bugün

entry'ler (11606)

hz meryem ile hz muhammed in cennette evlenmesi

Nikahlayacak diyor, muhammed öleli 1500 seneden fazla olmuş, kız tarafı naz yapıyor galiba.

gültekin uysal ın ümit özdağa hakaret etmesi

Bunu masadan atsalar ne gülerim var ya.

bulunduğunuz yerin hava durumu

görsel

sözlükte tanışıp bir de utanmadan evlenenler

Terbiyesizlere bak ya düğünde erik dalı da çaldırır bunlar.

kadınların muhabbetinin sıkıcı olması

Evet bazen çok sıkıcı olabiliyorlar, genelde sadece güzel oldukları için özenle dinliyormuş gibi yapıyorum, anlattıklarını 10 dakika içinde unutabiliyorum.

enner valencia

Gücünü üfler büsküvilerinden almaktadır, üfler besler, üfler güçlendirir, üfler üfler.

fenerbahçe savunması

Sokrates'in savunması kadar güçlüdür.

online olan 58 yazar şu an ne yapıyor

işten çıktım, metrobüsteyim, eve gidicem yatıcam oh mis.

aşkım şu çocuk sürekli bana bakıyor ama sakin ol

Sen de ona bak aşkım görsün ebesininkini, diye cevap verilebilir.

asgari ücretlilerin 30 senede ev alabilmesi

Maaşımdan 1 lira bile harcarsam bu süre 35-40 yıla sarkıyor.

yazarların en son sinir olduğu şey

Neden bilmiyorum ama kuranın yakılmasına hafiften bir sinir oldum.

kılıçdaroğlu aday olursa chp yi bırakır

Kılıçdaroğlu'nun olası cumhurbaşkanlığı adaylığında chp genel başkanlığını bırakması durumudur. Tabi kendi insiyatifiyle. Chp'yi bırakırsa oy verebilirim bak.

seçimlerde çıkmayan parmak boyası kullanılması

Bunlar tekrar oy kullanmak için parmağını keserler, öyle gözleri dönmüş.

26 ocak 2023 sabahat akkiraz tweet i

Ben bir alevi olarak kılıçdaroğlu'nun aday olmasını istemem. sebep, onun alevi olması değil 9 seçim kaybetmiş bir insanın hala siyaset yapması. Chp koltuğunu bırakmayan, önüne çıkan vizyonu geniş, geleceği parlak insanları partiden dışlayan, gönderen bir insan, bu ülkeye nasıl cumhurbaşkanlığı yapacak. He oldu da cumhurbaşkanı oldu, ülke şimdikinden 1-2 kademe daha rahat olur eyvallah, ama benim gibi düşünüp de oy vermeyecek insanları hesaba katarsak şimdikiler yine seçimi kazanacak. Yine balkon konuşmaları olacak, yine aziz nesin tweetleri atılacak, o kaybeden siyasiler yine koltuklarında oturmaya devam edecek. Olan yine her zaman olduğu gibi halka olacak. Ölmeden siyaseti bırakma niyetleri yok.

ev ve kira fiyatlarını arttıran iktidar

Arkamdaki apartmanda kıytırık bir daire için 8 bin lira kira istiyorlarmış, yaşadığım semtte 8 bin lira kira mı olur la sanki üsküdar'da yaşıyoruz.

2023 cumhurbaşkanlığı seçimi

6'lı masa hala aday açıklamadığı için hem kendilerini hem de türk milletini uçurumdan sürüklüyorlar, şuan için alternatif adayım muharrem ince olacak, adayı açıkladıklarında da ince ile o aday arasında karar alıcam.

türk dizilerinin olmazsa olmazları

Kötü karakter yoğun bakımda uyanırken sanki tastaklarını sıkmışlar gibi aniden gözünü açması.

uludağ sözlük 2022 tasarımı geri bildirimleri

Kim tasarladı acaba bu aptal tasarımı, rezalet olmuş.

sesli kitap dinlemek

Sabahları mesaiden önce reyonda, mesai içindeyken depolarda düzenli şekilde yaptığım aktivite. Bir de kitabı seslendiren kişi vurguları düzgün yapsa tadından yenmez.

cesetten kurtulma teknikleri

Breaking bad izleyin ama ceseti küvete sokmayın.