entry'ler (184)

kayserispor

Bu kafayla kendilerinden hiçbir halt olmayacağını anlayamayan yöneticilere sahip kulüp. Sende oynamak istemeyen bir oyuncuyu zorla takımda tutmaya çalışmak neden?! Hadi s.git, sen Kayserispordan büyük değilsin deyip göndereceksin adamı. Tamam rakip olarak gördüğün takımlara(!) verme oyuncuyu, sat başka bir ülkeye. Neyin kompleksini yapıyosun ki arkadaş. Köle mi la bu oyuncular ayrıca. Takımdaki huzuru nasıl sağlayacaksın ki adamlara bu şekilde davrandıkça.
Özet olarak sizden bi cacık olmaz aga..

kupayı postayla yollasalardı a q

http://www.ntvspor.net/ha...ayi-postayla-yollasalardi

Federasyonun kupa töreni ile ilgili hal ve hareketleri karşısında, oldukça kibar olan Galatasaray Başkanının bile çileden çıkmasına ramak kaldığının göstergesi olan sözleridir.

şener şen

sinemayı sevdiren adam. Keşke dünya gözüyle bir de tiyatro sahnesinde göreydim. olmadı..

sahaya inmemiş tribünden düşmüşler

http://spor.milliyet.com.....2012/1529344/default.htm
delikanlı(!) beşiktaş taraftarının açıklamaları..

ne oldu dün öyle artislik yapıyodunuz, asarım keserim falan.

sözlükteki bu karaktersiz herifleri savunan, onlara arka çıkan yazarlara da selam olsun.

edit: imla

16 nisan 2012 beşiktaş galatasaray maçı

süper finalde oynuyolar diye, kendilerini ve oyuncularını süper zannederek sahaya atlayanların olduğu maç.
beşiktaşlıların bu duygu patlamasını ne hakeme, ne de gs'li oyunculara yaşaması gerekir. yıllarca takımın yöneticiliğini yapmış, takıma hiçbir şey kazandıramamış, bilmem kaç milyon euro'lar borçlandırmış yönetimlerine olan bilinçaltı nefretlerini, hakeme ve galatasaraylı oyunculara yansıtmışlarıdır.
halbuki normal sezonda 22(yirmiiki) puan fark yemiş olduğun bir takıma karşı oynuyosun. ne bekliyodun, çıkıp fark atmayı mı? biraz haddini bil ama di mi..

emre belözoğlu

uzun zamandır böyle kıvıramama görmedim. Sen çok yaşa emi.

emre belözoğlu

Her nimetin bir külfeti varmış.(öyle diyo..)
Yani emre her türlü terbiyesizliği yapabilir, küfür eder, ırkçılık yapar. ama onun o muhteşem futbolunu izledikten sonra, bu yaptıkları hoşgörülür. o kadar.. zokora da adam olup emre kadar iyi futbolcu olaymış..

felipe melo de carvalho

http://www.htspor.com/fut...03-melo-45-saniye-boyunca
Eğer haberin herhangibir kısmı dahi doğruysa, çok ağır söverim bu köpeğe..(ahanda sövdüm bile..) Ayrıca bu derece karaktersiz olan bir herif ve hele hele olay bu kadar sıcakken, kadro dışı olarak kalmalı ve play-off'larda kesinlikle oynamamalı. Sakat olduğunu farzedip, oynarız maçları olur biter. Yine şampiyon oluruz merak etmeyin.. Zaten olamazsak, dayağın ne demek olduğunu, üzülerek söylemeliyim ki, bazı taraftarlar tarafından öğretilecektir kendisine..

emre nin taraftara orospunun evladı demesi

ben olayı uzaktan takip ettim, tribünlerde bi taraftar emreye 'emre, emre baksana bi, emre diyorum bakmıyosun ne diyim daha?' demiştir. Emre de 'orospunun evladı' diye karşılık vermiştir.

(bkz: kendini bil)

volkan demirel

Dün akşam maç 3-0 iken tribünler volkanın basit bir top tutuşunda kinayeli bir alkışla protestolarını gösterdiler, küfür falan yoktu. bu doğru veya yanlış tartışılır. ama yanlış olan bunun üzerine, volkanın tribünlere dönüp el kol hareketi yapıp, küfür etmesidir. dolayısıyla bu hareketiyle bütün tribünlerin dikkatini annesine çekmiş oldu ve bol bol küfür yedi.
maçın son dakkalarında benzer bir protestoyla sabri de karşılaştı, bir ortası daha yerini bulmazken tribünlerden alkışlı protesto yedi. ama dönüp arkasını gitti ve protesto orda bitti. dönüp tribünlere o da hareket yapsaydı emin olun benzer küfürlerle o da karşılaşırdı.

dün akşam tribünlerde gs-fb çekişmesi yok denecek kadar azdı. dün akşam milli takım taraftarı kendi futbolcularını protesto ettiler. ve bunu medeniyetten uzaklaştıran aha da bu futbolcudur.

miroslav klose

klose kim la.. geçen 1 tane gol atmış, milli takım topçusu işte.. iyi ki gelmedi.. dur lazio ile pürüz mü ne çıkmış la, bize gelceemiş... iyi topçu iyi, kafa topları falan iyidir iyi...

fenerbahçe nin şike yapması

hepsini geçtim.. ulan emre senin ne işin var la böle işlerle.. yapsan da ne işin var? yapmasan da ne işin var? neden ararsın ankaragücünün hedehödö adamını ya da aratırsın? hadi hiçbişey yapmadın, neden senin ismin geçiyo da, gökhan gönül'ün, semih'in ismi falan geçmiyo..
şimdi bi de belçika maçı var kritik. Bi kırmızı kart falan gör de bari tam olsun. herkes fitil zaten sana.. bi daha türkiye sınırlarına yaklaşama..

