1. 1.
  efes pilsen'in daha doğrusu anadolu efes'in 1995 doğumlu all-around oyuncusu. geleceği çok parlak.
  4 ... thepierce
 2. 2.
  bugün u16 avrupa basketbol şampiyonasında hırvatistan'a kaybettiğimiz maçta 33 sayıyla oynayan basketbolcu. metecan birsen'den biraz daha katkı gelse maçı almamız işten bile değildi. tabi bu takımın asıl guard'ı kenan sipahi şuan u18 avrupa basketbol şampiyonasında kendisinden 2 yaş büyüklerle mücadele ediyor.
  ... thepierce
 3. 3.
  2013 olmasa da 2014-2015 gibi milli takımın ibrahim kutluay'dan sonraki kanayan yarası olan keskin şutör eksiğini kapatacak olan oyuncu. ibo'dan farklı olarak tam anlamıyla all-around oynuyor ve 1,96 boyu var şimdiden. oyun stilini daha çok rudy fernandez'e benzetebiliriz.
  3 ... thepierce
 4. 4.
  Kendini kanıtlamış bir oyuncumuz hala anadolu efes a takımında oynamakta . kendini geliştirdikden sonra nba draftlarına 2-3 yıl içerisinde katılacakdır .
  2 ... michael cardin
 5. 5.
  2014 avrupa ümit milli basketbol şampiyonasında harikalar yaratan milli basketbolcumuzur. şu anda final maçında ilk 2 dakikada 4 sayı ve 1 top çalma ile başladı. gelişimini devam ettirmesini ve ülke basketboluna yeni bir yıldız kazandırmasını diliyoruz. yolun açık olsun cedi.

  edit: 4 dakikada 9 sayı oldu. hadi oğlum getir kupayı!
  2 ... yesofkors
 6. 6.
  2014 avrupa ümit milliler mvp'si seçilmiştir.

  Bahtın açık olsun Star Wars karakteri.
  2 ... timo
 7. 7.
  2014 u20 avrupa basketbol şampiyonası'nın en değerli oyuncusu seçilen bu yaz dünya şampiyonası'nda da a milli basketbol takıma adına büyük beklentilerimizin olduğu efes pilsen'in yıldızı.
  ... basketbol asigi
 8. 8.
  gelcek vaadeden basketbolcu. ismide hayli değişik.bu yaşta nba de oynayamaz evet ama şimdiden amerikaya giderse ve iyi çalışırsa ilerde nba in yıldız oyuncularından olur.
  ... degerli musteri
 9. 9.
  milli basketbolcu. babası star wars hayranı olsa gerek.

  (bkz: jedi).
  5 ... laisse tomber zeki
 10. 10.
  Genç erkekler avrupa şampiyonasında türkiyeyi şampiyon olmuştur ve şampiyonlukta en çok emeği geçen oyuncudur. Emeğinin karşılığınıda MVP alarak göstermiştir. A Milli Takımdada bu başarıları göstermesini umuyoruz .
  ... heyamigoo