bugün

entry'ler (2234)

beşiktaş ın şampiyonlar liginde sıfır çekmesi

çıktığı her maçta 4 yiyerek demiş zavallı. abartma tamam 4 yedik ama yediğimiz maçlarda en azından gol attık. her maçta 4 yemediğimiz gibi umut bulutlu dzemaili li semih kayalı çöp kadroda ucl den en azından 0 çekmedik. uçan kaçan tarihin en iyi kadrosuna sahip beşiktaş gibi gittik 0 çekmedik.

8 aralık 2021 sergen yalçın ın istifa etmesi

sergen terimden daha iyi len. şimdi biat edin terime.

saçı eksi bire vurdurmak

vurdurmanın bir başka boyutudur.

tarihteki ilk su aygırı

volkan demirel.

güzel bir kız nasıl tavlanır

şimdi kızlar çeşit çeşittirler. her biri farklı karakterdedir. belli yaş aralıklarındaki kızların hayata bakış açıları da farklıdır. bütün kızlara aynı taktiklerle yaklaşılmaz. 50 kıza aynı taktikle yürürsün sadece 2 si düşer. diğer 48 i karavana olur. bu olmaz. yani herkeste 50 kıza yürüyecek zamanı enerjisi olmadığına göre bu durumu iyi analiz etmek gerekir. başlıkta da belirtildiği gibi bu kız normal değil. güzel bir kız. önce bu güzel kızın karakterini tanımaya çalış, güzel kızlar genelde havalı olurlar. özellikle güzelliğinin farkındalarsa değme keyiflerine. avrupa daki kızlarda mütevazilik görürsün ama türk kızlarının en çirkininde bile uludağ kadar ego olduğunu düşünürsek güzel bir kızın egosunu siz düşünün.

tabi ki her güzel kız egolu değildir. bunu bilerek hareket edin. öncelikle ağzınızın laf yapması lazım. bu her kız için geçerli. ağzınız laf yapmıyorsa o kızla nasıl etkili iletişim kuracaksın ki. tipin, paran yoksa en kötü ağzın laf yapacak. tip ve para güzel kızları tavlamak için en önemli 2 etmendir ama o da yoksa işte dediğim gibi ağzın laf yapacak. hem sempatik hem de kendin olacaksın. kızı gereksiz yere övmeyeceksin. zaten güzel olduğu için sürekli övgü almaktan bıkmıştır kız. sen burada marijinal davranacaksın ki kızın ilgisini çeksin. güzellik görecelidir ama insan yüzünde belli bir altın oran vardır. ben ona göre konuşuyorum. bilgili olmalısın, kızdan daha zeki görünmelisin. en önemlisi heyecanlanmamalısın. sakinliğini korumalısın. o da insan sonuçta. güzelliğini kendi seçmedi tırnaklarını kazıya kazıya güzel olmadı. tanrı onu öyle yarattı ve genetikleri öyle olduğu için güzel. kendi çabası değil. doğal davran ama bokunu da çıkarma. kadın denen canlıların çirkini de güzeli de bu coğrafya da genel olarak aynı tavırlar sergilemektedirler. zaten sokakta tipsiz erkeklerin yanında taş gibi sarışın esmer farketmez güzel kadınların olduğunu düşünürsek güzel bir kız tavlamanın çokta zor olmadığını anlamak gerek.

beşiktaş en kolay gruba düştü

liverpool bayern, real, psg, city gibi devler varken sporting gibi bir takım geldi. ona rağmen 0 puan nedir lan reziller. ben olsam daha futbol konuşmazdım. en azından haddimi bilirdim.

fc porto

fakir portekiz ülkesinin futbolda ki çınar ağaçlarından birisi. gerçekten muazzam kadro kuruyorlar her sene. avrupa da ucl de gruplardan çıkıyorlar sürekli. çıkamasa da başa baş oynuyorlar. genç oyuncuları bulup kadroda oynatıyorlar 1 2 sene sonra yüksek paralara satıp gelir elde ediyorlar. avrupa futboluna bir çok yıldız ismi kazandırmış bir takım. örneğin kolombiya liginden 7 milyon euroya satın aldığı luis diaz için bugün 80 milyon eurolar konuşuluyor. bunun meyvesini de 2004 de şampiyonlar ligini kazanarak 2011 de de uefa avrupa ligini kzanarak geçen sene de ucl de çeyrek final yaparak arada bir alıyorlar. türk takımlarının bu portekiz takımlarından öğreneceği çok şey var.

7 aralık 2021 borussia dortmund beşiktaş maçı

#45270717
--spoiler--

dortmund zorlanmadan 4-0, 5-0 kazanacaktır. demişim yine yanılmadım.