Neden ben?! bi sor bakalım kendine..
ya da sorma..(o daha fena.. (bkz: şike))

bir kızın bakire olduğunu anlama yöntemleri

bunu anlamaya çalışan bireylerin, asıl bakir beyinli olmadığını anlayabildiğimiz durumdur. hatta bildiğin folloştur bu tip beyinler. umarım bu engin bilgi ve yöntemlerini kendi kız kardeşleri üzerinde de.. amaaan neyse, şimdi konuşturmayın beni arkadaşım..

2011 monaco gp

red bull'un antreman turlarında hafiften patatese bağladığını görmekteyim.. ama tabii ki bugün ne olur bilemem.. sıralama turlarının yarış için çok önemli olduğunu söylemeye gerek yok sanırım. Sokak yarışı kıvamında yarışta kimin önde başlayacağı önemli, bi de yarın ki start'ı izleyek yeter..

bu arada; schumi'yi podyumda görmeyi özledim lan..

ersan adem gülüm

mustafa sarp + 1 milyon euro'ya galatasarayla anlaştığı söylenen topçu. Adanaspor mustafa sarpı veriyosan 1 milyon da para vercen arkadaş demiş. Ersan da adım mustafa sarpla anılacaksa gider sakatlarım kendimi, daha da top oynamam mı demiş ne demiş.. ne diyo la bunlar?

fotospor gazetesi önünden bildirdim..

juan emmanuel culio

millete megane, fluence falan bize culio.. Ama olsun az yakar, çok kaçar demekten başka çare yok.. He bi de dizelse tadından yinmez..

galatasaray

muhabir: sayın başkan galatasarayın düştüğü durumla ilgili ne diyeceksi..
adnan polat: mali durumumuz geçen senelere göre oldukça iyi, stad yaptık biletleri de sattık, iyi paraya sattık hee.. sorun yok yani..
m: ?! başkanım futbol takımının halinden bahsediyoruz.
a: şimdi sadece futbol ilgilenmek haksızlık olur, bak maçtan önce araba dolaştırdık statda, avrupada 2. olmuş formula aracımız.. sen de var mı öle araç?!.. bende var, sende yok ama.. bunları konuşalım..
m: y.yok.. peki istifa etmeyi düşünüyor musunuz?
a: istifade etmeyi düşünüyorum.. Mesela şimdiye kadar en az 100 futbolcudan istifade ettik, efenim 10 tane falan da hocadan istifade ettim.. Eski klüp oyuncularını da harcadı.. aman.. istifade ettim.. bakalım kim kaldı, bi hakan şükür kaldı onu alıp 2 maç sonra kovarsam, görevimi yapmış kabul etcem kendimi..
m: ..futbol takımının ligdeki durumu..
a: yaa tamam a.q. futbolu konuşalım.. 2 puanlık sistemde işimiz biraz zor..
m: 3 puan efendim, 3 puanlık sistem..
a: beklemiyosun ki bitireyim.. 2 puanlık sistemde işimiz zor olurdu ama 3 olduğu için sıkıntı yok, önümüzdeki 36 maçı kazanır, arada antremanda paf takımla oynadığımız maçları berabere bitirir, aramızda oynadığımız pes maçlarını da ben kazanırsam, bi stad daha yapar biletleri de satarım bu salaklara.. yaakşamlar..

leman ın dansöz salih memecan kapağı

Tarafsızlığın adı ne zamandan beridir karikatüristlikle veya benzeri işlerle berababer anılır olmuştur. Herhangibir sanatçı tarafsız olmak mı zorundadır? Neden oy kullanıyo bu adamlar o zaman.. Aksine bu adamların işi bu ki, işi bu olan adamların bırakın da bir siyasi görüşü olsun. Hakemlerin, hakem olmadan önce hiç futbol izlememiş, ya da bir takıma sempati taşıyamacağını düşünmemiz gibi. Eğer dediğimiz gibi olsaydı, adam emin ol hakem olmazdı.
Yalnız belli bir çizgiden, iktidara göre kendini savuran adamın ne siyasi görüşü vardır, ne yaptığı işe saygısı, ne de adamlığı. Orası ayrı..

en iyi filmler

ölürken film şeridi gibi geçecek ya hani hayatımız gözümüzün önünden.. başrol sen.. artık izlemek ister misin, yok kalsın mı dersin bilmem.. anladın sen onu..

3 kasım 2010 türkiye güney kore voleybol maçı

5.sette durum 6-1 kore lehine, üzgünüz mucize bekliyoruz efenim..