bugün

entry'ler (459)

rüyada sevilen kızı evli görmek

ona karşı olan duygularınız içinizde devam ettiği sürece, böyle vakalarla karşılaşmanız kaçınılmaz olacaktır. demem o ki rüyada onu bu şekilde görmezseniz bile, karşınıza bazı detaylar çıkacak ve canınızın yanmasına yine engel olamayacaksınız.

tarkan ı dünya starı sanmak

bizim Millette efsaneleri çabucak yutma gibi bir huy var. bir durum toplumun kabul etmek istediği şekilde yayılıyor. herkes birbirinden uyduruk tanımlama duyup öyle kabul ediyor. ben bu tip yaygın yanılgıları buna bağlıyorum.

masum erkek

vardır piyasada elbette. Nasıl olmaz? Bin bir Çeşit insan var. masum dediğiniz peygambervari bir şeyse, Evet Ömür billah karşılaşmaya da bilirsiniz böyle biriyle. öte yandan saf(katıksız) masum zaten hiç kimse yoktur muhtemelen. ama işin ironik tarafı "masum erkek, ayhh masum erkek nerdee bee" dinle inleyen hatun, kuvvetle muhtemel bu tip bir adam karşısına çıktığı zaman yukarıdan bakar, salak bulur, yüzde bir bile şans vermez.

bu tip adamların genellikle karşı konulamaz bir tarafı yoktur. ya da bunu öğrenmemiştir. Dolayısıyla salla gitsin deyip bir köşeye atması kolaydır.

sözlük kızlarının fotoğrafları

şakasına çok güzel ama hep fake fotolar paylaşılmış ama harbi harbi sözlükte de vardır Bence o güzellikte üç-beş kişi. sanki "sözlükte katiyetle böyle güzellik olmaz" tarzı bir ima mı var, bilmiyorum da benim düşüncem bu yönde.

topluma adapte olma hastalığı

(bkz: #38730189)

ruh hastası olma yolunda ilerlemek

topluma eklemlenme ve sosyal yapıya adapte olma yolunda mesafe kat etmektir Aynı zamanda. Hani krishnamurti "Bu denli hastalıklı bir topluma iyi eklemlenmiş olmak, sağlıklı olmanın bir ölçüsü olamaz." demiş. Siz toplumsal yaşamın bir parçası olmak uğruna kendinize ait parçalarınızı bir kenara koyup oyunu tamamen kalabalık tarafından kabul gören tarzda oynarsanız, bu yaptığınızı içinize ancak mekanikleşerek sindirebilirsiniz. Yani siz, siz olarak bunu benimseyemezsiniz. ruh hastası olmak zorundasınızdır.

haxball

arkadaşla teke tek maç oynanması ayrı bir zevkli oyun.

haram lokmanın geldiği gibi gittiği yalanı

böyle bir şey vardır psikolojik açıdan. yani evvela gelen söz konusu lokmanın, haram olması hasebiyle, gideceği inancını taşıyorsa kişi bu bir faktördür. kaybetmeye psikolojik olarak hazırdır başta adam. yanı sıra böyle bir inancı yoksa kişinin lakin o kazancı havadan gelmiş gibi hissediyorsa ve sahiplenemiyorsa gene uçup gitmesinin önü açıktır. bu gibi psikolojik faktörler yoksa da tabi hala elden çıkma ihtimali var yalnız helal kazançta olduğu kadarıyla. mal mülk her türlü gidebilir zaten.

profesyonel haram yiyiciler daha soğukkanlıdır bu hasılatı muhafaza etmekte.

yazar olmak için girilen ilk 10 entry

en özenle yazılan, genelde samimiyetsiz entry topluluğu.

bahar candan

türkiye'nin en güzel kadınıdır bunu kabul etmek gerek fakat türkiye'nin en zeki kadını kendisi değildir, başka bir kadın kızımızdır.

evlenemeyen kızların kariyer kasması

Acayip bir yöntem. Koca bulamama vakası. Haklılar ama bi taraftan. Can sıkıntısı işte.

uludağ sözlüğü iki üç kişinin çevirmesi

Sözlüğün son çırpınışlarını yaşadığını gösteren acı gerçek. Ki bu iki üç kişinin de ağası benim. Admin de ense yapsın. Sözlük bitmiş babacan, gel bi el at.

hoşlanılan kızın filmci fırıldakçı olması

Sinir bozucu durum. iki hoşlanalım dedik iletişim kurduk başımıza örmediği çorap kalmadı.

facebook ta uzak akrabalara hallenmek

Benim uyguladığım manita yapma tekniği. Ha işe yarıyor mu pek işe yaradığı söylenemez ama olumlu netice vermese de taktik taktiktir. Ne yaparsın kardeşim ortamımız yok, elalem de cevap atmıyor, haşa, sanki sapığız, abazanız. Biz de hatrımız gönlümüz olanlara musallat oluyoruz.

erkekler neden evlenmek ister

ancak evlenme isteğiyle kıçı başı tutuşan bir dişinin irdelemek isteyeceği konu.

hoşlanılan kızın alevi çıkması

öyle "nolmuş, tabi, o da insan.." demek kolay tabi, insancıllık oyunu zevkli oluyor değil mi? sen git kendisi alevi olmadığı halde hoşlandığı kız alevi çıkan üç beş adama sor bakalım. bunu ırkçılık ayrımcılık filan için söylemiyorum, mesele "off ulan alevi olması çok kötü!" değil, senin onun gözünde hiçbir kabahatin yokken kötü olmandır. hoşlanılan kızın x çıkması, y çıkması tarzında yakınmalar çoğunlukla trollük olsa da bu konuda yakınan adama ben inanırım arkadaş. genelde kendisi sırf inancı, mezhebi dolayısıyla hoş karşılanmayan taraftır zira. hatta mezhebi çok da umrunda olmadığı halde.

baba parası yemekten utanan nankör

özellikle 30 yaşını aşmış ve cinsiyeti erkek olan işsiz güçsüz tiptir. ama onun dışında daha genç olanlar da var, dişiler içinde bile vardır bu saçmalığın içinde. oysa insanlık adına ben utanıyorum böyle tiplerden. ulan var olmana vesile olan kişi baban dengesiz, birçok şeyi ona borçlusun, bırak parasını yemeyi bokunu bile yesen utanmayacaksın. hele baba parası yiyen insanları eleştirenler var ki onlar tam uçmuş durumda. adam baba parası yemek yerine kendisi çalışıp kazanmayı daha onurlu bir şey zannediyor, inanılacak gibi değil.

ygs muhabbetinden liseli yazar tespiti

an itibariyle titizlikle başladığım çalışma. açılımını bile tam olarak bilmediğim bu sınav hakkında tek bilgim var ki liseli tayfa giriyor bu sınava.

uludağ sözlük hala yaşıyor mu lan

az evvel sorduğum ve siteye giriş yapmamla cevabını aldığım soru. yaşıyormuş..

güzel ayaklı ünlü kadınlar

her gördüğü kılsız ayağı güzel sanan andavalların varlığını kanıtlamış kadınlardır aynı zamanda.