1. 1.
    en nefret ettiğim kelimelerden birini nick olarak seçen yeni bir yazar adayı. *
    -2 ... fth
  2. 2.
    artık yazar olmu$ ki$idir. an itibariyle 65 entry'si bulunmakta.
    ayrıca ho$gelmi$tir.
    1 ... hadiii
  3. 3.
    irc ttnet net tr uludağ sözlük ortamının neşe kaynağı.
    1 ... wolfshade
  4. 4.
    irc ttnet net tr uludağ sözlük'teki tüm olaylara hemen hemen aynı yorumları yaptığımız, yerine göre konu$mayı bilen, ciddiyet ve $aka olayını çok iyi ayıran, süper ne$eli espritüel yazar.*
    1 ... hadiii
  5. 5.
    sohbet esnasında karşındakinin söylediğine hiçbir anlam katmayan, yorum içermeyen, sadece laf olsun diye söylenen saçmasapan kelimedir.
    ... insomniac
  6. 6.
    ne bok desen ''diyosun hastalığı''na tutulan tarafından söylenir ve insanı deli eder:
    -...
    -diyosun?
    -ee sonra da işte .......
    -diyosun?
    -ama işte .........
    -diyosun?
    -bir de şu var ki!?!? bi dakika sen ne sayıklıyosun iki saattir? ne diyosun sen?
    -diyosun?
    -hah onu soruyorum işte! diyosun? ne o öyle..
    -diyosun?* *
    -1 ... sesli
  7. 7.
    özelde bi güzel konu$urken "lan uyucam ama uykum yok, ne yapsam" soruma cevabı kanalda verdikten sonra "demekki neymi$, benim de uykum gelmi$" diyerek geleneği bozmayıp bu gece de yarmı$ yazar.
    ... hadiii
  8. 8.
    terazi burcu feşisti olduğunu öğrenince hiç de tırsmadığım, bir küsüp bir barışan, bakışlarıyla hiç de adamı deli edemeyen(!) sevdiğim bir yazar arkadaşım. o da olmasa nasıl eğlenirdim bu sözlükte *
    ... aura
  9. 9.
    aynı tepkileri verirken bi gün yolda karşılaşacağımızı düşündüğüm telepatik uuser.
    1 ... freedean
  10. 10.
    (#622720) örneğinde olduğu gibi girdiği entrylerini; nicki ile bir uyum içinde giren yazardır.
    bkz entryleri ile nickini birlikte okumak çok hoş oluyor.
    tebrik ediyoruz... * *
    ... mosquito