bugün

Hayatımda başıma gelmesinden en çok korktuğum şey. Içim kalktı yeminle.
ayak parmağı ise kötü olan hede.

Sizi yerlerde süründürür.
küçükken babaannemin sokağında bi arsa vardı orada arkadaşlarla toplanıp oyun oynardık bi gün yine oynuyoruz taşlardan meyve sebze falan yapıyoruz neyse ben karpuzcu olsun bi de parakendeciler vardı onlara sipariş verirdik ben karpuz sipariş ettim geldi tam tezgâhımı düzeltirken çocuk parmağıma koca taşı bi bıraktı önce bi şey hissetmedim ama parmağımı gördükten sonra bastım feryat figanı sonra parmak kırılmış ve patlamış olduğunu öğrendim bi yaz boyunca kullanamadım parmağımı.
Edit: manav olmakta başarılı olamadım.
smaca çıkınca başıma gelmiş hadise. onun dışında bir çok kere başıma geldi ama basketbol oynarken çok oldu. toplamda 6 kere parmak kırıldı ama en azından bu sporda başarılı olduk. yoksa anlamsız olurdu.
dominant elde aylardır can sıkan olay. doktora göre kendiliğinden kaynar yakında, kendiliğinden açılır o kas o eklem, kendiliğinden atar o tırnak. başına gelenler ise 6 aydan önce düzelmez dedi. bekliyorum.

edit: beterin beteri.
genellikle karlı havalarda kayınca insanın başına gelen istenmeyen acı bir durumdur.
Kavgada baş parmağını kırılmış biri olarak söyleyebilirim ki hiçbir zaman eski kabiliyetini kazanamaz.
çatlaması bile sızım sızım sızlatmıştı, kırığını hayal bile edemiyorum.
Büyük bir kemiğin kırılması kadar acı vereceği aşikar.