1. 1.
  tiryakiler için üretilmiş ve nikotin içermeyen teknolojik dumanlı tüttürgeç.
  3 ... sen bana bu diyemezsin
 2. 2.
  acaba bununda tiryakileri için yeni bişey icad edilebilirmi diye düşünülebilecek bir şey.
  8 ... smurfs
 3. 3.
  aromatik bir tadı olan ve içtikten sonra "üstüne bir de sigara yakayım da tam olsun"dedirten çinde yapılıp birçok ülkeye ihraç edilen,dudak uçuran rakamlarla satılan,gümrükte büyük problemlere yol açan icat.Ürünü türkiyeye sokma aşamasında zaten yeterince tiryaki olmuşsunuzdur,bırakmanızda ne kadar etkili olur bilinmez.
  7 ... nada
 4. 4.
  (bkz: e sigara)
  6 ... vincent vega
 5. 5.
  mesut yılmaz da kullanıomuş bunu..
  2 ... carter
 6. 6.
  markasi ruyan olarak lanse edilmektedir.
  pimms gruop tarafindan ithal edilmektedir.

  --spoiler--

  pimms grup yönetim kurulu başkanı selahattin aygülerde benim peder beye hediye etti bitane adam 3 ayda sigarayı bıraktı şerefsizim. gerci ara sıra iciyor ama...
  --spoiler--
  3 -1 ... bu nick tam yirmi bir harf
 7. 7.
  Elektronik sigara dumansız elektronik buharlaştırıcı bir cihazdır. Mikro elektronik devre içerisinde bulunan yüksek frekanslı pompa ultrasonik bir titreşim oluşturarak parçacıkları 1 mikron boyutunda olan bir tür soğuk duman benzeri buhar yaratır. Bu duman kartuş kapsülündeki sıvıyı kendi molekülleri üzerine hapsederek dışarıya çıkarır. Kartuşun içindeki sıvı zararsız nikotindir. Kötü sigara kokusunu önleyen bitki özlü içeriğe sahiptir, verdiği etki olarak normal sigaralardan farklı olmamakla beraber sigarayı kullanana ferahlık verir ve sigara içme isteğini tatmin eder ve böylece onlara mutlu ve dinlenmiş olarak sigara bırakma ve veya azaltma yolunu da açar. Elektronik sigara ve normal sigara arasındaki önemli farklılıklar aşağıda sıralanmıştır. Normal sigarada bunan insan vücudu için Zaralı kanserojen maddeleri içermez. Duman üretmediği için karbon monoksit gibi 4000 e yakın kimyasal içerikli ve zararlı maddeleri etrafa vermez. Etraftakiler ve çevre için tamamıyla zararsız pasif sigara içiciler için bir tehlike yaratmaz. Yangın çıkarma tehlikesi yoktur.
  (bkz: http://www.herevelazim.com.tr)
  9 -1 ... novakatinamite
 8. 8.
  bizzat tecrübe ettiğim sigaradır. düzenli kullanıldığında sigarayı bıraktıracağı kuvvetle muhtemeldir. fakat ona bağımlılık başlayacaktır. ya onu nasıl bıraktıracaklar- diye de düşündürmektedir.
  2 -1 ... simsiyah
 9. 9.
  külü yoksa en güzel bir şeydir.
  6 -1 ... kumralada
 10. 10.
  -hoca bak yaktım şimdi tamam mı içiom bak bak
  +vay anasını
  -bak şimdi.. yakim lan seni kerhaneci gel
  +ananı !
  -lan yok olm sende ne odunmuşun lan teknolojinin t sini soksan girmez sana elektronik diyoz lan korkma
  +vay anasını
  1 -2 ... kratostol