en piç hayvan maymundur. para kullanmayı öğrenince kadın ticaretine başlamışlardır. her türlü piçligi yaparlar.
erkek aslan.
mütemadiyen karıncadır.
(bkz: tilki)
(bkz: bal porsuğu)
Maymundur.
(bkz: kunduz)
Tilkidir, teşekkürler.
en piç hayvandır.

boş boş konuşmayın. sivri sinekten daha piç hayvan mı olur? *
(bkz: kedi)
besleyen bilir.
hırsızdır. arsızdır. kendini beğenmiştir.
ama piç çok tatlıdır.
bit yavrusudur, yavşaktır.
en platonik olanını biliyorum da (bkz: koala)
kedidir, seçimlere hile hurda karıştırır.

görsel
sinekler.
Bal porsuğudur, zehirli yılanı yer bayilir, ayilinca yemeğe devam eder ve yemek bitene kadar bu boyle surer. Kendinden kat kat buyuk canlilara kafa tutar.
(bkz: aslan)
(bkz: insan) (bkz: düşünen hayvan)
yeti'dir. kendini gösterme zahmetinde bile bulunmaz.
Kedidir o kedi.
karınca yiyen.
şuan odamda olmasından mütevellit sürüngen süleymancıktır!
kara sinek. net.
sansardır efendim. Kıç kadar yerlerden girip çıkmaktadır. Öyle bir piçtir ki çeşit çeşit kümes hayvanlarını öldürüp kanını emer. Et yemez kanla beslenir. Gececidir. Bana kalırsa en az baykuş reis kadar mit bir hayvandır.
sivri sinektir. odanızın ışığını kapatıp huzur dolu bir şekilde yatağınıza uzanırsınız, fakat tam uykuya dalacakken o piç hayvanın sesiyle ayılırsınız. ışığı açmak için yatağınızdan kalkarken onu bulup gebertebilmek için dua edersiniz ve bir umutla ışığı açarsınız. odadaki her köşeye defalarca bakarsınız ama görünmez pezevenk. söve söve ışığı kapatıp tekrar yatarsınız ve bu olay sivri sineğin saklanma yeteneğine göre defalarca tekrarlanabilir saat sabahın bilmem kaçı olmuştur fakat doymamıştır pezevenk. sizin acı çekmeniz onların çok hoşuna gider. sabahın köründe hunharca küfür etmenizin, doğru düzgün uyumadan geçen koca bir gecenin ve bunun verdiği bitkinlikle dinlenemeden kalkıp işe gitmenin sebebidir bu piç yaratıklar.
Guguk kuşudur. Gelmiş geçmiş en hain hayvandır.

Çalıkuşunun yumurtalarını yere atıp yuvaya kendi yumurtalarını
bırakıyor ve kendi yavrularını başkasına büyütüyor çakal şey.