--spoiler--

uefa şampiyonlar ligi

türk takımlarını tarih boyunca şampiyonlar liginde 10 kez gruplardan çıktığını ve bunların 7 sinin galatasaraya ait olduğunu biliyor muydunuz?

1963, 1970, 1992, 1994, 2001, ve 2013 yıllarında galatasaray çeyrek final, 2014 yılında son 16 ve 1989 yılında şampiyonlar liginde yarı final yapmıştır.

fenerbahçe ve besiktas sadece 1 kez çeyrek final yapmışlardır. buyrun türk takımlarının avrupa karnesi

vikipedia
https://tr.wikipedia.org/...rupa_kupalar%C4%B1_tarihi

şampiyonlar liginde sıfır çeken takımlar

fenerbahze ve bezikaştır. reziller. ülkemizi rezil rüsvay ettiler. kulüpleri kapatsınlar.

7 aralık 2021 borussia dortmund beşiktaş maçı

dortmund terlemeden farkı açacaktır. memiktasım arkadan yiyor. koca bir 0 çekecekler. 0 puan 0 lan 0 utanmazlar. daha da katılmazsınız artık. orada ancak galatasaray mücadele ederse eder. başkası edemez. yine allahtan galatasaray gibi bir değere sahibizde arada bir gruplardan çıkıp çeyrek final yapıyor. 1992 den bu yana tam 5 kez çeyrek final yapmış. 1989 da da yarı final yapmış. heyt be aslan takımım be. memiktas sadece 2017 de son 16 ya kalmış. hala gelip galatasaray la boy ölçüştürmeye çalışıyorlar. fenerlilerde hiç konuşmasın. orada türk hakemleri yok. rahat olun. sizi kollamazlar. galatasaray düşmanları yok orda. bak galatasaray lider götürüyor. onun için ya çok konuşmayın. konuşacaksanızda haddinizi bilerek galatasarayın hakkını teslim ederek konuşun. bu ülkenin avrupa da tek takımı galatasaraydır. aksini iddia edenin beyin tahtalarında eksik vardır. acilen bir doktora görünmesi gerekir yada futbol izlemeyi acilen bırakmalıdır.

buyrun buda türk takımlarının avrupa karnesi. vikipediadan.

https://tr.wikipedia.org/...rupa_kupalar%C4%B1_tarihi

tesettürlü kızları tavlamanın kolay olması

saf oluyorlar genelde. kanıyorlar hemen bir erkek görünce güveniyorlar.

cafe de kesişilen kızın yanınıza gelmesi

türkiye de bu durum pek nadir yaşanır. endemik bir olaydır.

ülkedeki en büyük orospu çocuğu

türk hakemleri ve tff.

güzel bir kızla öpüşmek

dudağınızda bal tadında bir ıslaklık oluşur. salyaları tertemiz şifalıdır. inanılmaz haz alırsınız.

beyaz tenli düz burunlu bir kızla seks yapmak

evereste deparla tırmanmaya sebebiyet verir.

9 aralık 2021 lazio galatasaray maçı

orada türk hakemleri yok. galatasaray hiç bir şekilde önünde engel yok. haksız yere fener maçında olduğu gibi golleri iptal edilmez. cüneyt gibi vücuttan seken topa penaltı çalınmaz. orada adalet var. dolayısıyla galatasaray istediği skoru alacaktır. liderlik galatasarayın hakkı. inşallah lazıo gelip bu hakkımızı elimizden almaz. sonuna kadar hak ettik. direkt son 16 ya kalmak çok önemli. son 32 ye kalırsak biraz sıkıntı. sakin olup düzgün futbolla lazıo da en kötü beraberlik bile alınamayacak bir takım değil.

futbolun katili türk hakemleri

50 metre dışarıda olan pozisyona penaltı çalmak nedir amk karısı. erkekler yetmezmiş gibi birde sizin gibi eyyamcı kadın hakemlerle mi uğraşalım. 5. dk da direkt kırmızı gösterdin kendini yere atıyor. maçın dengesini bozdun. bırakta kafa kafaya 11 e 11 maç izleyelim işte. niye engelliyorsun.
görsel

galatasaray 0 fenerbahçe 7

rezil kulüp. şuna bak haksız kırmızı yetmezmiş gibi dostluk maçında verilen penaltıya bak. bu ne şimdi. niye her alanda haksızlık dönüyor. bir fenerlide çıkıp demiyor ki bu iş böyle olmaz. hepsi kalleş.

görsel

fenerbahçe

rezil kulüp. şuna bak haksız kırmızı yetmezmiş gibi dostluk maçında verilen penaltıya bak. bu ne şimdi. niye her alanda haksızlık dönüyor. bir fenerlide çıkıp demiyor ki bu iş böyle olmaz. hepsi kalleş.
görsel
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.