bugün

Düşünüyorum..
ailem keşke zamanınında evlatlık yada damat verip evlenip huzursuz evden kurtulup yeni hayat kursaymışım.

kardeşlerin en büyüğü büyük abim bekar. yaşı 45.

8 kardeşiz. kardeşler içinde evli olan ortanca abim var. o evlendiği dönemden beri uzak şehirde kayınpederinin yanında oturuyor.

daha evde kalmış 3 tane ablam var onları saymadım bile.
sabır ve karşılıklı güven isteyen eylemdir. bunlar yoksa aldatma ve ayrılık kaçınılmaz.
bir aşkın içine sıçmak için yapılabilecek hareketler bütünü.
düşünmüyorum.
görsel
rüyamda evleniyodum amk tanımadığım esmerce bi hatunla. hem hoşuma gitti hem de aha sıçtık artık özgür değilim bunu başa sarma imkanı yokmu napacam ben diye kara kara düşünüyodum . 2 duyguyu bi arada yaşadım resmen.
asla yapmayacagim seylerden biri. kiz arkadaslarim ile mutluyum.
Canım ülkemin topraklarında üniversiteyi kazanıp bitirmek, iş bulmaktan sonra elde edilmesi gereken 3. 'achievement.' hele bir de sevgiliniz varsa evlenmek zorundasınız yoksa özellikle bir kadın olarak 'değeriniz düşer, adınız lekelenir'.

Olur da evlenmek istemediğinizi, yurt dışında yaşamak istediğinizi söyleyip karşı çıkabilirseniz bu sefer de 'asi, başına buyruk' ilan edilirsiniz. Ben bu ülkenin bu sosyal baskılarından gerçekten yıldım. Evlilik bir başarı değil, bekar kalmak da başarısızlık değil.
Abartılacak üzerine kompozisyon yazılacak bir konu değildir. Evlen gitsin.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.