bugün

entry'ler (8128)

15 saniyede 29 adet sütyen kopçası açabilen erkek

Tik tok ta denk geldim bu adama. Sıra sıra dizmiş hatunları tek elle, bana mısın demedi.

deprem

02:30 sularında, Kayseri de meydana gelen doğa olayı.

togg un marka sloganı

Yerli mali yurdun malı herkes toggu kullanmalı.

ismail alpen ile konuştum güncelleme geliyor

Sen şaka mısın ibrahim.

sigara dumanını depolamak

içilen sigaranın dumanını gerekli ekipmanlar sayesinde bir yerde depolayıp tekrar kullanmak için kötü günler için saklamaktır.

iyi yazarlar sizin yüzünüzden gidiyor

Dünyada bir insanın kalbini kıracak kadar önemsediğiniz şey umarım gün gelir sizin de kalbinizi kırar. Şimdi rafları silmeye gidiyorum. Belki akıllanırsınız.

metaverse alemde yazar olmak

Bu alemde alay konusu olmaya sebebiyet verecek durum. Kimse sizi ciddiye almaz.

yarragi olan adamlar goteborg

Bu adam sözlüğu sikerken Moderasyon ne yapiyor acaba diye düşündüğüm yarak nickli şahsiyet.

yaraksavar ı olmayan sözlük

Yine sınıfta kalmıştır.

etekaltı traşından sonra vicks sürmek

Ardıç özlü krem tavsiye ederim. Daha çok ferahlatır.

fal bakabilen yazarlar

Soldada meme uçları dahi belli olan kollarını sallaya sallaya yürüyen bir dişi var. Muhtemelen kaynana veya mahallenin laf taşıyan teyzesi olabilir.

fal bakabilen yazarlar

Biri çiğ köfte yoğuruyo. Akşama parti var.

nobel

Sabahtan bu yana sol framede çekiştirmediği yazar kalmayan yazar.

küçükken kendini geliştirmek

Böyle bi toplumda istisnalar hariç imkansız olan şeydir. Kafasına vura vura delirtirler o çocuğu.

horozumu kaçırdılar

(bkz: sözlüğün kreş tadı vermesi)

erkek arkadaşım ayaklarımı görünce sertleşiyor

Sert bir dille uyarılması gereken arkadaştır. Sert tavırlar sergileyen asabileşen bir erkeğe anladığı dilden konuşulur.

arsa satmak

Değişen yüzyılda kesinlikle uzak durulması gereken eylemdir. Bir arsanız veya tarlanız varsa bunun bir de metaverse karşılığı vardır. Yani gerçekteki, tapulu arsanızı metaverse alemde kullanabilir, satabilir veya başkasına kiralayabilirsiniz. Bunun üzerine yazılı bir kural var mı bilmiyorum. Aksi halde sizin tapulu arsanızı metaverse alemde bir başkalarının kullanması hiç hoş olmaz.

kafirlerin icadını kullanıp kafirlere bok atmak

Bunlar için icat edenin Gavur olmasının pek önemi yok aslında kendinden olmayan her türlü icadın karşınındadırlar. Kendinden dediğim de, bunların bir çıkar ve rant elde edemediği icatlardır.

metaverse alemde esnaf olmak

Güzel para bırakacak iştir. Şimdiden projeyi çizdim kafamda.

borçlarını ödeyemeyen esnafın intihar etmesi

Gerçekten çok zor bi durum yaşayan ancak anlayabilir. Ama cana kıymak son çare olmamalıydı. Keşke birileri maddi manevi destek olabilseydi.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.