bugün

entry'ler (102)

chuck palahniuk

--spoiler--
Biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olmayacağız... Hepimiz heba oluyoruz... Bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş... Reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz... Nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz... Bizler tarihin ortanca çocuklarıyız... Bir amacımız yok; ne büyük savaş ne de büyük bir buhran yaşadık.... Bizim savaşımız ruhani savaş... Ve bunalımımız kendi hayatlarımız...
--spoiler--

1000 puandan başlatan oyunlar

size hiç extra puan vermeyen ve her hatanızda puanınızı düşüren oyundur. en kral hareketleri de yapsanız sizi kazandıklarınızla değil kaybetmediklerinizle avutur. *

elvedakeraneciorgazmolamiyorum

nickini görüp yarıldığım şahıstır.*

dylan dog

gastrolog oldu olalı görüşülemeyen, özlenendir. mrmrsözlükteki en dürüst moderatördür. yine 100. girdimi kendilerine bahşetmek istedim.

sigara içmenin faydaları

insana acayip bir cesaret verir. misal; karnı açken yada yol parası yokken kimseden para istemeye cesaret edemeyen kişiler sigarası yokken yoldan geçen birini durdurup "fazla sigaranız var mı?" sorusunu yöneltebilir.
(bkz: sigara insanı yüzsüz kılar)

en güvenli şifre

herhangi bir kelimenin md5 encoder vasıtası ile şifrelenip tanınmaz hale getirilmesidir. ancak bu hali akılda kalmayacağından kopyala-yapıştır yapmak farzdır.

kuantumu çözdüm kadınları bir türlü çözemedim

albert einsteinın söylediği rivayet edilen sözdür.
(bkz: adam haklı beyler)

arabada kız tavlamak için dinlenebilecek şarkılar

soldier of fortune diye atlamak istediğimdir.

istanbulluyum deyince inanmayan insan

(bkz: istanbullu olmak için gereken evraklar)

ben bu yazıyı kankama yazdım

(bkz: ben bu şarkıyı sana yazdım)

sigara yaktıran şarkılar

düş sokağı sakinleri - gayret et güzelim

swh

(bkz: swf)

kavga ederken aniden dudağa yapışmak

(bkz: ne yapacağımı bilemedim bi an)

din siyaset ve cinsel içerikli başlıklar

(bkz: siyasete cinsellik karıştırmak)*

konuştuğu anda tüm çekiciliği yok olan kız

yüzündeki güzellikle uyuşmayacak derecede aşırı kalın yada aşırı tiz sesi olan kızdır.
(bkz: güldüğü anda tüm çekiciliği yok olan kız)
(bkz: meltem cumbul)

süper ligde bayan hakemin görev yapması

erkeklerinden bir hayır görmedik bir de bunu denemek gerek diye düşündüğümdür. en azından bir takıma erkekler gibi körü körüne bağlı olmaz kadınlar, taraf tutmaları da az rastlanır bir durumdur.

sevişmekten zevk alan kadın

otuzlarının sonuna yaklaşana bekar/dul kadındır.
(bkz: tıbbi bilgi)

vajinaya dün akşam ne yedin diye sormak

"dildo yedim senin menün dişimin kovuğuna gitmiyor" şeklinde de yanıtlanabilecek ve soruyu soran er kişiye kapak olacak hede.*

iki büyük kulüp var biri fener diğeri bjk değil

galatasaray' ın büyüklüğünü dile getirmeye bile korkan fenerlinin hüs-nü avuntusudur.

evde bornozla dolaşmak

duştan sonra en az 20 dakika yapılması sağlık için faydalı olan hede.
(bkz: yaptım oldu)