bugün

entry'ler (11558)

20 kasım 2022 suriye ve kuzey ırak a hava harekatı

O kadar bombalamayla onlarca teröristin ölmüş olması gerekir, umarım boş dağı taşı bombalamamışlardır.

türkiye de olmayan şeyler

Tam gözaltına alınmalık başlık. Oldu canım sıcak yatağımı bırakıp da soluğu çağlayan adliyesinde almak istemiyorum. Meraklısı için; soyut şeyler yok.

ölümsüz olmak ister miydin

Ölümsüz olduğum hangi ülkede olduğuma bağlı. Türkiye'de ölümsüz olacaksam yarın sabah ölmeyi tercih ediyorum.

hayvan olsan hangisi olurdun

Güvercin olurdum, önce sivas'a uçardım, memleket havası alırdım sonra da ver elini amerika. Dinlene dinlene uçardım. Tek nefeste amerika'ya uçmak zor olsa gerek.

futbol sahasında 44 taşak olması

Tribündekileri de sayarsak ele avuca sığmaz.

gusül abdestini bilmeyen kadın

Gusül abdesti kadınlara farz mıymış la.

allahu akbar demenin yasaklanması

Bu cümleyi sesli bir şekilde avrupanın herhangi bir şehrinde söylerseniz ya çığlık sesleri ya da üzerinize gelen kurşun seslerini duyabilme potansiyeliniz var. O yüzden çoğu avrupa ülkesi allahu akbar demeyi yasaklayabilir.

türbanlı polisin türbanlı bacımı fena dövmesi

Hemşehri hemşehriyi gurbette dürtermiş adlı çalışma.

65 yaş üstü erkeklerin kısırlaştırılması

Siyasilerden bu konu hakkında geri dönüş bekliyorum.

kafayı boşaltmak için yapılan şeyler

Ben gta vice city de galerinin araba bulma görevlerini yapıyorum.

10 dakikayla ölümden kurtulmak

Dün başıma gelen hadisedir. Dünkü istiklal'de bombanın patladığı esnada moladaydım. Patlamanın olduğu yerin karşı sokağındaki bir kafede yemek yemeyi düşündüm ama sonra "bugün pazar, kalabalıktır şimdi" deyip patlamanın olduğu bölgenin hemen yan sokağında yemek yedim, sonra arka sokağında bir kafede arkadaşlarla çay içtik, daha ilk çayı içtik ki kulaklarımızı ziken bir ses duyduk. Aklımıza bomba gelmedi, doğalgaz borusu patlamıştır herhalde diye düşünüyorduk, aradan 30 saniye geçti köşenin başından onlarca insan koşarak üstümüze geldi, biz de toplandık hemen, o sırada mağaza müdür yardımcımız aradı ve bizi mağazanın arka kapısına çağırdı. 10-15 dk toplantı yaptıktan sonra da taksi parası verip bizi gruplar halinde yolladılar. Velhasıl, şuan yaşıyoruz ama dün 10 dakikayla ölümden yırttık. Silah falan eyvallah yine ama bomba kadar hain bir şey yok. Göz açıp kapayana kadar ölmüş oluyorsun, hayat bu kadar basit.

13 kasım 2022 istiklal caddesindeki patlama

10 dakikayla o bombalı saldırıdan kurtuldum, yaşayacak günümüz varmış daha.

sürücü belgesi yenileme

Eski sürücü belgesine sahibim mis gibi ehliyet, yenileri çok kötü, paso gibi ehliyet mi olur la.

pazar günü çalışan insan

Haftanın 6 günü çalışan satış danışmanının kaderidir. Üstelik bugün full atıyorum. Satış danışmanının haftasonu olmaz, haftalık izni hangi günse haftasonu odur.

gelecek istasyon

Benimki mecidiyeköy.

yere çöp atana parmak izinden ceza kesilecek

Yere tükürene de tükürük analizi yapacaklar mı merak konusu.

düğün istemem diyen kız

ilk seferde düğün yapmıştır.

sözlükteki en iyi yazarla öpüşmek ister misiniz

Bu gece olmaz başım ağrıyor.

sigarayı bırakıcaksın

Dahiliyede gittiğim doktorun bana söylediği cümle. Daha ciğerlerimi görmedin la.

sözlük yazarları şu an ne yapıyor

Balkonda sigara içiyorum, yarın sabah hastane randevum var, bakalım yaşayacak mıyım ölecek miyim doktor karar verecek.