bugün

ss lazio'da forma giyen 1982 doğumlu, arjantinli ortasaha oyuncusu. son günlerde galatasaray'la ismi geçiyor.
bi türlü değeri anlaşılamamış futbolcu baroniyi alacağınıza bunu alın işte lan.
(bkz: ledesmayı getir başkanım)
gs ile adı anılan 27 yaşındaki arjantinli futbolcu. lazio'da forma giymektedir.
(bkz: cristian daniel ledesma)
adı galatasaray ile anılan şukela ortasaha.gelirse ilaç olur.
boca juniors alt yapısında yetişmiş arjantinli ortasaha oyuncusu. uzaktan etkili şutlarıyla turkcell süper ligde kalecilerin korkulu rüyası olabilir (gelen haberler doğru ise).

not: teyit alındı, Galatasaraya'a hayırlı olsun.

not: elde patlayan duyum.
ss lazio'dan ac milan'ın kadrosuna katmak istediği, bütün yaz uğraşmasına rağmen kadrosuna katamadığı, arjantin-italyan pasaportlarına sahip defansif ortasaha. top kapamaz, hatalı pas verir, şutları isabetsizdir, milan istediğine göre kesin 35 yaş civarında olgunlaşacak formuna kovuşacaktır. açılın yeni linderoth geliyor. hayırsız, uğursuz olsun.
`http://www.scoutgs.com ` a göre rosicky ile birlikte galatasaray'a transfer olmuştur. cana ve pino transferlerini resmi siteden önce veren scoutsy'ye güvenimiz tamdır.
galatasaray'ın yeni box to box transferidir.
hayırlı uğurlu olsundur.
eğer onun gelişi elano'ya kapıyı açacaksa, istemem ben ledesma falan. gitsin, dönsün italya'ya oyununa devam etsin orda. elano'dan daha iyi bir oyuncu olabileceğini sanmıyorum.

ha, elano kalacaksa ve orta alanımız elano-ledesma-cana üçlüsüne kalacaksa, işte o zaman sevinirim. en azından sarp-barış-ayhan üçlüsünü izlemek için para vermeyeceğiz. gerçi ben zaten vermeyecektim de.
galatasarayın asıl sorunu orta sahadaki ön libero bölgesi olduğundan rosicky transferinden bile çok daha yararlı olacaktır galatasaraya. tabi gelirse.
bu kadar zaman beklediğimize değmiş dedirten adamdır. adnan sezgin düşmanlarına saygılar.

edit: senin neyine güvendiysem. bir defa da yüzümüzü kara çıkartma lan. pis adam.
an itibarıyla galatasarayla anlaştığı haberleri ayyuka çıkan arjantinli futbolcu. resmi açıklama bekliyoruz.
bilgisayar oyuncularının etkili orta saha oyuncusu.
resmi siteden açıklanmadan geldiğine inanmayacağım futbolculardan sadece birisidir. Ayrıca fotomaç yazdıysa gelse de inanmam, söyliyim..
iyi futbolcudur ladesma doğrudur, adnan sezgin yalakaları. Ama değil ladesma ronaldinho gelse adnan sezgin'in bu klübe verdiği zarar devam edecek.
muhtemelen yarın akşamki maçtan sonra açıklanacak tranferdir. tur geçilirse kesindir bu transfer.
yok arkadaş, resmi sitede görmeden inanmamak lazım bu adamın galatasaray'la anlaştığına. adnan sezgin diyoruz yani, tostçu adnan, ha anlaştılarsa çok feci göt olur muyuz? oluruz.
italya liginde oynayan orta saha oyuncusu burada başarılı olur mu olur. kasap defanslar ayağını eline verir mi verir.

altyapısı şu şekilde de gerçekleşmiş olabilir;

+isveçli(linderoth) sıkıcı bir elemandı, şöyle arjantin sularından beslenmiş italyanın sıcak havasını yutmuş bir elemanla samimi olsak?

bunlar bir yana gelirse hırs yapan, top dağıtan ve uzaklardan vurabilen orta saha eksikliğini giderecektir.
Galatasarayımıza hayırlı olacak olan topçudur.
yönetimin yaptığı her transferinden sonra öptürdüğü galatasaray bayrağını öpmeden emin olunmayacak tranferdir...
hernanes'in lazio'ya transferi ile birlikte galatasaray'a gelişi nerdeyse kesinleşmiş olan kaliteli futbolcu. bilenler görenler 9 ağustos'u bekleyin demekteler efendim.

edit: lazio ile yıllığı 1.6 milyon eurodan 5 yıllık sözleşme imzalamıştır. adnanlar sağolsun hevesimiz yine kursağımızda kaldı.
inter e transfer olmuştur.
galatasaray'a geldi denilen frikik ustası orta saha topçusu. tabi şimdilik inanmıyorum amına koyim adnan sezgin'e kim güvenir?