bugün

entry'ler (183)

olcay şahan dan gol yiyen kaleci

(bkz: volkan demirel) 03.03.2013.

deniz baykal

Chp'nin artık sırtından atması gereken bir yük olmuştur.Önceden, ben partinin iç meselelerini öyle ulu orta konuşmam demiştir ama Cnn Türk'te partiye deyim yerindeyse giydirmiştir

sorgulamaktan korkan insan

sorguladığında ortaya çıkacak gerçeklerden korkuyordur ya da o gerçekler işine gelmiyordur.

bara girip müziği kapatın uyuyacağım demek

sabah sınavı vardır.

al pacino

scarface neydi öyle be.

hoşlanılan kıza açılacak kadar alçalmak

eğer açıldığınız kız size sadece teşekkür ederim cevabını veriyorsa gerçekten alçalma ve pişmanlık oluyor.

türkiye nin en yobaz 3 şehri

erzurum,ığdır,bayburt.

milli takımdaki forvet eksikliği

kesinlikle cenk tosundur. ne kadar kalitel bir golcü olduğunu her forma şansı verildğinde kanıtlamıştır ve kanıtlamaya devam ediyordur. eğer buna rağmen milli takıma çağrılmazsa yazık olacaktır.

al pacino

bugün oyunculuğnu lk kez izlediğim ve ben neden daha önce böyle bir oyuncuyu izlemedim dediğim oyuncudur. karizmasına zaten yorum yapılamaz tek kelimeyle efsanedir.
(bkz: the godfather)

hukuk bölümünün tm3 e geçmesi

Hukuk isteyen sayısalcılar için hukuku zorlaştıran durumdur. Ayrıca edebiyat ve sosyal bilimlerin yüzdeleri artmıştır. Bu kararın ocak ayında öğrenilmesi de benim gibi sosyal bilimleri az yapan eşit ağırlıkçı hukuk adaylarını oldukça üzmüştür.

23 yaşında üniversite kazanmak

24 ünde üniversiteyi bitirip mutsuz olmaktansa 23 yaşında eğer girdiğin bölüm istediğin bölümse çok normal bir durumdur tek sıkıntısı yaşıtlarının hayata atılmaya başlaması ve senin hala üniversite okuyor olmandır.

sarhoşken yapılan saçmalıklar

nereden içtiğine bağlıdır eğer içen götünde içiyorsa birilerini tokatlamak gibi saçma davranışlarda bulunuyordur zaten ağzıyla içen o kadar saçmalamaz saçmalasa bile en fazla birilerini öper gereksiz duygusallık gelir.

ygs ye hazırlananlara tavsiyeler

marta kadar ygs çalışıp lys yi boşlamayın ben yaptım olmadı tavsiye etmem.
bir de her branştan soru çözmeye çalışın ne kadar soru o kadar sıralama demek.

tolgay ali arslan

'bu trabzonun arkasında bir para kaynağı kesin var' diye düşündüren transferdir hayırlı olsun.

dört lirayla yapilabilecek şeyler

1lt kola 1 tane cips alınır film izlenir.

türkiyede kaliteli cinsel yaşam olmadığı gerçeği

nerden biliyosun herkesin yatak odasınamı girdin dedirten önerme.

türkiye den nefret etmek için 3 neden

1akp 2chp 3mhp dir. (4. neden hdp ama 3 neden istemiş)

kral abdullah türklerin atasıdır

sen türkiyeye fazlasın dediğimdir. (bkz: siktir git arabistanda yaşa)

24 ocak 2015 ulusal yas ilan edilmesi

arapları sevmediğimden mi bilinmez ama çok gereksiz bulduğum karardır.

bir kıza 18 defa çıkma teklif etmek

(bkz: bir umuttur yaşamak)