bugün

entry'ler (98)

sözlük yazarlarının takıntıları

saçımı yapmak için saatlerce uğraşırım ve dışaridayken sürekli saçımı kontrol ederim.

çocukken yapılan mallıklar

piknikte masanın üstüne çıkıp kola şişesini aldım ve aşağı atladım neden böyle bişey yaptım bilmiyorum ama kolum kırıldı.

whatsapp vermeyen kız kezbandır

doğru bir tespittir. kezbanlar whatsapp vermeyi namus saymışlardır.

abdest alıp namaz kılan chp li

dini siyasete bağlayacak kadar cahil olunmalıdır.

erkek sevdiğini neden aldatır

kız arkadaşı erkeğin gerekli ihtiyaçlarını karşılamıyordur erkek ihtiyaçlarını dışardan gidermeye çalışır.

allah ı affetmemek

arkadaşım seni anlıyorum ama her zaman istediğimiz olmaz. arkadaşlar yorum yapmadan önce empati kurmayı deneyin o insan neler yaşadı hangi psikolojide bilemezsiniz insanları yargılamaya değil anlamaya çalışın.

16 yaşındaysanız hayat gerçekten çok güzel

birde şu yönden düşün tipsiz ve fakirsin öyleyse gerçekten hayat zehir olabilir çünkü 16 yaşında insan herşeyi yapmak ister ama imkan yoksa nasıl yapsın içinde kalır.

20 bin liraya sevginizi bırakır mısınız

benim sevgim pahabiçilemez bu dünyada herşey sevgidir efendim.

devede de boy var ama eşeğin arkasından gidiyor

klasik cüce insanların kendini avutma lafıdır.

beni beğeniyo musun aşkım

beğenmesem sevgili olur muyduk diye bozabilirsiniz efendim.

fütursuzca gelen hayvan gibi sevişme isteği

karşınızdaki kişiye bakışınız değişir yiyecek gibi bakarsınız buda karşınızdaki kişiyi korkutur.

on birinci nesli sevmek için 3 neden

sizde bizim gibi yeniydiniz o yüzden bize şans tanıyın biz samimi , zeki ve herşeyin farkında bireyleriz.

karım istediği adamla sevişebilir

adamın gavat olduğunu gösteren bir ifadedir.

asosyal olup kızlardan teklif bekleyen tip

kız bulamaz ve bunu sorun etmezdir çünkü oyun onu fazlasıyla mutlu eder.

tipi ve parası olan ama kızların pas vermediği tip

özgüveni olmayan asosyal ve kız görünce heyecanlanan biriyse muhtemeldir.

kızın erkeğe saatlerce bakması

erkeklerden abaza olduğuklarına bir kanıttır. biz baksak sapığız onlar baksa normal bir durum.

bir kızla yürürken kızın sesinin çıkmaması

insan bir zamandar sonra konu bulamıyor konuşmak için o kadar çok konu açıyorsun ama kız çok kısa cevap vererek konuyu kapatıyor insanı konuşmaktan soğutuyor bunlar.

kızlardan soğumaya sebep olan 3 şey

ulan bizden çok küfür ediyorlar şaşırıyor insan. birde sigara içiyor hepsi marifet sanıyorlar ve hepsi içiyor. gülünce sigaradan sararmış dişler.

sözlük yazarlarının el yazıları

henüz kimsenin okuyamadığı gizemli bir yazım var ben bile ne yazdığımı okuyamıyorum sanırım japonca yazıyorum.

şehirler arası otobüs yolculuğu

sıkıntıdan ölürsünüz efendim uzun sürmesi ayrı nir eziyetken kalitesiz filmler çok dar rahatsız koltuklarda cabası.