bugün
Yahu neden bu youtubera da başlık açılmamış? Belki ndng enes batur olarak açmışsınızdır bakmadım. Neyse efendim, 18 yaşında oyun videoları çeken bir youtuberdır kendisi. Çok samimi ve eğlencelidir bana göre. Happy Wheels serisi çok tutulmuştur. Bazıları Pewdiepie den özentisin dediyse de zaten onu örnek aldığını ve iyi olan şeylerin örnek alınması gerektiğini söyleyerek gönlümde taht kazanmıştır. Bence enes yabancı bir youtuber olsaydı çok daha iyi yerlere gelebilirdi. Neyse yolu açık olsun inşallah.
e:bir videosunda yazdığımı okumuştu ve beni çok mutlu etmişti.
Hiçbir amacı olmayan saçma sapan Oyunları video çekerek izleyenleri eğlendiren ve yeri geldiğinde de güldüren antalyalı youtuber. Arada bir vlog da yayınlıyor.

(bkz: ndng Enes batur)
(bkz: happy wheels)
Az önce bir videoda youtubedan baya para kazandığını duyup kanalına gittiğim ve Çoşkusunu tebrik ettiğim YouTuber . Solda adını görünce biraz şaşırdım doğrusu. Ondan bi entry girmek istedim .
saçma hareketleri olsun, saçma laf ve küfürleri olsun, küçük çocukların çok sevdiği bir youtuber dır kendisi. ben sevmem o ayrı ama illa ki hitap ettiği belli bir kesim vardır. yalnız bana çok daha iyi kanalların çok daha az takipçisi ve izlenme sayısına sahip olması haksızlık gibi gelmiştir hep...
küçük çocukların fame yaptığı youtuber. kendisine lafım yok ama hayranları tamamen veletlerden oluşuyor.
Sevdiğim bir youtuber.

Kişiliği de çok güzel. Samimi, komik, eğlenceli bir insan.
10 yaşındaki veletlerden ün yapmış bir şahıs.
(bkz: çocuk istismarı)
Google'da kendimi arattım isimli videosunda uludağ sözlükte kendisi hakkında yazılanları okumuş, olumsuz entrylerin sahiplerini adeta gözümüze sokmuş YouTuber. Buyrun izlemek için link. https://youtu.be/NDIQ_l-p3BY
bu gereksiz çocuğu niye yine sol frame de gördüm lan...

bütün gün bilgisayarının başında 10 yaş altı çocuklar için gereksiz videolar çeken, arada kendinden de bir şey çeke çeke sivilceli olmuş ergenin tekidir.

(bkz: tamam yeter aşağılama artık)

ama sen aklı başında bir insansın
senin gibi delikanlı
her cinsten olmaz bu dünyada
olur bazen şerefsizliğin tutar
hiç yalan olmasın ama
sen harbi delikanlı adamsın
bu zamana kadar bir çok işte çalıştım
sana helal olsun hakkım sana helal
nolursa olsun.
orospu çocuğu enes batur kendine iyi bak....
(bkz: mc klima ustası serkan)
https://youtu.be/_B6sIVWCayQ

Dün gece fena ifşa yemiştir.

enes batur Başlığındaki Önemli Entry'ler

Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.