bugün

galatasaray futbol a.ş. genel müdürü.
daha önce de galatasaray takımında menajerlik görevinde bulunmuş, ayrıca bir dönem de istanbulspor başkanlığı yapmıştır. galatasaray'a tekrar dönmesiyle; takım ile teknik kadro arasındaki iletişim krizi, yanlış transferler, yönetim ile takım arasında köprü vazifesi gören bülent tulun'un gidişi, icraatlarından bir kaçıdır. kendisine, en yakın zamanda kulüp bulması istenendir.
her bir Gözünün altında 5 kiloluk torbalar taşıyan, gs futbol a.ş. genel müdürü. *

görsel
iyi niyetle çalıştığına inandığım gs futbol a.s genel müdürü.
bu aralar forvet transferi için yoğun çabalar gösteren şahıs, bir aydır şu oyuncu haftaya kadar en geç gelecek diye dursun hala birisinin gelmemesi taraftarın da canını sıkmıştır.
gizemli konuşmalarıyla dikkatleri üzerine çeken başarılı galatasaray yöneticisi.
shabani nonda'nın imza töreninde bir muhabirin "başka transfer var mı?" sorusuna "güç ama yapmaya çalışıyoruz." diye yanıt vermiştir.
ayrıca aynı muhabirin adnan abi yarın uefa'ya listeler verilecek, bu akşam mı yapacaksınız transferi esprisine de neden olmasın diyerek cevap vermiştir.
onceki donemdeki adnan sezgin'e göre taraftarın gözüne daha cok giren bir adnan sezgin olmustur. eskiden hakkında iyi konusanı adamdan saymazdı cok kisi, ozellikle bu sezonki transfer doneminde yabana atılmayacak isler yapmıstır, yerini saglamlastırmıstır, ayrıca basınla olan iyi iliskileri de senelerdir gs dusmanlıgı yapan basına kapak olmustur benim gozumde.
http://www.galatasaray.or...;HID=1&haberID=301446
bizim disiplin var, bizim kurallar var diye diye güzelim iki oyuncuyu maç öncesi kesmiş yönetimin adamıdır bu.

olayın iç yüzünü bilmesem de uyarı cezası diye bir zamazingo vardır. adamları uyarırsın. dersin kardeşim bak, bu saatte arkadaşını getirme buraya. çıkın kapıda konuşun 5 dakka sonra hadi eyvallah dersin. yollarsın adamları. olmadı yollattırırsın. koskoca futbolcular hababam sınıfı'ndaki gibi tesislerin duvarından atlayıp da mı kaçtı acaba dışarı da, kesecek kadar delleniyosun? sorarım sana.
bizim disiplin var, bizim kurallar var demekle kalmamış, disipline uymayan iki futbolcuyu kadro dışı bırakmış yönetimin basın sözcüsüdür kendisi.
evet belki galatasaray için dezavantajdır bu iki ismin kadroda olmaması ancak geniş bakabilen görecek, galatasaray bugün daha maçı oynamadan çok şey kazandı.
tebrikler galatasaray yönetimi.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.