bugün

Adam sizin gibi bilgisayarın başında saçma sapan cinsel zina seksiyle ilgili entry girip göt büyütmüyor.

Kamera karşısında nasıl soytarılık yapıp, veletleri güldüreceğini çok iyi biliyor ve bu işten milyonlar kazanıyor.

Kudurmayın.
Neden bir anda entry girme ihtiyacı hissetiniz diye sorarlar adama.
sözlüğün sümüklü ergenlerinin övdüğü kişidir. gelmişler papağan gibi "para kazandı ama yae" demişler.

işte sorun orada. 4 maaş alan, beden eğitimi mezunu da para kazanıyor ama nasıl !!??.
Şükür Allah'ıma Enes Batur da olabilirdim bu hayatta. iğrenç sesiyle şarkı yapan gürültü kirliliği.
Lan ikisinide tanımiyorum 836 entry girilmiş.. kim olm bunlar?

Açık ve net evet.
Markadır, idoldür. Allah uzun ömürler versin.
(bkz: enes batur un arabası)

türkiye'de youtube üzerinden en çok para kazanan youtuber.
2 ader filmi vardır*.
ayrıca bazı yerli filmlerde reklam olarak çıkabilmektedir. * (bkz: 3 kafadar)

he sorsanız hak ediyor mu, bence etmiyor... veletler izliyor bu kazanıyor...
yeni sevgilisi Ecenaz Üçer ile 1 milyon 350 bin TL'lik otomobiline binerek evlne gitmiş.

görsel
görsel
görsel

https://www.posta.com.tr/...di-haber-fotograf-2272929
başarılı mı başarılı, ama bu adam parayı ergenlerden kazanıyor. bu da bir gerçek.
Sikişip sikişip ortaya çocuk çıkartıp ellerine tableti, telefonu veren ebeveynlerin veletleri sayesinde lüx araba almış, prim yapmış, konuşulmuş, meşhur olmuş, film ve şarkı çıkartmış vasıfsız, yeteneksiz zat, ergen güdücü ergen.

Bu ve benzerlerine prim vermeye devam edin bakalım orospu çocukları.

Youtuber, tiktokçu, instagramcı tayfayı toplayıp itlaf etseler ülke refaha kavuşur.

Kamu spotu : çocuklarınızın eline tablet, telefon verecek başınızdan savıyorsunuz ama hayatlarını kaydırıyorsunuz. Bu ve benzeri tipleri izleyip iyice mal oluyor çocuklarınız. Yapmayın, etmeyin
16 yaş altı zekâya hitap eden şebelekin teki..

Avrupa'ya gitse maymun diye fındık fıstık atarlar üstüne ama bizde meşhur oluyor böyle tipler.
Zamanında kimselerin doğru dürüst bulunmadığı bir platforma rezil olma pahasına girmenin karşılığını almış youtuber.

Ha ileri görüşlülüğunden mi girdi youtube'a tabii ki hayır. Kaybedecek bir şeyi yoktu, zaten arkadaşsız yalnız bir ergendi ve şans yüzüne güldü.
Allah belasını versin bu adama bu paraları kazandıranların. Sabah kalkıp işe gideceğim, yüksek lisanslıyım yabancı dilim var sektörde yaptığım iş konusunda sayılı tiplerdenim kazandığım para adamın arabasına benzin parası bile değildir.
10 milyonluk bir velet imparatorluğu kurmuştur.
görsel
Takipçilerinin yarısından fazlası çoluk çocuk olan YouTuber. Onların sayesinde ikinci dubleksini aldı babalar gibi yiyor parasını. Aferin Türkiye böyle devam.
Ölmüş . Amcası (MC yaralı) tarafından açıklandı.

iyi bir adamdı kimseye zararı yoktu huzur içinde yat Enes..
görsel
Veletlere hitap eden bir velet.
bir milyon tl ye cip almış.

https://www.posta.com.tr/...-haber-fotograf-2295882-3
sürekli sadece çocukların takip ettiği söylenen youtuber. e kardeşim tüm youtuberlarda öyle değil mi? barış özcanı bile çocuklar takip ediyor. görüyoruz zaten. adamın videosunun yorumlarına bakınca bile 1 tane bilimsel yorum göremiyoruz, eleştiri göremiyoruz. bence enes baturun üzerine bu konuda çok gidiliyor. adam oyun videoları çekerken de eleştirildi, vlog çekerken de eleştiriliyor, prodüksiyon yapıyor gene eleştiriliyor. bu adam bir gün inat edip oscar falan alsa, gene eleştirilecek..
herkes eleştiriyor evet ama emek verip içerik üretti. sizde yapın sizde zengin olun tutan mı var.
Çocukluğundan beri youtube'a yapışıp bırakmayan, sonrasında da içerikler izlenince para kazanan eleman. Kendisi toplumu iyi analiz etmiş olacak ki, gerizekalı gibi davranınca popüler oldu.
şimdiye kadar biraz kıskançlıkla karışık uyuz olduğum bir kişiydi. yok yere bu kadar ünlü olması ve bu kadar para kazanması rahatsız ediyordu. bugün bir videosunu izledim. çok eğlenceli biri. köpeği osurunca köpeğine böyle sessiz sedasız osurma, ilk önce bir ayağını kaldır bir şey yap öyle osur dedi. koptum. bundan sonra videolarını izliycem.

düzenleme: bugün bir videosunu izledim. yabancı bir kadınla tanıştı. sonrasında kadının evli olduğunu öğrendi. öğrenince "ben ne hayaller kurmuştum" dedi. o sırada ekrana enesle o hatunun bir fotosu geldi. shoplanmış birlikte bir foto. koptum resmen.
Ve anlıyorsunuz ki bu ülkede ünlü olmak o kadar da zor bir şey değil.