bugün

mafyanın kafasına 500.000$ ödül koyduğu fbi ajanı lefty'nin 500$ ile ödüllendirildiği
patric doyle imzalı soundtrack ile gönlümde taht kurmuş bir filmdir.
artık bize basit gelen! (bkz: kurtlar vadisi)konusuna rağmen, gerek aralardaki diyaloglar ile gerekse de al pacino faktörüyle izlenesi holywood yapımı.
hakkı verilmemiş olan muhteşem filmdir. al pacino muhteşem oyunculuğunu bu filmde de sergilemiştir. son sahnede ki çekmeceye eşyaların konulması olayı daha bi muhteşemdir. kısacası film muhteşemdir. johnny deep de oynar film de fakat fazla toy görünür filmde.
al pacino'nun "baş" olmadığı bir film. bu hali ile ezik bir al pacino izlemek isteyenler için bir fırsat... ha rolünü iyi becermiş o ayrı!
Al Pacino'nun "carlito's way" filmindeki vazgeçmiş mafya Carlito Brigante'den bile yumuşak, hisli bir mafyayı canlandırdığı filmdir. Türkiye'de "Köstebek" adıyla çıkmıştır.
Baş yapıtlar arasına girmesi gereken bir film. Al pacino yine çoşmuştur filmde.
gerçek öyküden uyarlama bir mafya filmi. iki sevilen aktörün bir filmde buluşması, insanı izlerken keyiflendiriyor.

(bkz: al pacino)
(bkz: johnny depp)
mafyanın içine sızan polis temalı filmlerin en iyisidir bana göre. mesleği ve sadakat duguları arasında kalan bir ajanın kişisel ikilemlerini görürüz film boyunca. özellikle sonunda, zoraki verilen başarı ödülünü alırken ki ağlamaklı gözleri aidiyet duygusunun nasıl bölündüğünü açıkça anlatır donnie'nin. tekrar tekrar seyredilesi bir filmdir. ajan filmi değildir, aksiyon macera değildir. ikilem yaşayan bir insanın iç dünyasını analiz eder. sağlam filmdir.
al pacino'nun canlandirdigi ezik mafya elemanina cok acidigim filmdir. kendini onemli biri gostermek icin yapmadigi halt kalmamistir ama niyeyse kimse takmaz bu adami.
her zaman olduğu gibi yine al pacino'nun ders verdiği film.

akabinde ve detayında fbi'ın ne kadar geri zekalı olduğu gerçeği de çok açık ortaya konmuştur.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.