bugün

Perşembe fark yiyecek.
Romen orta sahalar ile 2000’li yıllar galatasarayını hatırlatan takım.
sikimsonik psv'den yediğiniz için bizim de yememizi istiyordunuz. 5 yemediğimiz için çok özür dileriz. Belli ki kızdınız biz bu kadar ezik miyiz psv'den biz 5 yiyorsak beşiktaş'ta yemeliydi dediğinizi duyar gibiyim.

Ama olmadı be 500 bin euro maaşla oynayan adamlardan 5 yemek yerine dünya'nın şuan en değerli ikinci forvetinin olduğu takımdan 2 yedik.

halbuki bizde yemek isterdik zahavi gibi 34 yaşındaki emekli yahudi gelse hat trick yapsa bize ama olmadı.

derin üzüntülerinizi paylaşıyorum kardeşlerim.
bir daha bak kanka öyle sikmişler ki hafızanı kaybetmişsin. halbuki bu işi kale direğine vura vura yapmayacaksın...
Kuş familyasının baba dediği takım.
dortmund dan fark yememiş olmak beşiktaş ı galatasaray dan daha iyi yapmaz. unutmayın ki geçen sene yarım sezon forvetsiz ve kalecisiz oynayan galatasaray şampiyonluğu averajla kaybetti...

psv den 5 yiyebilir, bugün lazio dan da fark yiyebilir ama bunlar mevcudun formsuz olduğu gösterir takımın külliyen kötü olduğunu değil.
görsel
Bu aksam bi supriz bekliyorum galatasaray dan.

Sanki 5 degil de 3 yiyeceklermis gibi bir his var icimde.
Bu oyun artık gençlerle oynanıyor. Yaşı geçmiş topçulara dünya para verip kasayı ağlatmanın manası yok ve galatasaray bu sezon mantıklı bir transfer politikası izleyip düşük maliyetli gelecek vaat eden oyuncular aldı. Umarım bu aşıp tutar. Şimdilik fena gitmiyoruz.
bari fark yemesek diyodum maç öncesinde tebrikler aslanlar.
Fatih Terim'in balı yine işledi .
Ben yeneceğimizi biliyordum bu grup kurası çekilince çıkarız dedim çıkıcaz da.
Bugün maç kaybetmiş olması, ligdeki 19 takımın babası olduğu gerçeğini değiştirmeyen takım.
(bkz: baba Galatasaray dir)
bu yılın acıların takımı olacaktır. gerçekten çok yazık..

görsel
best greek football club.
Avrupa fatihi ve türkiye’ nin en başarılı spor kulübü.
Yalnız kabul edelim güzel yenildik. Her maç "ulan zaten berbat oynadık, bundan sonraki maç daha ne kadar kötü olabilir ki" derken hemen rekor tazeliyoruz. Lazio maçı çok yanıltıcı oldu. şu anda da ligde biz, rize ve Giresun haricinde herkes iyi kötü bir şeyler oynuyor. Açıkçası daha sezonun sekizde biri tamamlanmışken havlu attık demek istemiyorum ama şu oyun da orta sıralardan başka bir şey vaad etmiyor.

Bir şeyler değişmeli ama ne değişmeli bilmiyorum. Bu kadar ruhsuzluk hayra alametsizliğin ötesine geçmiş durumda.
yarra yemiş olan takım.
görsel
En sevdiğim tezahüratı "re re re Ra Ra Ra, gaysaray gaysaray cinconBooom" olan takım.
görsel
ligi büyük olasılıkla 5veya 6. bitirecek olan takım.
Taraftarının ciddi bölümü kötü günde kaybolan türkiye’ nin en büyük spor kulübü. Sadece kötü bir dönemden geçiyor. Aslan gibi döner yine.
fatih terim'i göndermesi gereken kulüp.
iki yıldır hakem camiasının elini tamamen çektiği, çirkin ve haysiyetsiz oyuncuları ve td leri her daim ilah yapan omurgasız klüp.