudra şekeri kul hakkı ne istersen var he şey serbest ama çok inanıyorlarmış.

açım ama ezanlar susmadı

çalıyeler ama ezanlar susmiye.

aç parti

hırsızlık ve talana gözü doymayanların partisi.

hırsızlık ve talanda dünya markası yarattılar.

milyonlarca aç yaratmayı başarmış parti.

https://www.sozcu.com.tr/...vallahi-acim-ben-6889422/

kansızlık ve puştluk bu derece güçlenmemişti. kansız ve puştluğu görmeyenlere alın bir örnek bunu bi taraflarına dürüm yapsınlar.

https://www.sozcu.com.tr/...m_campaign=dahafazlahaber

ağzı çilek kokan kız

çürük yumurta kokusu artı vajina kokusu. osuruğu bol sabahlarınız sizinle olsun.

doktora yapmak

dünya dinamikleri bilimi ve teknolojiyi aynı şey sanan bir dönemde geldiğimiz noktada bombok kirlenmiş eşitliksiz saçma sapan bir dünya. çok küçük bir kitleye yığılmış dev bir sermaye ve bunlara karşı hiç bir şey yapamayan güya bilim dünyası. soruyoruz kapitalizme ve bu dünyanın geldiği hale bilim dünyası ne yapmış ve ne yapıyor. kendi önünü zor aydınlatan güya kendini aydın sanan kampüs münevverleri. dergilerde yayın yayınlatmayı bir marifet sayan bir takım tuhaf tiplerin biraz üstünü kazıyınca dünya dergi makale yayın liginde intihalciliğiyle meşhur türk bilim şahikaları. dünyada da her şeyin tadı tuzu kaçmışken dünya hala geçen yuzyıllarda bulunan ve kendileri böyle resmi akademik falan da olmayan bilim adamlarının buldukları ile dönüyor hala. tesla,edison, ,marconi, fermi bunların üstüne koyulmuş çok fazla şey yok. elektriğin keşfi ve bu gücün dünyaya yansıtılmasının üstüne çok şey koyulamadı. doğanın içine edilmiş bi dünyanın bu halinden de bilim dünyası çıkarmış falan da değil.

akp lilerin fethullahçı olduğu zamanlar

feto bunların maskesini düşürüp foyalarını ortaya çıkarmasaydı hala birliktelerdi. ama artık ellerinden iktidar gidip hırsızlıklarının hesap vereceği noktalara doğru gidileceğini görünce feto kötü oldu. bunların tığnıyeti ruhu her şeyleri bozuk.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.