bugün

entry'ler (452)

acun un bu kadar zengin olmasının nedeni

(bkz: cahil halk)

üniversitede eve çıkmak

Kendine ait alanin olmasi açısından şart olan durum. Diğer türlü hayaller hayaller..

yazarların şu an dinlediği şarkılar

Yasar-birtanem.

televizyon tarihinin en iyi dizisi

(bkz: avrupa yakası)

sözlük yazarlarının ölmeden yapmak istediği şeyler

Evimde guzel bir kutuphane Oluşturmak.
Aşık olduğum adamla uzun uzun sohbet etmek.
Birgün gözlerimi açtığımda masmavi denizi,eşimi ve çocuklarımı ayni karede görmek.

mutlu olmanın yolları

Kisa vadede mutluluk icin "ani yasamak",uzun vadede mutluluk icin "dogru olani yapmak".

günün sözü

Çünkü, birine beni seviyorsun diyemezsin.

günün şarkısı

https://m.youtube.com/watch?v=mw4g7rp5pn8

türk kızlarının 5 para etmez olması

Ne kadar talihsiz Bir başlık bu? Entryleri okudugum zaman gördüğüm tek sey aciyla beslenmiş nefret. Kimisi türk kizlari tarafindan aldatilmis,kimisi terk edilmis çoğu ise reddedilmiş. Kimseye kizamiyor insan... sevilmemis olmak bir eksiklik,kabahat degil. Ama bu tür genellemeleri kabullenmek Bence büyük kabahat. Sizi yaralamış kadinlar icin gelecekte sizi cok sevecek kadınları görmezden gelmeyin..

yazarların tiksindiği şeyler

Şüphe. Şüphe duymaktan, şüphe duyulmasindan tiksiniyorum.

uykudan tatlı olan şeyler

Sevgiliyle olan uykudur.

kimseye ihtiyacım yok tribinde yaşayan insan

Ihtiyac duysa bilE birisinin olmayacağını düşünen insanlarin sığındığı durum. Belki adi güçtür, bilmiyorum.

yazarların brad pitt hakkındaki düşünceleri

Benim icin hep tyler durden olarak Kalacak zat.

yazarların şimdi dinlediği şarkıdan bir cümle

Senle gecen her ömür sana benzer..

sözlük yazarlarının göz kusurları

Miyop sag 1.5, sol 1.75. insanlarin dibine girmeden taniyamama hastaligi..

sırrı süreyya önder

Bebek katillerinin meclisteki temsilcilerinden. Bu adam bile bu ulkede onurdan,sereften bahsederek ayar verebiliyor yani... düşünün artik bu ülkede insan Onuru nerelere düştü.

selim ileri

Cehennem kraliçesi ile bitirdim sandığım yazardır. Bitirmediğimi,bitecek bir yazar olmadığını kısa bir tartışma sonunda anladım. Kadına bakılşını sevmiştim,ruhunu ince bulmuştum,güce bir kibarlık yüklediğini düşünmüştüm. Benim için mel'un kitabını edinme zamanı gelmiştir.

zamansızlık dan ölmek

Zamansizliktan ölmek mi?

sözlük yazarlarının itirafları

Hayatta yapmam deyip de yapmadigim bir sey kaldi mi acaba?

kitap okumanın entelektüel bir uğraşıya dönüşmesi

Entelektüel, zekâsını ve analitik düşünme yetisini mesleği gereği ya da şahsî amaçlarına erişmekte kullanan kişi.

Dolayısıyla bu durumda Sakınca göremiyorum ben. Bir insanin kendini geliştirmek icin başvuracağı kaynak kitap Olmali. Bu duruma üzülen arkadaşlar varmis,ilginc. Ne amacla Olursa olsun kitap Okuyan insana degil, bilgisi Olmadan fikri Olan ogrenmeyi reddeden insanlara uzulmelisiniz.