bugün

entry'ler (476)

kuran ı öpme kampanyası

güya çok inandığı içinde yazanları uyguluyormu acaba.

birine yazıklar olsun demek hadsizliği

anası değilsen babası değilsen çok yakın bir akrabalık yoksa kim kime böyle bir şey diyebilir. ne haddine bu şuursuzluk ve cahillik nedir.

ava giden avlanır

https://t24.com.tr/haber/...esi-yoruma-kapali,1089152

zübükiye medresesi

külliyesi bile varmış alimlerden ders ve ilim irfan imparatorundan staj görülüyormuş.

zübükiye medresesi

Ankarada hırsızlık talan yağma ilimi üzerine kurulmuş diyollaa.

sizce türkiye nin en önemli sorunu nedir

cahil kafasız hırsız bir ahlaksız kleptomanın verilen emanetten gözü dönüp kendini tutamayıp hırsızlık yapıp bu hırsızlığını bir de ortalara döküp saçıp sonrada herkesi susturup sindiririm ben bu hırsızlığı unuttururum ahmak cehaletinin getirdiği sonuçtur bu.

dünya yönetimi bana fatih ten miras

zübük efendi hazretleri varken sana mı düşer.

din kitabını anlamadan papağanlamak riyadır

hangi din ve inançtan olursa olsun. anlamı ile hiç bir ilişki kurmayıp hiç bir performans harcamayıp papağan gibi tekrarlamayı ve bunu bir marifet gibi satmayı bir haltmış gibi pazarlamak bunun üzerinden dinden bahsetmek tam bir riyakarlıktır. millete din derken karşı taraftan ona peki sen o dininin emirlerine uyuyormusun diye sorunca dinime küfür etti dinime hakaret ediyor demek bu riyakarlığın en üst mertebesidir. bu mertebelerde dolaşan riya imparatorlarını her yerde görüyoruz.

kronometre sıfırladık lafına inanan ahmak

bu saçmalığa bu içi bomboş lafa inanan hakkaten gitsin içme su satıcısına boş kafasını versin dolu damacana alsın.

ülkeyi afrika ligine düşürene geleceği emanet etme

herkesin şapkasını önüne alıp düşünmesi lazım. ülkeyi kkm ile uçurucağız şapkadan tavşan çıkarıcağız diyenler ülkeyi mahvetti batırdı sıçtı sıvadı yıvıştırdı bulaştırdı. bunlar hangi yüzle milletin önün çıkıp bir de hala beni seçin diyor anlaşılır değildir. ülke enflasyondan bitti mahvoldu. bütün her şeyin çivisi çıktı kayış koptu. bir an önce defolup gidip bir de çaldıklarının kusturulması lazım. ülkenin 20 senesini çaldılar. bir de utanmadan çaldıklarını unutturmak için bu milleti esir almak istiyorlar. ahmaklar hala uyuyor.

çetemetre

sıfırlama öyle olmaz böyle olur demiş. devamlı sıfırladınmı sıfırladınmı diye soran izler artık. inşallah inşallah güzel günler göreceğiz. inanç simsarı ibişlerin göt kafalı zübüklerin kofti palavralarının nasıl darmadağın olduğunu göreceğiz.

sen ak partilisin büyük düşün

kalitohohohhahahahaoooohahahaııhhhıoohhaaahaha. teroristleri haburda karşılayıp halay çeken fetoya gözümüz yollarda kaldı diyen şu aşşağılık sefiller mi. tek dertleri ne millet ne iktidar. kafasız beyinsiz aç gözlü maymunlar gibi saldırdık soyduk ve man kafa gibi yakalandık bütün bunların hesabını ödemeyelim üstünü örtelim derdi zerre başka bir şey yok.

butun tuşlara basan maymun zihniyet

kafasının basmıyacağı potansiyelini aşan işlere cahil cesaretiyle girip ülkeyi mahvetme noktasına getiren cühela kafasız din tüccarı zihniyet. güya halkı kandırayım hırsızlıkları ödettirmesinler diye bütün tuşlara aynı anda basıyor. eyt myt allah ne verdiyse tükürdüğü her şeyi yalamarıyla yalayarak hemde.

başkanlık sistemi vs altılı masa sistemi

türkiyedeki riya ve yalan dolu bul karayı al parayı dönemi bitecek. durmadan yalancı sahtekar halka yalan söyleyip sonra tam tersini yapmaya kalkan iğrenç inanç simsarı karikatür harami siyasetçi modeli bitecek. yapanın orasından burasından fitil fitil getirilecek yapmaya cesaret edemeyecek. öyle rezil bir haldeyiz ki hırsızlar talancılar bir de utanmadan millete çemkirip bağırış çığırış içerisinde.

30 ocak 2023 millet ittifakı mutabakat metni

senin gibi şımarıklar yüzünden ülke böyle. yok şöyle olsun yok böyle olsun. la adamlar bir sürü profesyonel uğraşmışlar didinmişler. eski türkiyede eskimiş yırtık dona dönmüş 12 eylül düzeni kalıntısı ne varsa onları terk edip daha demokratik daha eşitlikçi, şeffaf, hukuk devletini önemseyen yolsuzluğu keyfiliğe tamamen oyun dışına bırakan bir metin haline getirmişler buna saygı duyacağına orhun kitabeleri diyor. la nasıl bir dangalaksınız la siz ülke batıyor mahvoluyor son şans bu yok şöyle yok böyle.

30 ocak 2023 millet ittifakı mutabakat metni

vah vah şu akpliler olmasa ne olacak Atatürkün hali. hep onu düşünüyorlar.

30 ocak 2023 millet ittifakı mutabakat metni

bu iş bitmiş artık. bunun üstüne bunca zamandır bu kadar imkan rağmen bunun çeyreğini bile yapamayanlar şimdiden sonra yapacakta falan da filanda hede de höde de. ohooo atı alan üsküdarı geçti geçmiş olsun aslanım oyun bitti.

30 ocak 2023 millet ittifakı mutabakat metni

maymun ve yalama tvlerin gıkları çıkmıyor. tık yok.

30 ocak 2023 millet ittifakı mutabakat metni

anii bi lider cıharamdılaaa heni lider adayı nirdee diyenlere az gelişmiş maymun beyinlilere vidalı kapak olmuş bir metindir. türkiyeyi yıllarca saçma sapan şeylerle oyalayanlar acayip dertleniyordur şimdi. bütün bunlar çok önce yapılıp bu millet bunca sene oyalanmamalıydı. bunları yapnlar bunun hesabını ağır bir şekilde vermesi lazım. bu ülkenin en büyük sermayesi genç nufusunun resmen önünü tıkadılar. ama bunları düşünüp yapacak ahlak zeka gelişmişlik nerdee tek bildikleri tıpış tıpış kucağa oturmak olanların bunlara kafası basmaaazzzz.

30 ocak 2023 millet ittifakı mutabakat metni

bir millet uyanıyor. heyt be kim tutar seni.