bugün

entry'ler (2248)

jonathan ve parantezli cümle bağımlısı oğlu

Daha sonra michigan valisi Gretchen Whitmer, Jonathan'a "eğer oğlunu bulmak istiyorsak, onu Lansing'te aramalıyız, aksi takdirde oğlunu bir zeplinde yarı ölü bulabiliriz" demiş. Jonathan'da valiye hak vermiş ve birlikte lansing'e doğru yola çıkmışlar. Merkeze ulaşmaya ramak kalmışken benzinlikte duraksayan Vali "ben bir sigara alacağım, sen de ister misin?" Diye sormuş, jonathan ise "ben elimle sarıyorum, paket kullanmıyorum" demiş. Vali bu duruma çok şaşırmış ve "sende hiç tütün içen insan tipi yok, o zaman sana bir tane muzlu süt alıyorum" demiş. Jonathan onaylamak maksadıyla kafasını bir yukarı bir aşağıya sallamış. Neden sonra, arabayı çalıştırıp merkeze ulaşan Vali "hazırsan artık oğlunu aramaya başlayalım, burada bir yerlerde araç fabrikası var, eğer yanlış bilmiyorsam, yer altına uzanan da bir adet tünel var" demiş. Jonathan meraklı bir şekilde "oğlumu tünelden ohio eyaletinin açıklarına kadar sürüklendiğini mi düşünüyorsunuz?" Demiş ve vali de bir an bile duraksamadan onaylamak için kafasını bir aşağı bir yukarı sallamış. Bunlar olurken jonathan'ın parantezci oğlu ormanda bir tane mantar bulmuş ama bu mantar biraz farklıymış. Üstünde yeşil çizgiler varmış ve hafifçe ışık saçan bir yapıya sahipmiş, jonathan'ın parantezci oğlu onu yemek için bulunduğu yerden koparmış.

ota boka faşist diyen tip

Yatarken selo, selo diye sayıklarlar.

dogukan xd

Sözlüklere başarılı bir şekilde girip, sonra parazit gibi çoğalan arkadaşımız. Bence başarılı.

uludağ sözlük 2022 tasarımı geri bildirimleri

ikisi de kalsın ne kadar sistemsel bir yük olabilir ki, artı bir de eski temanın gece modu falan yok, çok saçma. He bir de bu koyu gri tema haricinde amoled siyahı, simsiyah, dapdarkk, #000000 color seçenek olarak sunulsa ekstra hoş olurdu.

türbanlıdan nude istemek

Aplikasyonları bile vardır, evet türbanude.
Şaka şaka, yoktur öyle bir şey, umarım.

jonathan ve parantezli cümle bağımlısı oğlu

Efsane michigan eyaletinde polis memuru olan Jonathan Wide'ın küçük mü küçük, tatlı mı tatlı bir oğlu varmış. bu çocuk parantez içinde cümle kurmayı çok severmiş, her gün en az üç-dört adet parantezli cümleler kurarmış. Hatta öyle ki, bu eylemi gerçekleştiremediği günlerde yatağında hıçkırarak ağlarmış. Jonathan oğlunun bu durumuna çok üzülmüş ve ona "sen bir okb hastasısın, seni kafan dışarıda kalacak şekilde toprağa gömeceğim oğlum" demiş. Oğlu da büyük bir ürpertiyle "nasıl yani, ya orada parantezli cümle kuramazsam, ya-ya ölürsem?" Demiş. Babası derin bir üzüntüyle "eğer toprağı kabul etmiyorsan, seni baraja atmak zorunda kalacağım oğlum" demiş ve sonra göz yaşlarını tutamayıp, koşarak yatak odasındaki battaniyeye kafasını sokmuş ve orada hıçkırarak ağlamış. Jonathan'ın oğlu bir plan yapmış "eğer evden kaçıp bir adet kültür mantarı yersem, bundan kurtulabilirim" demiş. Ertesi gün olduğunda evde parantezli cümleler işitemeyen Jonathan, büyük bir endişeyle oğlunu kontrol etmiş ve onun evden kaçtığını farketmiş.

lezz cafe

Tasarımında iki kadın dudağı görürüz dedim ama yanılttı.

yumoş yerine bok kokan nevresim takımı

Nevresim takımı kokan yumoş bok olsaydı ne yapılırdı? Yeter bu ayrımcılığınız.

kürt böreği vs küt böreği

Kütürt böreği vardır bir de. O versusu kesinlikle alırdı.

babasını sırtından bıçaklayarak öldürdü

Sabıkası kabarık 5 suç kayıtlı olan cansel dilara kınalı, babası mustafa emre kınalı'yı ümraniye'de öldürdü. Çocuklarının velayetini alan, boşanan mustafa emre k. Okul nedeniyle annesinde kalan cansel dilara kınalı ve küçük oğlunu görmek üzere, eski eşinin yanına gitti ve mustafa emre k. Orada can verdi.

