bugün

ben bilal erdoğan diyorum. ya hakkk.
bilal sarayın yolunu bulamaz yav.
yunanlar tayip ölürse ne yapacağız diye kahroluyormuş. yunanlar düşünsün biz bayağı sıçrama yaparız bemcr.
ya devlet başa ya kuzgun leşe...
bahçeli de olabilir.
Çok basit tabii ki kızı...
murat kurum?
Hakan fidan olabilir.
bıbıcığım.
kesin cia'in bahçeli'ye gönderdiği talimat dosyalarının bir yerlerinde yazıyordur.
görsel
Mustafa varank.
Kim geçer Allah bilir ama öyle biri olacak ki şimdi nasıl gidip sağ iken etmediğinizi bırakmadığınız Erbakan'ın vefatının her sene-i devriyesinde anma törenleri düzenliyor, kendisine methiyeler düzüyorsunuz; ölümünü iple çektiğiniz Erdoğan'dan sonra da reisi özleyeceksiniz. Hiç şüpheniz olmasın. Allah size reisi özletecek kişiyi gönderecek bizler de arkasında yürüyeceğiz. are you ready?
yardımcısı geçer. bir süre sonra da seçim için hazırlık yapılır.

referanduma da gidilebilir.
%99 hakan fidan.
yetkili olamadı ama true...
Bize baştan geçmiş, başa kimin geçeceğinin ne önemi var? Bulur birini teresler, tapınırlar nasılsa.
Umarım sonraki de onun gibi olmaz.
ahmak man kafalara dert olmuş lan başa kim geçecek kıça kim geçecek bunlarla uğracağınıza ülke düzgün hakkaniyetli bir sistem oturtacakmı bunları düşünsenize. illa biri gelsinde ne yamukluk yaparsa yapsın öyle mi. sistem düzgün şeffaf adaletli ve kontrol edilebilir hesap sorulabilir olursa kimin başa geçtiğini kıçta kimin durduğunun ne önemi var.
Hakan Fidan.
Zaten Kılıçdaroğlu’nda liderlik vasfı yok..

https://youtube.com/short...G24Ng?si=4beDsQZxyMcQQ5H9
Kim atanırsa o geçer. Nereden atanacağını hepimiz biliyoruz.
Burak erdoğan veya bilal erdoğan hadi hiç olmadı selçuk bayraktar yada berat albayrak.
Öldüğünde arkada enkaz olacak.

Biraraya gelmesi çok zor olacak aynı ülke vatandaşı olacak.
bir başka ekonomist. benim favori adayım nureddin nebati, plasede damat bakan albayrak. işte o zaman tüm dünya bizi kıskanmaktan ortalarından "çaaat!" diye çatlayacak ve dünyada bizden başka kimse kalmayacak.
Hala tayyip gidince heyşey düzelecek sanan mallar var ona üzülüyorum.maho aga gider hüso aga gelir.bu düzen böyle devam eder.bak bunu okuyan zeka küpü sende azcık gücü eline alsan aynı olacan.