1. 1.
  büyük lokma ye büyük söz söyleme lafını akıllara getiren gemi.
  24 -3 ... laz pacino
 2. 2.
  batan geminin malları cidden büyük olmuştur.aynı isimli süperhiperdandirik filmse birtakım insanların onlarca kez gitmesi yüzünden gişe rekortmeni olmuş ve yine akademinin mallığı yüzünden 11 de oscar almıştır.

  filmin bairollerinde leonardo dicaprio,kate winslet ve billy zane oynamıştır.yanılmıyorsam 1997 tarihliydi.
  4 -17 ... disco inferno
 3. 3.
  çekimlerinde leonardo dicaprio'nun kate winslet'ı her öptüğünde dişlerini fırçaladığı film. "insanın en pis yeri ağzı olduğu için her öpüşme sahnesinden sonra dişlerimi fırçaladım" demişti.
  14 ... redwinemania
 4. 4.
  ortalama 3 saat süren filmin her karesi güzel ve heyecanlıdır. Özellikle gemi battıktan sonra ki yaşananlar anlatılırken yaşlı bayanın belirip gözyaşlarının dolması ile başlayan sahneden sonra sizinde gözyaşlarınız akar. ağlamaklı olursunuz. Aşık olduğunuz kişi aklınıza gelir hep ve onu kaybetme duygusu içinize işler. Dayanamazsınız...
  7 -2 ... berbay
 5. 5.
  11 oscar aldigina tanik olduktan sonra oscarli filmlere on yargiyla yaklasmama neden olmus film.
  6 -18 ... dramtatatam
 6. 6.
  cogu kişi ''ayyy cokkk kotu konuuusuuu tam birr bayıkkk aşk hikayesiii'' dese de çekimleri güzel olan ve insanı etkileyen film.
  12 ... hendrix
 7. 7.
  nisan 1912'de buzdagina carparak, james cameronu zengin etmiş gemi.
  13 ... the kene
 8. 8.
  dandik bir film.
  1 -48 ... laz pacino
 9. 9.
  (bkz: celine dion)
  4 ... hendrix
 10. 10.
  farkli bi açıdan bakarsak titanik, eski adiyla commercial union yeni adıylada aviva tarafından sigortalanmıştır. battiktan sonra sigorta şirketinin de battiği düşünülse de öyle olmamış şirket günümüze kadar gelmiştir.
  6 ... sefertasi
 11. titanic Başlığındaki Önemli Entry'ler