bugün

karadenizli olmam hasebi ile yıllardan beri muhatab olduğum lakap.

-hey lazio
+efendim?
-akşam maç ne oldu?
+hangisi?
-trabzonun ki canııım...
girdiği entrylerin cennette bile okunduğuna inanan yazar.
bütün kazancını uzaya yolculuk etmek için saklayan hayalperest kişilik.
1948 anayasası ile, özerklik verilmiş bölge. başkenti roma. *
(bkz: ss lazio)
ciddi anlamda bu gece bazı terimleri açıklamaya kendini vermiş gibi duran yazar kişisi.
ne yazdığı önemli olmayan freni patlamış yazar.
" Kimse az şey yapabildiği için hiçbir şey yapmayan kişiden daha büyük bir hata yapamaz."gibi hoş bir sloganı olan..başarılı yazar yazar..
(bkz: mickey rourke)
dürüst ve karizmatik yazar.
keskin kalem yazari. odesin tamam *
sıcak kanlı, sevecen, mizah anlayışı hoş yazar..
harbi, candan sözlük yazari. kendisiyle sabahin köründe tanisma firsatim olmustur. bu arada lazio taraftarinida solcu zannediyormus.
uyku sorunu olan yazar.
(#2011939) işte olay budur, kısa ve net..
return of the king.
lazio pertare. forza roma, forza curva sud.
yalnız ayar vermek için değil, okunup okutmak için yazan yazar. ayrıca güzel hikayeleri ve hayata dair tespitleriyle bizleri duygu karmaşası içine sokan, hoşsohbet, uçmaya meraklı, kıymeti bilinesi yazar kişisi.
ortadoğu ve balkanların en sert adamı bu. yaşayan son maço. balkanlar üzerinden gelen sert hava dalgası bir nevi. korkun bundan. *
"latsiyo" diye telaffuz ediliyo sanırsam.
uzun zamandır kendisine birşeyler yazmak istediğim ama çeşitli sebeplerden ötürü * yazamadığım değerli abimiz. geceleri akar sözlüğe, hoş yazılarını gösterir bizlere. bana en çok koyan ise sözlüke tanıdığının sayılı olmasıdır. doğum gününü zamanında kutlayamanın verdiği üzüntü ile şimdi ondan bir özür diliyorum. ayrıyetten geçmiş doğum gününü kutluyor nice sağlıklı mutlu senelere demek istiyorum. bir gün olurda tanışma fırsatını bulursam şereflendirilmiş olucağım aynı zamanda. umarım hayatı boyunca tüm güzellikler onunla birlikte olur yüzünü güldürür.

l azım olduğu anda yetişir imdata
a kar dilinden hoş sözler hayata.
z amanın ne olduğunu en çok o tanır
i smini yazdırmış hayata, olmadık yere kendini yıpratır
o olmadın mı her şey eksik kalır..
"laz" kelimesinin italyanca manası***
(bkz: faşist) -ahahah-

şaka lan şaka, alakası yok onun. bu kelimeyi birilerine söyleyince, nasıl hissediyor insan kendini aceba diye denedim. samimiyiz ya o açıdan. neyse hadi kib öptm bye.
turkce olmadigi halde rumuzunu begendigim belki de tek yazardir. ss lazio efsanesini rumuz olarak sectigi kutluyorum kendisini. ha bir de cim pist kum pistten daha agirdir. eger kum pist camur haline gelmediyse atlarin derecesi her zaman cimdekinden kotu olur.

abimizmis saygilar.
(bkz: king arthur)
hızlı, kıvrak, zeki, çevik, ahlaklı* ve uçmaya pek meraklı hikayelerine tutkun olduğumuz, her hayata lazım tuz biber yazar arkadaşımız.