bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    daha çok dövüş kulübü adlı kitabıyla tanınan yeraltı edebiyatı türünde eserler veren aynı zamanda gösteri peygamberi'nin yazarı. *
    18 ... cikarinbeniburdan
  2. 2.
    gösteri peygamberi ismiyle türkiyede satılan kitabının orjinal ismi survivor dır. survivor un yanında lullaby ve diary beni benden alan, mideme yumruk yemiş gibi hissetmeme yol açan diğer harika kitaplarıdır.
    6 -1 ... imac
  3. 3.
    hayat feLsefemi dağıtan...yerine başka bir hayat feLsefesi koyan yazar...uyuşturucu,seks,aile ilişkileri,medya,oturmuş değerLer kitapLarında onun en çok kuLLandığı konuLardır...taşLamaLarı bir çok eLeştirmeni etkiLemiştir...kitaptaki oLayLarı birbirine karıştırmayı çok sever...bütün kitapLarını öneririm sizLere...ama kitapLarı ikinci baskıya geçmez...kitapLarını buLmanız mucizedir...tıkanma kitabı türkiyede ve bir çok ülkede yasakLıdır...

(bkz: bana bütün gücünle vurmanı istiyorum)
    10 ... tucimania
  4. 4.
    yeraltı edebiyatına ilgi duymama neden olan yazar.fight club adlı kitabını kamp için gittiği bir yerde bikaç kişi tarafından dövüldükten sonra yazmış
    6 ... bilgehan
  5. 5.
    fight club hikayesini ortaya çıkaran yetenekli yazar..
    1 ... pregnantcheerleader
  6. 6.
    diğer yazarlardan bambaşkadır. üslup inanılmazdır. bir iki kitabını okudum ve kitapların sonunda hep kalakaldım.galiba beklediğiniz ve düşündüğünüz şekilde biten hiç bir kitabı yok.
    2 ... mmaximm
  7. 7.
    fight club filminin gölgesinde kalmış, yeraltı edebiyatı konusunda önemli işlere imza atan sıradışı yazar. söylediği her sözü sağlam kaynaklarla desteklemesi ve her sözünün arkasında durması ile güçlü bir kimliğe sahiptir. yazılmayanları yazar, görülmeyenleri görür, sevilmeyenleri sever.
    6 ... asiti kaçmış kola
  8. 8.
    fight clubi yazan adam.ama bu en hafif kitabidir.gösteri peygamberi de gayet guzeldir daha okuyamadigim birsuru romani var.adam asmisdir resmen.okuduktan sonra hayatimdaki bazi degerleri silip supurmustur...
    3 ... max cavelara
  9. 9.
    dövüş klubu gibi bir başyapıtı yazarak gözümde dünyanın en iyi yazarı konumuna ulaşan yazar.okudugum 2 kitabı daha var dövüş klubu kadar olmasada onlarda okunmaya deger kitablar ama dövüş klubunun yeri apayrı yaşamımı değiştiren kitap ve film.
    2 -2 ... anze
  10. 10.
    (bkz: yeralti edebiyati)
    ... bilmem