bugün

Edebiyata gerek yok ömür boyu bedava seks açılımı.
Doğru insanla çok güzeldir tabi bulabilirseniz.
Bedava seks değildir.
Sadece çocuk yapmak için bir araç değildir.
Eziyet değildir.
Hapis değildir.
En iyi arkadaşınızla bir ömür yaşamaktır. Hasta olduğunuzda, sakatlandığınızda, üzüldüğünüzde, ağladığınızda, her kötü ve tabii ki iyi anınızda yanınızda olacak kişiyle bir hayattır. Üstüne üstlük sizi hiç terk etmeyecek bu insanla sevişmektir.
Tabii siz doğru kişiyi bulursanız.
Bulamazsanız ondan sonra ağlarsınız işte evlilik şöyle böyle diye.
önemli ve kutsal bir karar.
günümüzde, boşanabilmek için öncesinde sülalece yapılan tantana sürecidir.
Evlenme uzun Bir Pazarlıktır...
Zor zanaat.
iletişimin yerle yeksan olduğu, dinlemek ve anlamak eylemlerinin hiç edilip, bencilliğin ayyuka çıktığı şu dönemde, bordo bereli olmayı gerektirir.

görsel
Aslında çok eğlenceli bir kurum lakin ki öyle olmuyor.
Yalan yok ürkütücü buluyorum. Ne bileyim sevdiğin insanla yaşamak güzel tabi de öyle olmuyor işte evlilikle işin içine giren aileler yeni insanlar tanışmalar sorumluluklar uyuşmazlıklar...
Geriyor beni.
(img:#1941839)
Günümüzde çokça zorlaştırılan, insanların oldukça gözünü korkutan bir hal aldı.
Evlilik dendiğinde artık maddiyat gözde canlanıyor aileler için.
Ne kadar para döküleceği, hangi tip düğün yapılacağı, bir kıyafete kaç bin TL nin harcanacağı önem arz ediyor.
Ya da okul, eğitim, para, kariyer.. Bunların arkasına itmek zorunda bırakılıyor bir çok kimse.
Evliliğin kutsallığına inanmak yerine, senelerce gezmek daha mantıklı geliyor insanlara şimdi.
Korkutucu bir hal aldı kimine göre.
Güvenin azaldığı, boşanmaların her geçen gün arttığı Bir zamanda bu kelime bir çocuğunu haklı bir şekilde ürkütüyor.

Yine de birbirine rastlayan iki doğru insan için dünyanın en güzel şeyi olmalı.
Güvenmek ve sevgi işin başını oluşturur. Bunlardan emin olunursa adım atılabilir.
Düşük sermayeli bir şirket kurmak gibidir. En kötü 100-150 bin lira civarı para koyuyorsun ortaya ve şirketin iflas etme olasılığı en az %50 o yüzden akıllı davranmak, kendini yarı yolda bırakmayacak bir ortak seçmek gerekir.
Bı turlu beceremedim hede. Temiz olduğunu düşündüğüm bı kız vardı ama yattı sülale uysmazligindan dolayı

Arkadaşlar bana bı tane yanık izmirli başka bı kız var ama tahminim kızi ayiklamislar... Öyle çok kaşar gibi değil ama çok ta temiz gibi de değil. Şimdi gavat a bağlayıp ona yürüyüp evlensem mi acaba . Yoksa bekle bekle nereye kadar AMK yasta geldi geçiyor yalnızlıktan da sıkıldım ne dersiniz ?
zordur. ve gerceklestigi andan itibaren hicbir sey eskisi gibi olmayacaktir. asla.
görsel
Mazluma hürriyet a.ş ne lan!?
21. yy da gereksizdir. eski devirlerde kadın evet beyim dermiş, ayak yıkarmış, ev işi yaparmış, saygı duyarmış kocasına.

şimdi evlensen ne olacak. evet.
lan bu konuyu nasıl donuza alırız ? swh
3 gün önce nedenini şimdi unuttuğum tırt bir sebepten tartıştık. 3 gündür küs. Bu akşam nedenini hatırlamadığımı anladı. Hafta sonuna kadar gider şimdi. Öf surat çek dur işin yoksa. Evlilik budur.
Özgür ruhlulara uygun olmayandır.

Ha bu demek değil ki evlilik dışı ilişkiler yaşayınca özgürsünüz.

Mevzu bu değil.

Şu ki, evlilik gönüllü olarak her türlü rahatlıktan vazgeçmektir. Birinin esiri olmaktır bir yerde.

Bence sevgililik hali de aşağı yukarı böyle veya buna yakın sınırlamalar içerir.

Özgür ruhlu karşı cinsten uzak durabilen. Cinsellikten vazgeçip yoluna bakabilendir.
inanılmaz zor bir şey. içimden çok şey geçer ama hiç paylaşmam, paylaşamam. Anlaşılamadığımı görmek delirtir, söylediklerimle alakasız bir şey duyunca boş bir çaba olduğunu anlıyorum. Bu hesabı evli olduğum beye inat açmıştım. Kendisi hesabını benimle paylaşmıyordu, 15 saniyede hesabı buldum, girdim ne var ne yok okudum. Evlilikle ilgili kendisi tüm nefretini kusmuştu, evliliğimizle alakalı. Bense hiçbir düşüncesinden haberdar değildim. O da benim bu hesabımı bilmiyor, bir gün beni bulursa ya da ben açıklarsam diye buraya bunları yazmak istedim. Belki okur. Benim için de hiç kolay değil. Ama ben burada senden gizli bir kimlik yaşamıyorum. Evlilik zor, bazen boşanmadan kıymeti bilinmiyor. Umarım biz bilebiliriz.
aha yenge. sıçtın bilader.

kıslara asılıyor mu yenge bilirsin sen.
Özeti şu cümlede gizlidir.. yoo gizli falan değildir aq.

"Boğuluyodum amına koyim"
Kafalar uyumluysa Eğlenceli bir kurumdur.
en babası 5 yıl sürüyor.