Şimdi, ortalama bir kadın cinayetinin 10 binlerce, yüz binlerce konuşulduğunu biliyoruz ama bu konuda adamın ölmesi ile ilgili çok fazla bir şeyler duyamayacak hatta belki de hiçbir şey göremeyeceksiniz. Elbette hepsi aynı kefede (normal insanlar için) ama bu durum yüksek olasılıkla böyle olacaktır.

yalnız kurt dizisi

Bu entry ile beraber 2 entry hariç geriye kalan 5 entry'nin hepsinin (bkz: traveler of secret moments)'a ait olduğu başlık.

Osman Sınav'ın uğruna cenaze namazları kılınan karakterler yarattığı dizi sektörüne yeni bir baharat ektiği dizi. Kişilik olarak bu tarz yapımları yapıyor olması şaşırtıcı gelmiyor, ne kadar doğru bir seri olur tartışılır ama insanların dizilere dizi olarak bakamadığı bir ülkede yaşıyoruz, bilemiyorum. Ayrıca yayın politikasındaki 2 saat kuralına takılırsa tek bir bölümünü dahi izlemeyeceğim dizidir, uğraşamam o kadar saat.

2015 dersimli kemal in fetö mazlum demesi

Chp mazlum fetullah'ın yanındaymış, özet. O standart kılıçdaroğlu açıklama stiliyle. Şu adama doğadaki yılan kadar güvenmiyorum ama bu tüm siyasiler için geçerli. Millette bir akıl tutulması var ciddi manada, akp fetöyle zamanında işbirliği yapmışsa ve suçluysa, başkası da aynı oranda suçlu olamıyor mu, akp yapınca suç oluyor da chp yapınca normal mi oluyor sırf akp benzeri bir hatayı geçmişte yaptığı için mesela? Değişik kafalar.

çay ocağına isim önerileri

Tea toy, kesinlikle.

türkiye nin başına gelmiş en büyük talihsizlik

Yönetim kanadında çok fazla yönetim eli olması.

sözlüklerdeki pkk lı yüzdesi

Yılmaz güney'i falan savunup ahmet kaya dinleyerek dağda kabza okşarlar genelde. Onu yapamayanlar da Türkiye'de rahatça ikamet edip ılık götleriyle böyle sözlüklerde falan terör sempatizanlığı yaparlar.

esad

An itibarıyla hatay'ı suriye topraklarına katmayı düşleyen kara kuru biri.

900 bin suriyeliye vatandaşlık verilmesi

Şu suriyeli muhabbetinden artık tiksinmeye başladım, katarlılara mı satıldı topraklarımız artık ne olduysa oldu çıksınlar desinler, giren girmiş amk ne birileri tatil yapabiliyor, ne hayat kolay, ne refahın r'si var. Yeter amk suriyelisinin de, peçesinin de.

tarkan ın çok ünlüymüş gibi davranması

Tarkan dinlemeyen biri olarak başarısını takdir ediyorum, karakterini falan da bilmem, belki pisliğin teki ama kariyeri iyi sonuçta. Avrupada ilk 10'a bile girmemiştir diyen yazar arkadaşın entrysi üzerine wikipediadan bir kariyerine bakmak icap etti. Buyrun bırakıyorum;

"Şımarık", birçok ülkenin ulusal listesine giriş yaptı; Fransa, Hollanda, isveç ve isviçre'de 3; Norveç'te 2; Belçika'da 1 numaraya yükseldi; Billboard tarafından hazırlanan Latin Pop Songs listesinde 26 numarada yer aldı.

Tarkan, dünya genelinde bir buçuk milyon satış rakamına ulaştı ve Meksika'dan platin; Almanya, Belçika, Fransa, Hollanda, isveç, Kolombiya ve Lüksemburg'dan altın sertifika kazandı. 1999 yılında çok yüksek satış rakamlarına sahip olan müzik şarkıcılarını ödüllendiren Dünya Müzik Ödülleri, Tarkan'a, Dünya'nın En Çok Satan Türk Sanatçısı ödülünü verdi.

Bir adet not:

Bu arada satış rakamını az bulanlar, eskiden öyle youtube'da izlenme sayısı gibi rakamlar yoktu, yani buradaki satış rakamları bizzat gidip satın alanlardan oluşuyor hem de müzik marketlerden bilhassa. Bence epey başarılı.

aporlor nasıl bulundu

Disketle uçan uzay mekiği apollo'nun bulunduğu zamanlar.

kuzey güney dizisinde güney in haklı olması

Güneyi haklı bularak diziyi izlemek için cemre olmak lazım.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.